Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Návody Autodesk 3Ds Max

Moderátor: Herní poradce

Re: Nová mapa by Spaki

PříspěvekodF4LV3R » ned 17. srp 2014 11:41:51

Spaki píše:ÁCH BOŽE ZAMKNĚTE TOTO TÉMA, NEBO ROVNOU JE SMAŽTE..

Si asi myslíte, že když tady píšete, že mapa je na hovno, že mě urážíte, nebo co?
Však ať na hovno je, dělám to jen tak pro nudu a mít to v PC.. Na co mi to tam bude?

Nemusíte tady okamžitě rozebírat můj osobní život, taky se vám neseru do života, ale to je celá Česká komunita..

A ať vám udělám radost...

DEJTE MI IP BAN :-)..
Je to fórum, na kterým se téměř nic nedá najít.. :)

Klidně mi sem dejte ban, třeba z toho bude mít Falver radost.. :)

Se asi až tak moc nudíte, že se serete ostatním lidem do života?
Jako fakt? Jděte radši ven.

No ty by si ten ban potřeboval i na Fb :D :D

A rovnou ten IP Ban si nechám dát i já, protože s takovou bandou ko**** jako je Adys je zbytečný tu ztrácet čas. Přece jenom tady by nemuseli být ani poradci, protože Adys je pán.

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

PříspěvekodSpaki » ned 17. srp 2014 11:45:04

Tady jsou poradci?
Vůbec to tak nevypadá .. ˇˇ

Spaki
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodF4LV3R » ned 17. srp 2014 11:47:43

Spaki píše:Tady jsou poradci?
Vůbec to tak nevypadá .. ˇˇ

Legenda říká že tu kdysi nějací byli...

Jdu si napsat někomu o ten ban na tohle se už nedá dívat.

Naposledy upravil F4LV3R dne ned 17. srp 2014 11:49:59, celkově upraveno 1
Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodKlanomrt » ned 17. srp 2014 11:49:10

F4LV3R píše:A rovnou ten IP Ban si nechám dát i já.

Souhlasím BAN tobě o dalšího chudáka míň by bylo super prostě důvod k oslavě :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodF4LV3R » ned 17. srp 2014 11:51:28

Klanomrt píše:Souhlasím BAN tobě o dalšího chudáka míň by bylo super prostě důvod k oslavě :D

Ty drž hubu vyližpíčo, nikdo se tě na tvůj posranej názor neptal tak nechápu co to kurva píšeš. Ano já jsem chudák, radši vyměním konverzaci s takovým kokotem jako si ty, za přítelkyni :-) Doufám že tu ty a ostatní děti zkysnete :-) Měj se *YAHOO*

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodKlanomrt » ned 17. srp 2014 11:56:35

F4LV3R píše:Ty drž hubu vyližpíčo, nikdo se tě na tvůj posranej názor neptal tak nechápu co to kurva píšeš. Ano já jsem chudák, radši vyměním konverzaci s takovým kokotem jako si ty, za přítelkyni :-)

To si mi to teda natřel :D :D :D ale mě tvůj osobní život nezajímá a jsme zas u toho :D :D :D Prostě KIDS COMMUNITY :D :D :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodF4LV3R » ned 17. srp 2014 11:57:49

Klanomrt píše:
F4LV3R píše:Ty drž hubu vyližpíčo, nikdo se tě na tvůj posranej názor neptal tak nechápu co to kurva píšeš. Ano já jsem chudák, radši vyměním konverzaci s takovým kokotem jako si ty, za přítelkyni :-)

To si mi to teda natřel :D :D :D ale mě tvůj osobní život nezajímá a jsme zas u toho :D :D :D Prostě KIDS COMMUNITY :D :D :D

:-| Přesně KIDS COMMUNITY, ty do ní na tomhle foru patříš :-)

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodBechy » ned 17. srp 2014 16:32:52

Klanomrt píše:
F4LV3R píše:Ano neumí vše, a taky umím dělat 3D modely a nechlubím se tím jak pi** jako ty že je vše By Adys... a ostatní nic neumí :-)
A ano tahle mapa stojí za ho***. Jojo směju se nad komentáři a to tvými hlavně a Spakiho... :D :D O proti mě že si jiná liga? Teď si mě rozesmál :D
Na w3z jsou jen kraviny, buď z Epvp a nebo prostě jen shity jako tohle, proto sem vlezu jednou za měsíc a to ještě né proto že bych tu něco hledal, spíš se sem jdu pobavit nad takovými tématy :D Ale lidi jako ty a Spaki jsou tu pořád a cpou sem právě taková ho*** jako je tato mapa :D
Doufám že si tady na tom fóru ty,Spaki a ostatní kreténi shinějte, tohle forum je přesně pro vás :-)

Jenže vy jste úplný dementi závistiví snad nebo co jak jsi to jinak si to vysvětlit ale píšete tu sračky které sem nikdy nenapsal jako chlubení s 3Ds .....
Já tady vůbec ale vůbec nic o sobě takového co tu melete vy nepsal nevím asi jste fakt totálně debilní nebo to nechápete. :D
Já jediné čím sem začal bylo že mapa stojí za velký hovno a všichni říkali opak jak je dobrá :D . Ale teď tu píšete jaký je to shit. :D
Napíšu že tu lidi dávají odpad a hned mi to bereš z příspěvku a použiješ v dalším kometu asi fakt budeš totálně hodně moc blbej že nedokážeš napsat svůj názor což to forum je komunita ( na názory ). A to jestli se ti w3z nelíbí tak sem nechuť . :D

Je mi totálně u prdele co umíš já neřeším v tomhle nikoho už sem psal že můj názor je že každý umíme něco a soudit kvůli tomu že někdo umí něco líp dětinské.
Takže to co umíš si strč do ...... a jestli trpíš samochválou tak do spawnu tam to patří. :D

W3zone by byl perfektní kdyby takový děcka jako vy dostali PERMA BAN za debilitu :D

Bechy píše:Být Spakim , klidně dělám jen Workout

Co ti je kurva po tom co dělá ? ! Další debilní děcko co se neumí starat o sví protože hovno umí !

Já napsal jen kritiku na mapu a vy jste se z toho posrali doslova :D :D :D :D

Ale vy už začínáte jebat spakimu do osobního ..... fakt fakani.

Tu se řeší Mt2 a ne osobní .... nestarejte se o věci po čem vám hovno je ! Příspěvek je MAPA tak se držte příspěvku a ne jak děcka hned odbočovat a narážet na jinou věc jen proto že tomu nerozumíte a nevíte co napsat dál BANOVAT TYHLE DĚCKÝ SRÁČE !

A co tobě je do jeho života ty kide ? Klidně si tu dále hraj na pána , jak ty všechno umíš . Nebýt eTonyho, tak ani nemáš ten blbej editor na mapy , tak tady zas nedělej .

Možná toho umím míň než ty a co ? Mě to ani nezajímá , já se totiž tomu metinu skoro vubec nevěnuju . Zapnu si ho jednou /dvakrát za měsíc a něco tam udělám . Byly doby , kdy jsem o to měl větší zájem .

Ty tu někomu nadáváš do děcek , tak to jo chlapečku. Kolik ti je ?
14 ? Však ani gramaticky psát neumíš , aniž bys tam nenapsal hafo chyb. Ikdyž musím říct , že teď píšeš lépe , nejspíš ti to píšou rodiče ne ?
PS: Nemusíš odpovídat nestojím o to , radši si tuhle sekci nebudu ani číst .

Bechy
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodKlanomrt » ned 17. srp 2014 17:54:22

Bechy píše:
A co tobě je do jeho života ty kide ? Klidně si tu dále hraj na pána , jak ty všechno umíš . Nebýt eTonyho, tak ani nemáš ten blbej editor na mapy , tak tady zas nedělej .

Možná toho umím míň než ty a co ? Mě to ani nezajímá , já se totiž tomu metinu skoro vubec nevěnuju . Zapnu si ho jednou /dvakrát za měsíc a něco tam udělám . Byly doby , kdy jsem o to měl větší zájem .

Ty tu někomu nadáváš do děcek , tak to jo chlapečku. Kolik ti je ?
14 ? Však ani gramaticky psát neumíš , aniž bys tam nenapsal hafo chyb. Ikdyž musím říct , že teď píšeš lépe , nejspíš ti to píšou rodiče ne ?
PS: Nemusíš odpovídat nestojím o to , radši si tuhle sekci nebudu ani číst .

Sem rozhodně starší než ty . :D ( Ale to tu není důležité ) ! :D

Jediný co děláš je že se staráš o jiný věci a o jiný lidi a strkáš svůj nos tam kam nemáš. :D :D :D

Neřeš ostatní ale svůj problém který máš teď sennou ! :D

Já se narozdíl od tebe kids, nepletu nikomu do soukromí ! :D A ty co to dělají jako ty považuji za totální vypatlaný děcka zasraný mamrdy !

Píšu lépe protože se na w3z každý den se s někým hádám *INLOVE* a tak se to naučím :D :D :D a je to veku ! :D A pak že w3z je k ničemu ..... :D
Ale jak říkám je ti po tom hovno .... :D
( To co umíš a neumíš mě nezajímá, 100x píšu že já tohle neřeším každý umí něco ) :D

Co se týče eTonyho hodně mi pomohl poradit nějaký věci které rozhodně nikdo neví a tobě je hovno po tom co je mezi námi ! :-)

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodSpaki » ned 17. srp 2014 18:43:50

MŮŽETE UŽ JÍT DO PIČI? TOTO JE CELÁ ČESKÁ KOMUNITA, **** VEDLE PIČUSE.
DÁTE MI ASPOŇ ZA TOTO TEN ZKURVENEJ IP BAN?
Díky

Spaki
Kamarád
Kamarád

PředchozíDalší

Zpět na Autodesk 3Ds Max