Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Nabídky/Poptávky

Moderátor: Herní poradce

Re: Predám Patcher, Web, ItemShop (official) - fear-inside.c

PříspěvekodSkipr226 » ned 15. čer 2014 22:56:03

Hard169 píše:Ahoj,
tohle téma mě opravdu pobavilo. Po rozkliknutí tvého webu jsem se musel zasmát. Myslel sem, že tohle fórum slouží pro to, aby si tu lidi navzájem poradili... No u některých to asi funguje jinak... Nevadí, když budeš potřebovat nějakou radu ( protože od toho tohle forum je ) klidně ti poradím... ale počitej 100€. Navíc jak již v tomhle tématu zaznělo, na ePvP je podobných věcí spousta... *JOKINGLY* *ROFL*

Až ty budeš potřebovat radu, tak počítej tak 300€ + .. :) Miluju takový kecy :) Hovno to umí a otvírá si to tady hubu pomalu na každýho, mimo to dexter umí tak 500x víc jak ty, takže radu potřebovat nebude a pokud jo, zná hodně lidí který mu poraděj a nikdo z nich "nechodí na fórum který je aby se radilo" nebo jak jsi to napsal :D

Připravovaný PVP server:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
Skipr226
Banned
Banned

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

PříspěvekodHard169 » pon 16. čer 2014 12:32:24

Otevírá si hubu pomalu na každého? Nepochybuju o tom, že toho umí víc než já, ale přijde mi nemístné, prodávat svoje výtvory na herním fóru, sloužícím pro pomoc. Navíc, než se začneš navážet do mě, zameť si před vlastním prahem.

Hard169
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodDomin158 » úte 05. srp 2014 2:51:29

božee koupí to jenom ubožak ten kdo není lempl a trošku se vyzná v php, html, css si vše udělá sám...: *WALL* *YAHOO*

Domin158
Kamarád
Kamarád

Předchozí

Zpět na Nabídky/Poptávky