Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Návody Autodesk 3Ds Max

Moderátor: Herní poradce

Re: Nová mapa by Spaki

PříspěvekodF4LV3R » sob 16. srp 2014 22:11:31

Klanomrt píše:Jo možná to přeháním s kritikou že jsi začátečník ale fakt já myslel podle tvých keců a narážek že jsi alespoň trochu vyšší lyga :D

Jojo ty si vyšší lYga, ano ano, všichni to vidíme.. :D

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Příspěvekodmorcatkocze » sob 16. srp 2014 23:26:47

Nechápu jak za něco takového můžeš chtít prachy ?? :D
Pochybuju, že tuto mapu bude vůbec někdo používat :)
Myslím si, že tady Adys dělá dobré mapy a má tam i svoje modely tak nevím proč mu tady nadáváš ?? Závidíš nebo co ?? :D
Upřímně je k smíchu jak si myslíš, že jsi hrozný borec a přitom si pouhé děcko.

Všechny tvoje projekty skončili během par tydnu nebo ještě ten týden co si to spustil...
Raději se věnuj tomu svému workoutu a už se nevěnuj metinu protože to co děláš je opravdu jenom k smíchu :)

TOTO JE POUZE MŮJ OSOBNÍ NÁZOR !

morcatkocze
Občasný uživatel
Občasný uživatel

PříspěvekodSpaki » sob 16. srp 2014 23:39:17

Já nechci peníze za mapu.. Já chci peníze za přidání té mapy popř. vytvoření attr a nastavení..

Však v klidu, zastávej se profíka Adyse. :)

Mě je to jedno:)

Já Českou komunitu neřeším, už jen proto, že jsou tady .... ˇˇ :)

Spaki
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodF4LV3R » sob 16. srp 2014 23:51:51

Spaki píše:Já Českou komunitu neřeším, už jen proto, že jsou tady .... ˇˇ :)

Přesně takový jako ty celou tu komunitu dosrali, servery který stojí za hovno . *THUMBS* Vy byste si mohli s Adysem podat ruce *DRINK*

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

Příspěvekodmorcatkocze » sob 16. srp 2014 23:54:00

Kdo tady říká, že se zastávám adyse ?? :D

To jsem rád, že neřešíš českou komunitu ale pro koho teda děláš servery a na jaké forum přispíváš ?? :D
Pokud se nechceš zajmat o českou komunitu tak musíš skočit na tomto foru jinak tu českou a slovenskou komunitu řešíš :p

morcatkocze
Občasný uživatel
Občasný uživatel

PříspěvekodKlanomrt » ned 17. srp 2014 5:08:19

F4LV3R píše:Jojo ty si vyšší lYga, ano ano, všichni to vidíme.. :D

Tak určitě oproti tobě ano ! :D Ale každý umíme něco já o tobě nevím nic .... a nikoho nesoudím bez činů. :D :D :D

Tady jde ale úplně o něco jiného. :D
Ty by jsi tu mapu po pravdě použil ? :D Ty by jsi tu mapu dal na server a chlubil se jí fanouškům ? :D Pokud ano tak tvůj server musí stát za ho ... :D
Jde mi o to že na W3Z hází každý odpad a ještě chce za to peníze.A ještě ho za to chválíte. :D

Já to myslel v dobrém. :D Jen vy děcka si to přebíráte jinak :D ....

( Ale co aspoň se není nuda a zasmějeme se nad vašemi komentářemi :D )

:D :D :D :D :D :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodBechy » ned 17. srp 2014 10:22:37

Klanomrt píše:
F4LV3R píše:Jojo ty si vyšší lYga, ano ano, všichni to vidíme.. :D

Tak určitě oproti tobě ano ! :D Ale každý umíme něco já o tobě nevím nic .... a nikoho nesoudím bez činů. :D :D :D

Ty by jsi tu mapu po pravdě použil ? :D Ty by jsi tu mapu dal na server a chlubil se jí fanouškům ? :D Pokud ano tak tvůj server musí stát za ho ... :D
Jde mi o to že na W3Z hází každý odpad a ještě chce za to peníze.A ještě ho za to chválíte. :D

Já to myslel v dobrém. :D Jen vy děcka si to přebíráte jinak :D ...

Pochybuju , že toho umíš víc jak Falver . Děláš ze sebe akorát borce . Občas chválíš nebo zase kritizuješ , jako bys byl pán a každého by zajímal tvůj názor . O čemž dost pochybuju . Tím se tu nechci nikoho zastávat. Být Spakim , klidně dělám jen Workout, alespoň nebude tlusté děcko .... :)

Bechy
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodF4LV3R » ned 17. srp 2014 10:35:04

Klanomrt píše:Tak určitě oproti tobě ano ! :D Ale každý umíme něco já o tobě nevím nic .... a nikoho nesoudím bez činů. :D :D :D

Já to myslel v dobrém. :D Jen vy děcka si to přebíráte jinak :D ....

Ano neumí vše, a taky umím dělat 3D modely a nechlubím se tím jak pi** jako ty že je vše By Adys... a ostatní nic neumí :-)
A ano tahle mapa stojí za ho***. Jojo směju se nad komentáři a to tvými hlavně a Spakiho... :D :D O proti mě že si jiná liga? Teď si mě rozesmál :D
Na w3z jsou jen kraviny, buď z Epvp a nebo prostě jen shity jako tohle, proto sem vlezu jednou za měsíc a to ještě né proto že bych tu něco hledal, spíš se sem jdu pobavit nad takovými tématy :D Ale lidi jako ty a Spaki jsou tu pořád a cpou sem právě taková ho*** jako je tato mapa :D
Doufám že si tady na tom fóru ty,Spaki a ostatní kreténi shinějte, tohle forum je přesně pro vás :-)

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodKlanomrt » ned 17. srp 2014 11:22:49

F4LV3R píše:Ano neumí vše, a taky umím dělat 3D modely a nechlubím se tím jak pi** jako ty že je vše By Adys... a ostatní nic neumí :-)
A ano tahle mapa stojí za ho***. Jojo směju se nad komentáři a to tvými hlavně a Spakiho... :D :D O proti mě že si jiná liga? Teď si mě rozesmál :D
Na w3z jsou jen kraviny, buď z Epvp a nebo prostě jen shity jako tohle, proto sem vlezu jednou za měsíc a to ještě né proto že bych tu něco hledal, spíš se sem jdu pobavit nad takovými tématy :D Ale lidi jako ty a Spaki jsou tu pořád a cpou sem právě taková ho*** jako je tato mapa :D
Doufám že si tady na tom fóru ty,Spaki a ostatní kreténi shinějte, tohle forum je přesně pro vás :-)

Jenže vy jste úplný dementi závistiví snad nebo co jak jsi to jinak si to vysvětlit ale píšete tu sračky které sem nikdy nenapsal jako chlubení s 3Ds .....
Já tady vůbec ale vůbec nic o sobě takového co tu melete vy nepsal nevím asi jste fakt totálně debilní nebo to nechápete. :D
Já jediné čím sem začal bylo že mapa stojí za velký hovno a všichni říkali opak jak je dobrá :D . Ale teď tu píšete jaký je to shit. :D
Napíšu že tu lidi dávají odpad a hned mi to bereš z příspěvku a použiješ v dalším kometu asi fakt budeš totálně hodně moc blbej že nedokážeš napsat svůj názor což to forum je komunita ( na názory ). A to jestli se ti w3z nelíbí tak sem nechuť . :D

Je mi totálně u prdele co umíš já neřeším v tomhle nikoho už sem psal že můj názor je že každý umíme něco a soudit kvůli tomu že někdo umí něco líp dětinské.
Takže to co umíš si strč do ...... a jestli trpíš samochválou tak do spawnu tam to patří. :D

W3zone by byl perfektní kdyby takový děcka jako vy dostali PERMA BAN za debilitu :D

Bechy píše:Být Spakim , klidně dělám jen Workout

Co ti je kurva po tom co dělá ? ! Další debilní děcko co se neumí starat o sví protože hovno umí !

Já napsal jen kritiku na mapu a vy jste se z toho posrali doslova :D :D :D :D

Ale vy už začínáte jebat spakimu do osobního ..... fakt fakani.

Tu se řeší Mt2 a ne osobní .... nestarejte se o věci po čem vám hovno je ! Příspěvek je MAPA tak se držte příspěvku a ne jak děcka hned odbočovat a narážet na jinou věc jen proto že tomu nerozumíte a nevíte co napsat dál BANOVAT TYHLE DĚCKÝ SRÁČE !

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodSpaki » ned 17. srp 2014 11:34:58

ÁCH BOŽE ZAMKNĚTE TOTO TÉMA, NEBO ROVNOU JE SMAŽTE..

Si asi myslíte, že když tady píšete, že mapa je na hovno, že mě urážíte, nebo co?
Však ať na hovno je, dělám to jen tak pro nudu a mít to v PC.. Na co mi to tam bude?

Nemusíte tady okamžitě rozebírat můj osobní život, taky se vám neseru do života, ale to je celá Česká komunita..

A ať vám udělám radost...

DEJTE MI IP BAN :-)..
Je to fórum, na kterým se téměř nic nedá najít.. :)

Klidně mi sem dejte ban, třeba z toho bude mít Falver radost.. :)

Se asi až tak moc nudíte, že se serete ostatním lidem do života?
Jako fakt? Jděte radši ven.

Spaki
Kamarád
Kamarád

PředchozíDalší

Zpět na Autodesk 3Ds Max