Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu
Sponzor VPS:


      

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery Připravované Servery

České locale servery, které jsou ve vývoji!

Moderátor: Herní poradce

[CZ/SK] [PŘIPRAVOVANÝ] Wotrial

PříspěvekodReWen » pon 23. lis 2015 15:44:42

Obrázek

Server Wotrial vznikl za účelem vytvoření kvalitního privátního serveru, který hráčům nabídne dlouhodobou zábavu s neustále se vylepšujícím serverem. Našim hlavním cílem je vytvořit server, který nadchne hráče všech věkových skupin a i přes to, že tato hra již dávno ztratila svůj hlavní poteinciál tak se domníváme, že při splnění několika různých faktorů, se Vám tato hra může vrátit do vašeho života a i vy budete společně s ostatnímy bojovat bok po boku, říše proti říši, všichni proti nepřátelům.
Pevně věříme, že se Nám a Vám podaří vytvořit komunitu i server, který se stane trendem Českých a Slovenských hráčů této hry.


Plne věříme ve vaší podporu. Děkujeme Vám!

Základní informace / FAQ
(jedná se o předpoklady, které mohou být změněny)

Kde můžeme sledovat dění a vše okolo Wotrialu?
Prozatím nás můžete sledovat zde na fóru ctrgames.cz či na našich oficiálních stránkách. Zanedlouho plánujeme spuštění webových stránek a diskuzního fóra.

Kdy bude Wotrial spuštěn?
Na tuto otázku se těžce odpovídá. Buďto zveřejníme datum a v případě nespuštění ve stanovený datum se hráči naštvou a nebo budou překvapeni když jednoho dne řekneme, že se server spustí. Máme daný předpoklad, kdy bude spuštěna první fáze veřejného testování, ale tu zmínit fakt nechci, datum je uchován pro moment překvapení.

Jak vznikl název Wotrial?
Tak název vznikl čistě náhodou, nemá to žádné předchozí fakta. Vymýšlen byl název, který bude originální a né příliš přehnaný. V předpokladu bylo i použití číslovky, ale ta nakonec byla odstraněna.

Jak je to s členy, hledáte někoho?
Ano, určitě hledáme. Bohužel ačkoliv to vzhledem k textu působí nepěkně, Wotrial tvořím sám. Jsem tedy sám na správu hry/serveru, správu stránek a fóra a prostě na správu všeho. Takže někoho, kdo by to myslel vážně a chtěl se se mnou podílet na tvobě Wotrialu. Určitě přivítám pomoc, napsat mi můžete zde na fóru ctrgames.cz nebo na facebooku pomocí zpráv.

Jak bude maximální úroveň ?
Ze začátku bude maximální úroveň stanovena na 100. Postupem času úroveň bude zvýšena, ale to až po splnění mnoha faktorů.

Kolik bude na serveru úkolů a jak budou vypadat?
Nelze vyjádřit, úkoly budou přibývat i ubývat, záleží na měsíci a spoustě dalších faktorech. Úkoly budou součásti hraní. Bude možné je ve většině případů zrušit, to ovšem příjdete o předměty či herní měnu.

Kolik bude celkem nových předmětů pro výzbroj postav?
Nelze vyjádřit, zbraně, brnění a další budou přibývat v návaznosti na danou úroveň. Postupem času a zvýšením úrovně je téměř jasné, že celkový počet předmětů pro výzbroj postav bude zvýšen.

Kolik bude celkem nových předmětů?
Mnoho, ale né příliš, bude se jednat o různé předměty sloužící k mnoha věcem, zakládáme na tom, že pro oživení této hry je potřeba použit mnoho nových předmětů např. pro vylepšování kouzel, aby bylo co se učit atp., jde prostě o to, aby hra nabídla něco nového.

Kolik bude celkem nových lokací?
Celkem složitá otázka, prozatím lze odpovědět, že moc nových lokací u nás ze začátku nenajdete. Snažím se vyjít ze základních lokací. Samozřejmě v budoucnu nové lokace přibudou, ale našim cílem bude vytvořit k ní systém a příběh, aby jsme nespustili čistě lokaci, kde budete chodit získávat zkušenosti.

Váš postoj k akcím/eventům?
Tak akce či jinak zvané eventy jsou samozřejmostí každého úspěšného serveru, vždyť to je to, co hráče baví.. Každý přeci chce získat speciální předměty za akci/event, které jinak sehnat nelze. Hlavně je to o tom, aby tyto předměty byli vyjímečné, ale zase aby nezvýhodňovali moc hráče. Pro pochopení jde o to, že akce/event je dočasná situace potřebná k získání daných předmětů a v příchodě nových hráčů po ukončení akce/eventu by to bylo nefér. Doufám, že tento fakt chápete dobře.

Váš postoj k hráčům a řešení problémů?
Tak tohle je samožejmosti, hráči jsou ta nejdůležitější podstata serveru, bez nich by to nešlo. Zakládáme si na tom, že spokojený hráč je dobrý hráč. Jednoduché přirovnání, čím více se hráčům budeme věnovat, tím spokojenější a lepší budou. Musíte brát v potaz, že my jakožto členové týmu máme své osobní životy a nemůžeme a ani nechceme zde trávit veškerý volný čas, ale i přes to, se snažíme najít si co nejvíce času pro řešení těchto problémů a nejastností.

Plánujete nové jezdecké zvířata či tak něco?
No plánovat určitě plánujeme. Vlastně plánujeme strašně mnoho věcí, ale vše se musí vytvářet postupně a promyšleně. Určitě máme představu o tom, jak by ježdění na našem serveru mohlo vypadat, ovšem realizace si myslím, že je zatím v nedohledu a nynější ježdění tedy základní ježdění pomocí koně má i tak něco do sebe. Do té doby než bude nový systém ježdění tak bude zpestřeno získání koně.

Co mazlíčci a vše kolem nich?
Mazlíčci jsou samozřejmostí, je to věc, kterou prostě chce každý hráč. Každý chce mít pomocníka co nikdy nezklame. V plánu jsou, to určitě, ale opět nevíme zda-li to bude dostupná funkce hned při prvním spuštění.

Budete mít obchod za reálné peníze/itemshop?
Tak tohle je otázka, která může hráče odratit či naopak přitáhnout. Ano, obchod mít budeme. Musíte brát v potaz to, že provozování serveru něco stojí a v případě velké hratelnosti to jsou nemalé peníze. Takže ano, budeme mít obchod, ovšem tento obchod bude speciálně přizpůsoben, aby nedocházelo k rozdělování hráčů na ty co do toho dají peníze a na ty co do toho ty peníze nedají.

Jak to máte ze stránkama, podporou apod.?
Takhle, stránky jsou důležitým bodem pro správný chod serveru a nelze se bez nich obejít. Takže stránky určitě budou. Co se týče podpory ty zatím přesně plánována není. Ovšem myšleno to bylo čistě jako podpora či jak to hráči nazívají support systém ? My budeme mít fórum, kde se vše bude řešit. Hráči, kteří budou chtít řešit věci meži čtyřma očima čili prostě v soukromí mohou využít buďto náš oficiální facebook či právě zaslání soukromé zprávy na fórum a nebo ve větších problémech budou hráči pozváni na náš TeamSpeak 3 server, kde budeme osobně řešit ty největší a nejzávažnější problémy hráčů.

Nezrušíte server pro neaktivitu hráčů atp.?
Tohle je otázka, na kterou lze odpovědět ovšem otázkou je, zda-li tomu vy jako hráči uvěříte a jde o to jak to pochopíte. Samozřejmě, že server zrušit neplánujeme, situace se ovšem může vyvinout jinak. Nehratelnost hráčů je problém, ovšem né jejich problém, ale náš problém. To, že bude malá hratelnost či dokonce nulová hratelnost znamená to, že náš server je špatný a je potřeba jej změnit či hodně upravit a tak dále. Budeme se snažit, aby k tomuto nedošlo, je to i ovšem i o hráčích tedy o Vás. Pokud se Vám něco nelíbí, nebo naopak by jste chtěli něco přidat či tak podobně stačí nás jednoduše kontaktovat. Přeci jen to co se líbí Vám se může líbít i dalším desítkám a třeba i stovkám hráčů a v případě úspěšného a kvalitního návrhu může být hráč i odměněn.

Naleznete nás i na facebooku!

Důležitou součástí pro náš server je i to, mít facebookovou stránku. Momentálně budou veškeré informace a vše co budete potřebovat vědět na naší stránce na facebooku. Přidej se právě i ty ať ti nic neunikne!

Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!


Obrázky ze hry
(prozatím nedostupné)

„Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut.“ - Sofoklés
ReWen
Návštěvník
Návštěvník
Uživatelský avatar

 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 27. led 2015 16:07:48
Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Připravované Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace