Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Nabídky/Poptávky

Moderátor: Herní poradce

GA

PříspěvekodApofis6661 » čtv 11. úno 2016 16:25:40

Mám funkčný privát server. Všetko mi funguje a platím zaň mesačne. Ale mám veľa školy tak potrebujem niekoho schopného na pridanie určitých vecí . Potrebujem pridať mapy . Kedže mám server 250 L nemám toľko mám na expenie. Aj Grafika zoberiem ktorý vie tvoriť nové mapy. Preklad mám na 90% ale aj nanom treba ešte zapracovať. Je tam ešte nejaká práca . server beží už 2 mesiace . Ale je zatiaľ vyhradený iba pre určitých hráčov. Až keď bude doladení tak ho chcem dať na internet. Kto my vie pomôcť tak bude hlavný admin somnou. Samozrejme nebude to len na ňom všetko. Tiež viem spraviť veľa vecí , ale keĎže maturujem môžem až o 3 mesiace . Preto chcem niekoho kto má viac času a ako ja teraz. ďalšie informácie a dohodnutie sa https://www.facebook.com/FilipPolak45

Apofis6661
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Nabídky/Poptávky