Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Tvorba webu Tvorba webu na War3Zone TV

Archiv videí z Tvorby webu pro začátečníky

Moderátor: Web poradce

Podmienky pre používateľov

Příspěvekodbicebs » stř 17. pro 2014 8:34:44

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či môžem použiť podmienky pre používateľov z war3zone na mojej mojich internetových stránkach. Trochu som ich upravil :
Registráciou na www.mojweb.sk súhlasím s vymedzením nasledujúcich podmienok. Ak nesúhlasíte s vymedzením všetkých podmienok, tak, prosím, nepoužívajte a neregistrujte sa na www.mojweb.sk. Tieto podmienky môžu byť kedykoľvek zmenené. Na prípadnú zmenu budete upozornený avšak je rozumné ak ich budete priebežne kontrolovať, pretože ako zaregistrovaný používateľ s nimi musíte súhlasiť.
Súhlasíte, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné ani žiadnym iným spôsobom nevhodné príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál ktorý by mohol porušovať zákony v krajine Vášho pôvodu, krajine kde sa nachádzate, kde sa nachádza www.mojweb.sk alebo medzinárodné právo. Je zakázané robiť akúkoľvek nepovolenú reklamu. Takéto konanie môže viesť k odstráneniu príspevku, zabanovaniu, zrušeniu vášho účtu, upozorneniu vášho poskytovateľa internetových služieb alebo príslušných orgánov. IP adresa Vášho účtu a príspevkov je zaznamenávaná pre uplatnenie týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že www.mojweb.sk má právo kedykoľvek odstrániť akýkoľvek príspevok alebo materiál ktorí bude porušovať tieto podmienky. V prípade opakovaného porušovania bude váš účet zablokovaný alebo vymazaný. Súhlasíte s ukladaním vami zaslaných údajov do databázy. Napriek tomu, že Vaše údaje nebudú bez Vášho súhlasu poskytnuté žiadnej tretej strane, nenesie www.mojweb.sk žiadnu zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik do systému ktorý by mohol viesť k zneužitiu týchto údajov.

Okrem toho som ešte pridal podmienky pre moderátorov mojej stránky ktoré sú už moje vlastné takže ich tu nepíšem.
Ak by som tým porušoval autorské práva war3zone alebo phpbb tak mi prosím dajte vedieť.

bicebs
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Tvorba webu na War3Zone TV