Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Nabídky/Poptávky

Moderátor: Herní poradce

Nový server

PříspěvekodFreeLeito » stř 21. kvě 2014 18:59:33

Máš zájem o spolupráci? Čti dál.
Nemáš zájem? Přestaň číst, bude to pro tebe ztráta času.

Dobrý den,

Hledám schopné lidi, kteří mi pomůžou s novým serverem. Nejsem ten typ, co se rozhodne dělat server a za měsíc ho to přejde :)
Má představa je tato:

Server něco na způsob Celestial-World
Né s expem, ten bude menší, ale hlavně s vylepšováním, prostě udělat z meče od 50 meč od 55,60,65 -> 90, a pak zase nový meč.
Nové mapy, nové mounty, nové moby, nové zbraně (ale né zase přehnané)

Server již mám, troufnu si říci, že je i skoro v češtině, chybí toho opravdu málo.
Server plánuji zapnout např. v roce 2015, nechci nikam spěchat, nechci server jako např. Quadcore, ale chci server pro FUN komunitu, přesně jako Celestial-World, ve městě je 50 lidí a to stačí.
Nechci nic velkého (časem třeba 200 lidí -> No problem).

Jelikož teď budu končit školu a nastupovat na další, budu mít dost času (Nejsem ten typ, co se moc učí :D)

Potřebuji lidi, kteří dokáží vyřešit problémy a budou aktivní.
Nevím jestli bude nějaká odměna.. Pokud se mi povede založit IS, odměna bude, ale chci spíše lidi, kteří to budou dělat pro zábavu, né pro peníze :)
Chci takové lidi, kteří se umí ovládat, mají chuť něco dělat. Nemám zájem někde někoho furt schánět a poroučet, co má udělat a co ne..
Jsem ten typ člověka, který se snaží vyhovět, takže vaše názory jsou u mě vítány a rád na ně odpovím.

Kdo bude mít zájem, napište mi PM, nebo na můj skype.
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Prosím jen vážní zájemci, nechci, aby si mě někdo přidával a prosil mě, jak se dělá tohle a jak se dělá tamto, protože na toto zrovna čas nemám, abych každému říkal, co jak se dělá.

Děkuji za vaše přečtení, pokud vám to zabralo hodně času a bylo to pro vás nezajímavé, předem se omlouvám.
S pozdravem
FreeLeito

Jsem tvůj
Obrázek
„Rád ti pomohu s čímkoliv“
Obrázek
FreeLeito
Herní poradce
Herní poradce

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Nabídky/Poptávky