Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Tvorba webu Tvorba webu na War3Zone TV 1. Série

Moderátor: Web poradce

Re: Díl 2. Registrace

Příspěvekoddlabek » stř 05. bře 2014 15:21:16

Zdravím, chci se zeptat jak ošetřit při registraci když už je zadaný nick nebo mail v databázi.. aby nedošlo k dvěma stejnými hodnotami... a jak to dát do kodu tak aby se vypsalo např: tento nick nebo heslo už používá někdo jiný.. Děkuji předem

dlabek
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Příspěvekod  Pavliczech » čtv 06. bře 2014 8:52:08

ahoj, stačí se jen zeptat...

Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

kontrolovat heslo nemusíš, nevidím důvod pro to, aby více uživatelů nemělo stejné heslo... nick a email musí být unikátní

Pavliczech
Obrázek
  Pavliczech
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Podpora: 2000 Kč

Příspěvekodkevinnek » čtv 27. srp 2015 21:34:00

Zdravím,
Díky za super Návody, jedu podle videii a super sem úplný začátečník, jen mám malý problém když dám localhost/registrace.php naskočí mi vše co má, vše funguje, ale pořád se tu objevuje tahle hláška, "Notice: Undefined index: tlacitko in C:\Complex-Web-Server-2\www\registrace.php on line 9"

dokonce jsem si stáhl i zde nahrané jednotlivé skripty a pořád to stejné...

díky moc za odpověď

kevinnek
Čumil
Čumil

Příspěvekod  Pavliczech » úte 01. zář 2015 13:32:13

ahoj, podívej se do moodlu (moodle ), tam je návod, jak se této hlášky zbavit ;-)

Pavliczech
Obrázek
  Pavliczech
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Podpora: 2000 Kč

PříspěvekodAnNie » sob 30. dub 2016 14:19:54

Zdravíčko..
Komentuji to opravdu brzy, ale dříve jsem na tyto návody bohužel nenarazila.
Vše dělám podle tebe. Jen mám místo databaze pojmenovanou tu databazi jako database.
Po kliknutí na registraci se mi to asi 2 minutky jen načítá a poté na mě vyskočí toto:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: [2002] Pokus o p�ipojen� selhal, proto�e p�ipojen� strana v �asov�m int (trying to connect via tcp://localhost:3306) in C:\Program Files (x86)\easy\EasyPHP-5.3.3\www\registrace.php on line 18

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Pokus o p�ipojen� selhal, proto�e p�ipojen� strana v �asov�m intervalu ��dn� neodpov�d�la, nebo vytvo�en� p�ipojen� selhalo, proto�e neodpov�d�l p�ipojen� hostitel. in C:\Program Files (x86)\easy\EasyPHP-5.3.3\www\registrace.php on line 18

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\Program Files (x86)\easy\EasyPHP-5.3.3\www\registrace.php on line 19

Myslela jsem, že špatně je někde můj kód. Tak jsem si zkopírovala z webu ten tvůj a databaze jsem si přepsala na database.
Registraci jsem zkusila znovu, ale opět stejný postup. Kontrolovala jsem sloupečky .. kód jsem znovu kopírovala. Nic. Furt to stejné. Nevím kde by mohl být problém páč tomu nerozumím. Troufám si na to jen díky tvým návodům. Doufám v odpověď a pokus řešení mého problému.

Pro jistotu přidávám kód:

Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

AnNie
Čumil
Čumil

Předchozí

Zpět na 1. Série