Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu
Sponzor VPS:


      

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Minecraft Servery

Moderátor: Herní poradce

MyPrison mc server

PříspěvekodXogos » sob 02. led 2016 17:36:13

Ve vězení

Úvod. Jste ve vězení a musíte si zajistit aby jste prežili do druhéhu dne. Přece jenom není to jednoduché přežít ve vězení když jste trestanec s ostatníma trestancema. Proto aby jste si zařidili bezpečeí nebo protekci můžete udělat hned několik věcí. Přidat se k gangu, práskat dozorcum a nebo co ještě hůře. Být dě*ka pro ostatní vězně. Ale tato věznice je jiná. Není jako ostatní že sedíte na zadku v cele a čekáte do druhého dne než se budete moc najíst napít a jít zase spát. Tato veznice má i svoje práce. Svojí zábavu a mnohem dalšího.
Možnosti volby hráče.

Hráč má hned několik variant kdo nebo co chce být tato volba je volitelně volitelná a může být následně změnena jiným příkazem. Počet postav jsou 3.

1. Vězen
2. Dozorce
3. Detektiv

Vězen

Tato postava je omezená pohybově. Tzn že nemůže chodit kam dozorci atd. ale zato může dělat několik věcí. Pracovat, posilovat , trénovat , učit se. Všechny tyto klíče jsou důležité k pracím. Někde potřebujete sílu 10x někde zato jenom 3x ale tyto dovednosti se u každé práce liší. Vězen může dělat všechny tyto práce (server je teprve v beta verzi finální výsledek se může lišit)

1. Pracovaní u řezníka a kuchaře.
2. Vykládání knih u knihovnice.
3. Uklízení celé věznice.
4. Praní prádla.
5. Vyrábění lékárniček.

Krátký popis všech těchto prací.

Práce u řezníka a Kuchaře

Tato práce je velice jednoduchá. Lze jí provádět až od síly 10 jednoduše zabíjíte prasata a ostatní zvířata a pak sbíráte masa. Vaše odměna je odvodněna od počtu nasbíráného masa. Ke kuchaři pak akorát donesete nasbíraní „úlovek“ a kuchař vám dá odměnu.

Vykládání knih

Knihovnici právě přivezli knihy. A sama je všechny neodnese. Proto potřebuje pomocnou ruku na vykládání knih. Tato práce není však jednoduchá. Lze jí prodávět až od inteligence 5, síly 3,a logiky 2. Vaše práce je taková že knihy co vezmete z náklaďáku musíme zařadit podle abecedy do skladu. Celkem typu sektoru kam máte knihy zařadit je 14. A,B,C,D,E,F,G,H,CH,I,J,K,L,M. tyto katgorie jsou různě pojmenovaná. Jako romány,horrory,vzdělávací atd atd.

Uklízení věznice

Tato práce nejde dělat kdy se vám zachce. Ale jednou čas příjde kdy vězni zaneřádí celou věznici a pak to někdo musí uklidit. A pak to někdo musí udělat. Každý čtvrtek a pondělí se musí cely,záchody,posilovna,kuchyn uklízet. Tato práce je dobře ohodnocena bodama. Každý blok je 1 bod k dobru.

Praní prádla

Věznice šetří všude kde se dá. A to platí i u praní prádla. Vězen si musí vzít prádlo a hodit ho do pračky počkat než se vypere a pak odnést do čistého prádla. Tento rituál se opakuje do té doby dokud ho dozorce nezavolá pryč nebo na oběd.

Výroba lékárniček

Někteří vězni jsou tak šikovní a nemaj ani jeden trestný bod u bachařů že jim svolí vyrábět lékárničky které pomáhají doktorák usnadnit práci. Doktorka ve vězení musí řešit denně několik případu zranění ať u strany vězne tak u strany dozorce. Tato práce je však velice náročná a vzručná. Proto jí němůže dělat každý. Musíte mít alespoň inteligenci 15 sílu 3x a logiku 6x

Dozorce

Dozorce jako hlídač vězení musí udržet klid a pořádek ve vězení. A však někdy to není možné a musí použít hrubou sílu. Ale i dozorce je jenom chlap a nemůže uhlídat vše a proto má hned několik způsobu jak lépe ochránit věznici a udržet vní stálý pořádek. Má kamerový systém který mu hlási kde kdo se bouchá. Ale i kamerový systém má někde černé díry a nemůže vše vidět proto někdy nahlásí špatnou lokaci kde co ce děje. Ale dozorce se může dívat i sám z kamery takže to může rychle očekovat kde co se děje a rychle běžet tam a uklidnit situaci co se děje.
Jelikož je vězení nebezpečné. Tak i dozorce musí mít nějakou pořádnou výbavu. Jeho výbava se skládá z

1. Obušek
2. Paralyzér
3. Luk
4. Šípy

Když dozorci dojde munice (šípy) tak musí jít do skladu si pro nové. Ale musí dávat pozor aby tam nevběhl vězen a neukradl něco ze skladu zbraní. Proto musí dávat pozor kdy otevírá bránu.
Dozorce má taky nějaké povinosti. Musí kontrolovat servery počítače a tak dále. Někdy se stane že ve vězení vypadne eletrika. Proto dozorce nebo kdokoliv z údržbářů musí jít nahodit zpět generátor.

Detektiv

detektiv má za úkol hlídat vězne předtím aby neutekli pryč z věznice. Ale někdy se vězen opravdu dostane pryč a to je pak průšvich. Detektiv musí tedy jít do terénu a hledat ho po městě. Ale pokud bude pozdě a vězen uteče nedá se nic dělat. Detektiv sepíše hlášení o uteklém věznovi a bude to muset nechat volně průběhu. Detektivová výbava je stejná jako dozorcová. Stim rozdílem že on má právo vězne ihned zastřelit pokud se pohybuje v oblasti kde nemá.

Možnost útěku.

Možnost útěku je zatím jen jeden. Více jich mě nenapadlo. Takže začnu
Vězen může utéct ale proto aby utekl musí udělat pár věcí. Není to jednoduchá záležitost ve věznici je známe že na stropě asi 3-4 metry je uvolněná ventilace a lze jí jednoduše vypáčit. Proto aby mohl vypáčit tuto ventilaci potřebuje samozřejmě páčidlo a žebřík. Proto aby získal žebřík musí nejdříve vypáčit dveře od skladu a ukrást žebřík. Pak musí ukrást od doktorky plast aby si mohl udělat pevný stojan až bude ničit ventilaci. Když se mu to povede a neuvidí ho žádný bachař. Tak se ocitne ve ventilaci a musí najít cestu do kamerové místnosti kde na chvilku vyřadí kamery. Ale dozorce dostane zprávu že kamery se vypli a musí je jít zpět nahodit. Takže vězen musí být rychlý natolik aby i dozorce nestihl jít zapnout kamery. Kdyby se tak stalo všichni dozorci by se dozveděli jeho pozici a šli by ho chytit a dát zpět do cely. Když už se to věznovi podaří utéct. Tak musí přeplavat řeknu do města. A zbytek. Si můžete zjistit sami až příjdete knám na server ;)

Interakce u NPC

Seznam NPC a neb prodejců je několik máme zde ve vězení Doktorku , Trenéra , Kuchaře , Dealera , Knihovnice , Uklízeč
Tyto lidé mají svojí interakci. Náhledný list všechn NPC a jejich interakce

Doktorka

Když jste nemocní nebo máte nějaké zranění doktorka vás vylečí. Ale je jasné že vás nebude léčit zadarmo. Proto vás to bude něco stát.

Trenér

Jako správný fitnes maniak vám tento chlap může nabídnout jeden z nápoju kterým se říká „Protejnák“ tento nápoj vám pomůže cvičit lépe a rychleji.

Kuchař

Tento chlap se stará oto aby váš žaludek byl nasicen. Je jasné že za svojí námahu že to musel uvařit chce body.

Dealer

Tento chlap prodává kontrabanty které ve vězení nemají co dělat. Jako je Koks,Páčidlo,Zlomený kartáček udělaní do zbraně. Je jasné že když to propašoval až sem bude zato něco chtít.

Knihovnice

Knihovnice nic nedělá jen stojí a hlidá knihovnu aby tam bylo ticho jak má být.

Uklízeč

Je jasné že vězení by se bez nějaké odborné péče uklízeče neobešlo ale vězení je natolik velké že on nestíhá dělat vše takže zaměstnává vězne a platí jim „bodama“ body jsou speciální měna věznice.

Cely

Cely jsou zaopatřeny základníma potřebama. Jako je WC,Postel,Umyvadlo.

Co musíte dělat aby jste neporušili progress?

Musíte se starat o mnoho svých potřeb. Jako jsou

1. WC
2. Hygiena
3. Hlad
4. Energie

WC uděláte svojí potřebu v cele do záchoda.
Hygiena půjdete se vykoupat do sprch
Hlad musíte se najíst aby jste neumřeli hladem.
Energie musíte chodit spát aby jste mohli dělat vše naco potřebujete více energie.

Psal bych mnohem dále toto není vše co tam mám ale jelikož už ve Microsoft Word mi to ukazuje že 4 strany tak raději přestanu.. :d

Server není hotový to co zde vidíte je teprve BETA. Pokud chcete přispět nějakýma nápadama jak zlepšit nebo co opravit tak můžete napsat. PS omlouvám se za gramatiku jsem dysgrafik a dyslektik. Takže pokud mi někde ulétlo to Y,I nebo háčky čárky tak se omlouvám. Děkuji za pochopení.

Server IP: 85.118.130.67

Xogos
Čumil
Čumil
Uživatelský avatar

 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. bře 2015 16:55:36
Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace