Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu
Sponzor VPS:


      

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery NARUTO

Moderátor: Herní poradce

Příběh

Příspěvekod  Jonaczech » ned 27. pro 2009 20:57:41

Naruto
Celé anime má velice rozsáhlý příběh a dějové linie se rozutíkají do stovek různých menších dějů, proto také anime oslavilo již 10 let od svého vzniku a už má přes 350 dílů.
Děj začíná ve vesnici skryté v listí, kde je mladý chlapec jménem Naruto. Ten je odstrkován celou společností, protože má v sobě zapečetěného démona, který při Narutově narození zničil celou vesnici a zabil mnoho lidí. Naruto to na začátku neví a proto se snaží na sebe upoutat pozornost, když ani v akademii neprospívá je již na pokraji zoufalství a toho využije zrádce ve vesnici k ukradení vzácného svitku se zakázanými technikami celé vesnice. Myslí si že ho Naruto pro něj ukradne a pak ho zabije a odnese si ho, ale problém je v tom že Naruto nachází přítele ve svém učiteli, který mu přijde na pomoc a nakonec zachráněným je sám učitel. To je zahrnutí celé první části, kdy se Naruto dozvídá proč je jeho život takový.
Další dějové linie se začnou rozprostírat díky zařazení do skupiny geninů (nejnižší úroveň ninji), kteří jsou rozděleni do skupin a Naruto nachází další přátele. Celý seriál je plný emocí, akce, komedie a zdá se že je to jen dětská pohádka, ale věřte mi, není tomu tak.
Mohl bych tu rozvádět mnoho plusů a některé z nedostatků seriálu, ale myslím že by jste si měly Vy sami zkusit jaký tento seriál je a podívat se u nás na pár dílů online, zaručuji Vám, že pokud skousnete pár počátečních dílů, nebudete se chtít od děje odtrhnout a spolu s milióny lidí na Světě se stanete závislým na čtvrtečním odpoledni, kdy vycházejí nové a nové díly a děj se proplétá čím dál tím víc.
Moje doporučení je zaručeně shlédnout seriál od začátku do cca 130 dílu, kdy začínají fillery (do hlavního děje nezasahující díly) a po té se vrhly na Shippuuden, kdy je již naruto starší a vyspělejší, až by jste se dostaly k poslednímu Shippuudenu, tak si zpětně zhlédnout né moc záživné filler díly od 130+ do 220. Je to pouze moje doporučení, samozřejmě je to na Vás.
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!


  Jonaczech
Podpora
Podpora
Uživatelský avatar

 
Příspěvky: 619
Registrován: pát 04. pro 2009 16:55:01
Podpora: 130 Kč

Zpět na NARUTO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace