Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

[HELP]meč je nějak nakřivo

PříspěvekodWgamer » pát 01. zář 2017 14:02:24

Zdravím, udělal jsem si meč pro svůj server a po vložení do hry ho držím tak trochu za zádama :D nevíte co stím? Přikládám ještě obrázek.
http://screenshot.cz/PGJX2/
http://screenshot.cz/XERZD/
Doufám že to jde na obrázku vidět :D

Wgamer
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: [HELP]meč je nějak nakřivo

PříspěvekodNecroOfficialPage » ned 10. zář 2017 18:14:10

V maxu musíš správně nastavit pozici meče.

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodWgamer » úte 12. zář 2017 14:29:01

No a nevíš jaká je správná pozice ? Mám nastavenou 0;0;0... Myslel jsem že je problém v exportu nebo v tom že většina zbraní co mi funguje má File format revision: 6 ale já mám po exportu 7 (v 3ds maxu 2013), ale když to vyexportuju v 3ds max 7 je tam 6 jenže v této verzi nefungují textury...
PS: Pozici jsem určil podle toho, že jsem si do 3dsm vložil fungující meč... Ale je dost možný, že to dal program automatický doprostřed.

Wgamer
Začátečník
Začátečník

PříspěvekodGarzard » sob 20. led 2018 10:47:42

Wgamer píše:No a nevíš jaká je správná pozice ? Mám nastavenou 0;0;0... Myslel jsem že je problém v exportu nebo v tom že většina zbraní co mi funguje má File format revision: 6 ale já mám po exportu 7 (v 3ds maxu 2013), ale když to vyexportuju v 3ds max 7 je tam 6 jenže v této verzi nefungují textury...
PS: Pozici jsem určil podle toho, že jsem si do 3dsm vložil fungující meč... Ale je dost možný, že to dal program automatický doprostřed.

To je sice hezké, že sis tam vložil meč, ale musíš si uvědomit, jak tohle vlastně funguje.. Není to tak že něco vymodeluješ a postava to má hned v ruce.. Za nějaký konkrétní bod to drží a podle toho musíš ten model natočit..

Garzard
Fanatik
Fanatik

Zpět na Rady,otázky a odpovědi