Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery Připravované Servery

České locale servery, které jsou ve vývoji!

Moderátor: Herní poradce

Vznik serveru S.P.Q.R

PříspěvekodGodfry68 » úte 15. črc 2014 17:26:34

Vážení...Jelikož se tu množí servery jak houby po dešti a stojí za pr.d je tam 30 lidí a jsjou o ničem rozhodl jsem se vytvořit server který pojede a bude oblíbený. Rozhodně by to neměl být server kde za dva dny mate lv 150, věci +9 skoro zadarmo atd. ale take nechci tak pomaly server jako je ofík....Proto hledám oprvadu kvallitní tým lidí kteří tomu opravdu rozumí jsou schopni udělat server komplet. Finačně budu server zajištovat sám. samozřejmě lidi z týmu budou na serveru tým který server povede. pokud dáme dohromady tým udělame na FB stranky a anketou zjistíme o jaky by byl největší zájem. Na rovinu napíšu , že já nejsem v tomhle žádný odborník, ale s kompama dělam přes dvacet let a naučil jsem se vše sam pokud budu mít kolem sebe zkušene lidi nebude pproblém se do toho dostat. Je mi 46 takkže nejsem žádnej puberták co tu každeho prosí aby dělal gm jak nic neumí. Ale jsem od narození velice ctižádostivý a proto chci udělat metin o kterem se bude mluvit a bude oblíbený. Věřím že s dobrým týmem to dokážem.

POdmínky pro přijetí...věk nad 18 let, znalosti hry a to důkladné včetně programovaní, tvorby stránek grafiky atd. Lide co neví co znamená S.P.Q.R tak at si to zjistí a nebo se raději nehlásí .o) na spuštění serveru nespěchám ale na náboor ano bude plno práce i mimo tvorbu serveru. Prosím pište jen opravdoví zájemci. Nehledám žádne lidi co na tom chtějí zbohatnout ale dělají to s nadšením. kdybych hledal lidi co za to chtěj peníze nebudu hledat tady :o))))) ale mezi opravdovou eltou.

mail: s-p-q-r@seznam.cz skype dám pouze těm co projdou sítem .o)
S pozdravem S.P.Q.R

Godfry68
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Vznik serveru S.P.Q.R

PříspěvekodKlanomrt » úte 15. črc 2014 20:28:43

Godfry68 píše: kdybych hledal lidi co za to chtěj peníze nebudu hledat tady :o))))) ale mezi opravdovou eltou.

Ty si radši najdi mozek. :D

Práce s procesem a práce s PYTHONEM je hodně rozdílná takže a ano jsi amatér. :D

Co se týče : S.P.Q.R tak Metin2 hra je založená na staré Číně a komplet je čínská že tu cpeš značku římské říše asi těžko to o tvých záměrech něco řekne. :D

Godfry68 píše: Je mi 46 takkže nejsem žádnej puberták co tu každeho prosí aby dělal gm jak nic neumí.

To přesně tu děláš :D, čekáš že tu najdeš někoho kdo ti naprogramuje celou hru a ty shrábneš vše ... ? :D ( To jsi na špatné adrese :D ) ! :D

Godfry68 píše:Věřím že s dobrým týmem to dokážem.

Jediná správná věc co jsi napsal :D. Ale tu píšeš jen podmínky a né důvod proč by se měl někdo hlásit. Jako motivace,odměna atd.... :D Přeci ti nikdo nenaprogramuje celí Mt2 jen za dobrý slovo :D :D :D

Godfry68 píše:Ale jsem od narození velice ctižádostivý

Spíš velice ale velice naivní :D

Godfry68 píše:skype dám pouze těm co projdou sítem .o)

Píšeš ho tu všude :D

Obrázek

:-| :-| :-| *JOKINGLY*

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGodfry68 » úte 15. črc 2014 21:04:52

To jsou na tomhle foru jen namyšlení chudáci co si potřebujou na netu něco dokazovat, protože v realu je každej mlátí,????? nepiš mi o rozumu ten nemaš ty ani za mak....jednak sem psal že ja budu do serveru investovat,, to za prve, za druhe nechci lidi co to dělaj za penize a pak jdou o dum dal na další kšeft ,chci tam partu dobrych lidí...za třetí projdi si nazvy metinu a kolik jich ma něco společneho s čínou....SPQR je moje srdeční zaležitost mam k tomu osobní vztah, tak proč by se tak nemohl jmenovat metin. mimochodem je to o cti odvaze hrdosti ale takove pojmy tobě nic neříkají. co to meleš o tom že chci něco zadarmo...ještě jednou nechci blbečky co si za to vezmou peníze a jdou si za dašlím kšeftem jestli to nechápaš nech se vyšetřit. co se týče skype dávám ho když potřebuju konkrétní věc a jestli tady nejsi uplny novaček dobře víš že každe druhe 12 lete děcko chce dělat GM a tvrdí jake ma zkušenosti a nehodlam mít zasekany skype takovýma lidma.
V podstatě ses tu chtěl jen ukázat jakej si borec a díky lidem jako si ty je tenhle stat tam kde je. Ještě že už budu mrtvej až vy to tady budete řídit . A v poslední řadě normální slušný člověk , ktereho to neosloví si pomyslí svoje a nepíše tady takové zhovadilosti zvlášť když ani nechápe co píšu. Opravdu miluju tyhle netove hrdiny.....Ja jsem nikdy nevěřil , že průměrné IQ čechu je 101 ale na tomhle foru zjištuju, že to je velice smutná realita :o)

Godfry68
Člen
Člen

PříspěvekodKlanomrt » úte 15. črc 2014 21:42:13

Godfry68 píše:To jsou na tomhle foru jen namyšlení chudáci co si potřebujou na netu něco dokazovat, protože v realu je každej mlátí,????? nepiš mi o rozumu ten nemaš ty ani za mak....jednak sem psal že ja budu do serveru investovat,, to za prve, za druhe nechci lidi co to dělaj za penize a pak jdou o dum dal na další kšeft ,chci tam partu dobrych lidí...za třetí projdi si nazvy metinu a kolik jich ma něco společneho s čínou....SPQR je moje srdeční zaležitost mam k tomu osobní vztah, tak proč by se tak nemohl jmenovat metin. mimochodem je to o cti odvaze hrdosti ale takove pojmy tobě nic neříkají. co to meleš o tom že chci něco zadarmo...ještě jednou nechci blbečky co si za to vezmou peníze a jdou si za dašlím kšeftem jestli to nechápaš nech se vyšetřit. co se týče skype dávám ho když potřebuju konkrétní věc a jestli tady nejsi uplny novaček dobře víš že každe druhe 12 lete děcko chce dělat GM a tvrdí jake ma zkušenosti a nehodlam mít zasekany skype takovýma lidma.
V podstatě ses tu chtěl jen ukázat jakej si borec a díky lidem jako si ty je tenhle stat tam kde je. Ještě že už budu mrtvej až vy to tady budete řídit . A v poslední řadě normální slušný člověk , ktereho to neosloví si pomyslí svoje a nepíše tady takové zhovadilosti zvlášť když ani nechápe co píšu. Opravdu miluju tyhle netove hrdiny.....Ja jsem nikdy nevěřil , že průměrné IQ čechu je 101 ale na tomhle foru zjištuju, že to je velice smutná realita :o)

:D :D :D :D
Říká ti něco podle sebe soudím tebe ? :D Teď dokazuješ že to přísloví je pravdivé ! :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Chceš dobrý Mt2 server ?
Chceš aby byl slavnej ?
Chceš aby stál za to ?
Chceš stálí team ?

Pak ale budeš muset si platit team ! :D Zadarmo nenajdeš nikoho kromě dětí co si chcou zkusit být GM ! :D
Neumíš v klidu řešit věci.
Urážíš nás tu :

Godfry68 píše:To jsou na tomhle foru jen namyšlení chudáci

A čekáš že se ti přihlásí skutečně někdo dobrej ??? :D

Tím že nechápu co píšeš se nediv když píšeš jak [*CENZURA*] :D

Poradím ti : chovej se slušně nebo ti server nemusí jet ani 5min v budoucnu ! :D Když urážíš každého na W3z ! :D

Godfry68 píše:a jestli tady nejsi uplny novaček

Sem tu od roku 2010 ;-) za tu dobu se tu dělo věcí :D

Obrázek

Godfry68 píše:kdybych hledal lidi co za to chtěj peníze nebudu hledat tady :o))))) ale mezi opravdovou eltou.

!!!"Jdi si teda za elitou :D "!!!

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGodfry68 » úte 15. črc 2014 22:34:08

Tak k tomu výtvoru nemám slov...najdi si práci přejdou Tě takové kraviny a jelikož si tupej jak nuž na máslo ještě jednou ti to napíšu i když průměrně inteligentní jezevčík by to pochopil na poprvé! ani jednou jsem nenapsal že chci něco zadarmo!!! u urážení pomlč urážíš se sám tím jak píšeš. Navíc tvoje barevné variace dokazují že jsi ještě dítě. Předvádíš se tady jen abys to zkazil protože ty by ses do takového týmu nedostal, ty umíš akorát psát hovadiny a nic víc. a až dokážeš v životě to co já mužeš si tady na někoho otvírat hubu. život není o tom že víš něco o metinu....ale ty v životě dokážeš houby s tvým chováním a věř mi....brzo ti někdo rozmlátí hubu tak, že tě nepozná ani tvoje máma...a neber to jako vyhrožování, ja to nebudu ja děti a zříceniny nemlatím ja si to rozdámm s pořádným chlapem a ne s děckem. ale s tvým chováním se velice brzy najde někdo kdo ti ten ciferník rozmlátí. A kdyby viděl tvoje barevne variace a spam smajlíků psycholog tak jdeš na lečení tomu věř .o) mimochodem rád bych znal tvoje IQ jestli vubec víš co to je.....ale myslím že moc vysoke nebude, to že rozumíš metinu neni známka inteligence...to se naučí i opice za banán... a abych tě pořádně namýchl par lidí už se ozvalo a rozhodně maj větší IQ než ty...takže tema muže být smazáno a mě klidně dejte ban. nezapomen se ještě ukázat co si za výtvor použi více barev a smnajlíků at každy vidí co si zač.o)

Godfry68
Člen
Člen

PříspěvekodKlanomrt » úte 15. črc 2014 23:32:35

Godfry68 píše:Tak k tomu výtvoru nemám slov...najdi si práci přejdou Tě takové kraviny a jelikož si tupej jak nuž na máslo ještě jednou ti to napíšu i když průměrně inteligentní jezevčík by to pochopil na poprvé! ani jednou jsem nenapsal že chci něco zadarmo!!! u urážení pomlč urážíš se sám tím jak píšeš. Navíc tvoje barevné variace dokazují že jsi ještě dítě. Předvádíš se tady jen abys to zkazil protože ty by ses do takového týmu nedostal, ty umíš akorát psát hovadiny a nic víc. a až dokážeš v životě to co já mužeš si tady na někoho otvírat hubu. život není o tom že víš něco o metinu....ale ty v životě dokážeš houby s tvým chováním a věř mi....brzo ti někdo rozmlátí hubu tak, že tě nepozná ani tvoje máma...a neber to jako vyhrožování, ja to nebudu ja děti a zříceniny nemlatím ja si to rozdámm s pořádným chlapem a ne s děckem. ale s tvým chováním se velice brzy najde někdo kdo ti ten ciferník rozmlátí. A kdyby viděl tvoje barevne variace a spam smajlíků psycholog tak jdeš na lečení tomu věř .o) mimochodem rád bych znal tvoje IQ jestli vubec víš co to je.....ale myslím že moc vysoke nebude, to že rozumíš metinu neni známka inteligence...to se naučí i opice za banán... a abych tě pořádně namýchl par lidí už se ozvalo a rozhodně maj větší IQ než ty...takže tema muže být smazáno a mě klidně dejte ban. nezapomen se ještě ukázat co si za výtvor použi více barev a smnajlíků at každy vidí co si zač.o)

Kdybych se chtěl nechat poučovat o životě tak nejdu na W3 ! :D Ale do domova důchodců kam patříš dinosaure ... :D

Godfry68 píše:u urážení pomlč urážíš se sám tím jak píšeš

Píšeš jak hentoš negramotný ty ! :D

Godfry68 píše:Předvádíš se tady jen abys to zkazil protože ty by ses do takového týmu nedostal

Kdybych se chtěl předvádět věř tomu že mi nemáš co na to odpovědět :D
( A když si myslíš že bych se do dobrého teamu nedostal je to tvá věc :D já ti jí brát nebudu :D )
Ale necpi jí sem nikoho to nezajímá ! :D

Godfry68 píše:a až dokážeš v životě to co já můžeš si tady na někoho otvírat hubu

Pokud nevíš k čemu slouží veřejné forum tak sem radši ani nechoď! :D
Samochvála smrdí !:D Ale asi zjevně ti to nic neříká ! :D

Godfry68 píše: nepozná ani tvoje máma...

To že hned narážíš do matky svědčí o tom kdo jsi !

Godfry68 píše:ja si to rozdámm s pořádným chlapem

Je pravda že toto je veřejné fórum ale herní takže tvá orientace sem nepatří ! A nikoho nezajímá ! :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Godfry68 píše:to že rozumíš metinu neni známka inteligence...to se naučí i opice za banán

:D :D :D Hlavně že ty s metinem neumíš ! :D :D :D :D Takže si asi chytrej jak ten banán ? :D

Godfry68 píše: a abych tě pořádně namýchl par lidí už se ozvalo

Proč by mě to mělo jakože namíchnout ? :D :D :D

Godfry68 píše:barevné variace

Protože jsi rasista na barevné písma tak tenhle příspěvek nebudu obarvovat :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Měl bych pro tebe další radu a neboj je zadarmo :D :
Jdi si to rozdat s pořádným chlapem jak tu píšeš . :D
A nech programování na normálních lidech. :D
(Uděláš tak nejlíp jak sobě tak nám :D )

:-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

Zpět na Připravované Servery