Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Minecraft Pluginy Umím s pluginy, chceš pomoct?

Chcete se někomu nabídnout, že mu pomůžete s pluginy? Napište sem!

Moderátor: Herní poradce

Nabídnutí se

PříspěvekodCapison » úte 01. črc 2014 0:32:19

Zdravím, ikdyž sem již moc lidí nechodí jako, že chodívalo tak sem hodím topic s tím, že pomůžu někomu kdo by to opravdu potřeboval, tím tedy myslím, server/portál kde pomůžu s pluginy i s přeložením, mám i jiné věci na kterých se můžeme dohodnou, i grafikou.
Ale co požaduji? :
Server s více jak 10+ sloty,
Aktivita lidí/ mimo to -> Pokud server/portál ještě nejede, a je ve fázi příprav můžeme se dohodnout..,
Doménu druhého řádu/ mimo to -> Pokud server/portál ještě nejede, a je ve fázi příprav, tedy, že budete teprve dokupovat doménu druhého řádu to je něco jiného. :) Také se dohodneme.,
Schopný admin tým s brainem a požadovaným věkem všech adminů nad 15 let.

Co odměnou? :
Admina na Vašem serveru/portálu popř. vip/evip (navždy), popř. hodnost Plugin Master, kterou bych si nastavil (Již ve fázi uprav)

Dodatek: Na všem se můžeme dohodnout, já vám jen mohu říct a slíbit, že nejsem žádný amatér. neříkám, že profík na 100% ale něco ve mě je..
Napište mi něco o sobě a o svém portálu, popř. pošlete web.(Pod topic)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
I LOVE ANIME
Capison
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Nabídnutí se

Příspěvekodjakubcik14 » pát 11. črc 2014 15:20:57

Zdravím zda tato nabídka stale platí měl bych zájem o vaši pomoct nebo spíše zda by jste se na našem Serevru stal PluginMastrem máme Minecraft Serevr a spoustu dalších Serveru jako je Gta a csko
ale dál k věci

naše Webové stranky (Pracujeme na něm) www.crewgaming.eu
nestíhám pracovat na 3 Serverech + Webech zaroven a proto hledám lidí do Teamu kteří mají 15+ a aspon trochu to ovladají

něco o Serveru: na Serveru byjsme si představovali aby bylo co nejvíc věci jako je PVPSurvival,SkyBlock a podobně
taky byjsme ocenili nějaké MiniHry: TnTRun,Painball a další Hry které jsou
poté byjsme chtěli udělat MobArenu která je potřeba nastavit
a taky Přeložit veškeré Pluginy na Serveru do češtiny

něco o mě: jsme mladý kluk který se rozhodl rozjet menší Portal pod názvem CrewGaming.eu ano někteří si řeknete že jsme Kopírák Anglických Slov ale CrewGaming.eu tento název uš je pár let na scéně :)
jemi 17 Let narodil jsme se 11.3.1997
tento Portál mám v planu držet v provozu co nejdíl to pujde a snažit se Servery stale rozvíjet a vyvíjet v lepší a lepší

Kontakt na mě :
Email: admin@crewgaming.eu
Web: crewgaming.eu (jaký koliv)

Děkuji za odpověd s Pozdravem jakubcik14

jakubcik14
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Umím s pluginy, chceš pomoct?