Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Ostatní Off-Topic

Zde můžete psát témata, která nemají co dočinění v jiných kategoriích! Jinam tyto věci nepište!
VAROVÁNÍ: Při čtení příspěvků v této sekci můžete utrpět psychickou újmu a kulturní šok!!!
Pravidla fóra
1.Spamy povoleny, ale ne v tom, že Název nového topicu spam a do něj napsat spam to ne!!!(chápete ne? :D třeba jo a tak odpovedi, ale aby to navazovalo na téma.)
2.nepsamovat tím třeba milóny smajlu, spam je taky jen odpověď jo určitě........to je v poho, ale tohle ne!!!
3.uvidíme časem ne? :D mě už teď nic nenapadá :D tak, když tak admine je to na tobe :D

Vydělávej tím co si dělal dodnes zadarmo..

Příspěvekodpifanek99 » pát 15. lis 2013 14:14:18

OSOBNĚ OVĚŘENO!!
Co je to eRmail?

eRmail = Vyžádaný Reklamní e-mail

ERmail je revoluční bezplatná služba, která Vám umožní vydělávat tisíce tím, co jste až dodnes dělali zadarmo - čtením reklamy

Díky eRmailu již firmy nemusí platit obrovské sumy za reklamu reklamním agenturám, ale platí přímo vám, registrovaným uživatelům za to, že jste jim dovolili na email poslat infomaci (eRmail) který vás upozorní na Novinky, Slevy, Produkty nebo zajímavé služby na českém trhu, které vás mohou kdykoli zaujmout.

REGISTRUJTE SE ZDARMA ZDE:

-/link/YlVjCX7JVTVl7 ... mTXeealN27

A získejte 100kč do začátku

pifanek99
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Vydělávej tím co si dělal dodnes zadarmo..

PříspěvekodFakiN » sob 09. srp 2014 12:33:14

Nechci nic říkatale klikal jsem to 2 roky a potom jsem zjistil že nic nedaj takže to klikáš úplně zadarmo..

Obrázek
Obrázek
Obrázek
FakiN
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Off-Topic