Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Black Market

Chceš prodat svůj účet na metin? Chceš koupit nějaký metin účet? napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Pravidla fóra
VAROVÁNÍ!! Obchodování s účty je na vlastní nebezpečí !!

Koupím Thalion / Helios (ŽÁDNÁ STUPIDNÍ DĚCKA!!)

Příspěvekod  dannyx13 » úte 19. srp 2014 19:41:28

Zdravím vás všechny,
dlouho jsem tu nebyl, ale i tak doufám, že zde někoho zaujmu. A teď k samotné myšlence:
Chtěl bych zde zakoupiti účet na oficiálním metinu a konkrétně serveru Thalion nebo Helios, který by obsahoval postavu Válečníka v levelu 35 nebo vyšším nejlépe s "aurařskými" schopnostmi, ale "mentálek" by mi taktéž nevadil.. A abych nezapomněl - WH jest podmínkou.
Co za to nabízím? Jsem odpůrcem posílání peněz obálkou a jinými, dětinskými způsoby.. (Jedině, že by tu byl někdo 18+ se kterým bych se mohl domluvit na platbě bankovním převodem).. Takže první, co nabízím je nějaký normální finanční obnos (odmítám kupovat účet za tisíce korun) a možností druhou jest výměna za postavu Válečníka na serveru Quad Core level 81 s dobrou výbavou, tím myslím, že na postavě je výbava na PVP tak i na PVM. Bližší informace poskytnu po tom co mne kontaktujete na nějakém z několika uvedených kontaktů (viz. konec příspěvku). Při vstřícném jednání poskytnu přihlašovací údaje abyste si mohli bojovníka sami vyzkoušet. Toť vše, děkuji všem slušným lidem, kteří se ozvou, :-)

Telefon: 608 325 667 (Vodafone)
702 686 008 (BLESK Mobil)

E-mail: Daniel.Strnad@post.cz

Taktéž mne můžete kontaktovat pomocí YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCGZxhP ... EhI0Yy46zA

Nebo sesterského Google+ :
https://plus.google.com/u/0/103578447736283499594/posts

TheDannyxCZ!
Obrázek

TheDannyxCZ§
Obrázek
  dannyx13