Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Nabídky/Poptávky

Moderátor: Herní poradce

3D modely

PříspěvekodvojtimanEK » stř 04. zář 2013 16:10:14

Zdravím, nabízím tvorbu 3D modelů pro server (zatím jen zbraně).
Balíček obsahuje .gr2 model a .dds texturu
Ukázky: http://www.youtube.com/channel/UCRfXP-CQwbNErktQqPEBDdA
Ceny:
Objednávka 1 zbrani jen pro váš server- 100kč
1 zbraň z nabídky- 25-75kč podle zbraně
Objednávky pište na vojtim11@seznam.cz
nebo na skype: vojtim1
Je možné smlouvat při větším nákupu :)

vojtimanEK
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: 3D modely

PříspěvekodNecroOfficialPage » stř 04. zář 2013 16:56:42

Ahoj, ceny co dáváš jsou neskutečně přehnaný. 1) tvé zbraně jsou zatím začátečnický, takže ani takovou hodnotu nemají. 2) např. plechito nebo chaoss prodávají za tuto cenu co nabízíš sety zbraní a ty opravdu stojej za to ;). *SMOKE* Ale češi se nezapřou oproti. Naučej se něco a hend to prodávat vemte si příklad z lidí na elite bez nich by jsi nedokázal nic a oni za to taky nechtěj peníze. Brát peníze za něco co jsi neudělal pff.

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

Re: 3D modely

PříspěvekodvojtimanEK » čtv 05. zář 2013 15:39:52

NecroOfficialPage píše:Ahoj, ceny co dáváš jsou neskutečně přehnaný. 1) tvé zbraně jsou zatím začátečnický, takže ani takovou hodnotu nemají. 2) např. plechito nebo chaoss prodávají za tuto cenu co nabízíš sety zbraní a ty opravdu stojej za to ;). *SMOKE* Ale češi se nezapřou oproti. Naučej se něco a hend to prodávat vemte si příklad z lidí na elite bez nich by jsi nedokázal nic a oni za to taky nechtěj peníze. Brát peníze za něco co jsi neudělal pff.

Promiň, ale všechno jsem se učil sám nebo od lidí co to umějí a dávali mi rady, jsem samouk ale nevadí a set od plechita stojí 325kč ten nejlevnější odpusť mi to, ale nenašel jsem ještě žádného jiného čecha krom plechita, co prodává 3D modely ... Takže prosím klid *STOP* a díky...

vojtimanEK
Fanatik
Fanatik

Zpět na Nabídky/Poptávky