Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Nabídky/Poptávky

Moderátor: Herní poradce

Vytvořím patcher

Příspěvekodmlynas95 » stř 20. srp 2014 17:20:35

Zdravím,
chtěl bych zde nabídnout vytvoření patcheru, nebo jiné komponenty pro váš server.

Obrázek
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
mlynas95
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Vytvořím patcher

PříspěvekodKlanomrt » stř 20. srp 2014 17:47:17

mlynas95 píše:Zdravím,
chtěl bych zde nabídnout vytvoření patcheru, nebo jiné komponenty pro váš server.

Tak ukaž co umíš :D ( Co nabízíš )

Navíc si každý může udělat AP sám zde : viewtopic.php?f=286&t=31438

:D :D :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodmlynas95 » čtv 21. srp 2014 8:57:45

Hele, já jsem tu dal nabídku, protože nemám do čeho bych píchl, a tak se nudím.
Nepotřebuji tady tak debilní komentáře, jako máš ty a jiné děti na tomto foru.
Kdo chce, napíše, kdo ne, ať raději drží hubu.

Obrázek
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
mlynas95
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodKlanomrt » čtv 21. srp 2014 11:08:41

mlynas95 píše:Hele, já jsem tu dal nabídku, protože nemám do čeho bych píchl, a tak se nudím.

Tak proč to píšeš sem když nechceš komenty ? :D
Tohle je KOMUNITA METIN2 kde diskutujeme o hře všelijak jen ty si děcko a pleteš si to s osobní diskuzí :D ( Že napíšeš a každý poradí ) :D :D :D Spíš se to prodiskutuje tu :D

To že nabízíš AP z nudy bych rád viděl nějakou tvou tvorbu AP nějaký screen .....
Ať víme jestli napsat nebo ne jestli to za to stojí se ti ozvat na skype nebo ne .... :D ( Když je to z nudy ) :D

Protože podle mě udělat BUTONY graficky je docela dost práce ..... a podle mě ty děláš low butony obič Windowsoví :D
Tak uka screen že opravdu máš co nabídnout. :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodRisc » čtv 21. srp 2014 18:34:28

Klanomrt píše:
mlynas95 píše:Hele, já jsem tu dal nabídku, protože nemám do čeho bych píchl, a tak se nudím.

Tak proč to píšeš sem když nechceš komenty ? :D
Tohle je KOMUNITA METIN2 kde diskutujeme o hře všelijak jen ty si děcko a pleteš si to s osobní diskuzí :D ( Že napíšeš a každý poradí ) :D :D :D Spíš se to prodiskutuje tu :D

To že nabízíš AP z nudy bych rád viděl nějakou tvou tvorbu AP nějaký screen .....
Ať víme jestli napsat nebo ne jestli to za to stojí se ti ozvat na skype nebo ne .... :D ( Když je to z nudy ) :D

Protože podle mě udělat BUTONY graficky je docela dost práce ..... a podle mě ty děláš low butony obič Windowsoví :D
Tak uka screen že opravdu máš co nabídnout. :D

Ahoj Klanomrte. Nechci se do toho nijak míchat, víceméně mám jakýsi nutkání. :D
Spousta z nás si tě váží jako člena War3Zone (prosím ostatní, aby totu větu nekomentovali :D ), ale na tom, aby tu někdo nabízel svoje služby ohledně Metinu 2 nevidím nic špatnýho. Ber to tak, že pokud něco umí, tak si může přivydělat a budou na něj dobrý ohlasy, pokud ne, tak si moc neškrtne. To už je jeho věc. Tohle je fórum, kde mají lidé možnost požádat o pomoc, diskutovat a ještě něco navíc. Určitě to ale není fórum, kde by se měly takhle rozpoutávat hádky. :-)

Toten příspěvek ber jako můj názor, ne jako urážku. :-)

Obrázek
Risc
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodKlanomrt » čtv 21. srp 2014 19:09:45

Risc píše:Ahoj Klanomrte. Nechci se do toho nijak míchat, víceméně mám jakýsi nutkání. :D
Spousta z nás si tě váží jako člena War3Zone (prosím ostatní, aby totu větu nekomentovali :D ), ale na tom, aby tu někdo nabízel svoje služby ohledně Metinu 2 nevidím nic špatnýho. Ber to tak, že pokud něco umí, tak si může přivydělat a budou na něj dobrý ohlasy, pokud ne, tak si moc neškrtne. To už je jeho věc. Tohle je fórum, kde mají lidé možnost požádat o pomoc, diskutovat a ještě něco navíc. Určitě to ale není fórum, kde by se měly takhle rozpoutávat hádky. :-)

Toten příspěvek ber jako můj názor, ne jako urážku. :-)

Ahoj Risc. Po přečtení tvého příspěvku mám taky jakési nutkání ti odpovědět.

Je velice pěkné, že si mě zde na fóru většina váží (taky bych jim to sakra radil), ale musím s tebou nesouhlasit.
Je to jeho věc, že zde nabízí takové služby, ale jak mám vědět, že je kvalitní, když zde nedal třeba ani ukázku?
O rozpoutávání hádek, proč si myslíš, že je rozpoutávám já?
Já pouze říkám svůj názor, a pokud se mi něco nelíbí, dám to značně najevo!
Souhlasím s tím, že toto fórum je o žádostech o pomoc, diskusích, atp. jenže já to tu přesně dělám. Diskutuji a pomáhám! :-)

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodRisc » čtv 21. srp 2014 22:02:12

Klanomrt píše:Ahoj Risc. Po přečtení tvého příspěvku mám taky jakési nutkání ti odpovědět.

Je velice pěkné, že si mě zde na fóru většina váží (taky bych jim to sakra radil), ale musím s tebou nesouhlasit.
Je to jeho věc, že zde nabízí takové služby, ale jak mám vědět, že je kvalitní, když zde nedal třeba ani ukázku?
O rozpoutávání hádek, proč si myslíš, že je rozpoutávám já?
Já pouze říkám svůj názor, a pokud se mi něco nelíbí, dám to značně najevo!
Souhlasím s tím, že toto fórum je o žádostech o pomoc, diskusích, atp. jenže já to tu přesně dělám. Diskutuji a pomáhám! :-)

No...Vzhledem k tomu, že tvůrce tématu uvedl hned v prvním příspěvku svůj Skype, očekává se, že se takový věci budou řešit prostřednictvím něj. Nebudu si hrát na formálního vola. :D Určitě nejsem jedinej, kterýmu jaksi připadá, že ten tvůj první příspěvek do totoho tématu jaksi vyzývá k hádce, proto na to taky takhle reaguju (nehledě na to, že si od pisatele určitě žádný AutoPatcher vytvořit nenecháš, když je jeho tvorba tak snadná, což byl jeden z faktorů, podle kterýho jsem tak usuzoval). Pokud jsem se zmýlil, omlouvám se. :-)

Obrázek
Risc
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodSpaki » čtv 21. srp 2014 22:22:03

Dodatek:
Na tom generátoru je základní patcher.

Ten, kdo uvádí, že vytvoří patcher tam můžeš přidat auto-login a podobné věci.

Spaki
Kamarád
Kamarád

Zpět na Nabídky/Poptávky