Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Návody Jak opravit chyby

Moderátor: Herní poradce

Jak upravit spouštěč aby nebyl detekován jako VIR

PříspěvekodNesstle » čtv 26. úno 2015 15:47:35

Ahoj mám k vám vážný dotaz.
Na mém serevru se vyskytla chyba a to taková že spouštěč vždy antivirus detekuje jako virus a hodí ho do karantény a rád bych tento error před spuštěním serveru vyřešil jelikož na některých antivirech nejde udělit vyjímka (já mám třeba McAffe a tam to nidke není a tak musím vždy vypnout antivir) a tak vás žádám o podrobný návod jak tento problém fixnout.
Děkuji Všem za odpověd !

Nesstle
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Jak upravit spouštěč aby nebyl detekován jako VIR

PříspěvekodMartasovi2 » ned 12. črc 2015 0:23:22

Na tohle vpodstatě žádný návod není, antiviry Ti označí většinou binku nebo soubor .exe, jako nečitelný, tudíž Ti to soubor hodí do karantény, Ymir bohužel používá takové kodování, že se to antivirům prostě nelíbí. ]:> :D

Martasovi2
Občasný uživatel
Občasný uživatel

PříspěvekodKlanomrt » ned 12. črc 2015 17:39:03

Martasovi2 píše:Na tohle vpodstatě žádný návod není, antiviry Ti označí většinou binku nebo soubor .exe, jako nečitelný, tudíž Ti to soubor hodí do karantény, Ymir bohužel používá takové kodování, že se to antivirům prostě nelíbí. ]:> :D

Blbost.
Mě celí zdroj klienta příjme i eset v pohodě celou binku a .exe ( jde jen o prostředí v jakém to kompiluješ a děláš )

Pokuď antivirus hlásí že je tam vir nebo škodlivý soubor tak v 99.99% tam je !

Zkontroluj si zdroj zda máš vše v pořádku a projeď to vše antivirem zjistíš kde co je špatně ( myslím zdroj esetem ) a pak nebudeš mít žádnou hrozbu na 100%.

Eset ti vypíše kde je co škodlivé a u exe někdy i sám opraví.

( ale neříkejte že škodlivý soubor zdroj tam není když 5/5 antivirů tvrdí že je a to jsou uplně odlišné jádra )

Rada .... : Když tomu nerozumíš nerob to :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodMartasovi2 » ned 19. črc 2015 17:21:37

Klanomrt píše:
Martasovi2 píše:Na tohle vpodstatě žádný návod není, antiviry Ti označí většinou binku nebo soubor .exe, jako nečitelný, tudíž Ti to soubor hodí do karantény, Ymir bohužel používá takové kodování, že se to antivirům prostě nelíbí. ]:> :D

Blbost.
Mě celí zdroj klienta příjme i eset v pohodě celou binku a .exe ( jde jen o prostředí v jakém to kompiluješ a děláš )

Pokuď antivirus hlásí že je tam vir nebo škodlivý soubor tak v 99.99% tam je !

Zkontroluj si zdroj zda máš vše v pořádku a projeď to vše antivirem zjistíš kde co je špatně ( myslím zdroj esetem ) a pak nebudeš mít žádnou hrozbu na 100%.

Eset ti vypíše kde je co škodlivé a u exe někdy i sám opraví.

( ale neříkejte že škodlivý soubor zdroj tam není když 5/5 antivirů tvrdí že je a to jsou uplně odlišné jádra )

Rada .... : Když tomu nerozumíš nerob to :D

Antiviry mažou skoro vše, poslední antivir, co jsem měl bylo AVG A Microsof Essentials kvůli oboum antivirům jsem 2x musel přeinstalovávat pc, jelikož to mazalo i systémové soubory. Antivirus ESET nehlásí pro změnu vůbec nic, tomu antiviru je jedno jestli tam je někde vir, prostě to ignoruje a hraje si na to, jakože je antivir. Adysi prosímtě, mám s tím taky velké zkušenosti, od doby, co nepoužívám antivirus, žádný vir v pc jsem neměl a to stahuji cracky a všechno možné, antivirům nemůžeš věřit :) Antivirus je sám o sobě "vir", který se většinou hádá se soubory, které se mu nelíbí :)

Martasovi2
Občasný uživatel
Občasný uživatel

PříspěvekodKlanomrt » ned 19. črc 2015 22:06:00

Martasovi2 píše:
Antiviry mažou skoro vše, poslední antivir, co jsem měl bylo AVG A Microsof Essentials kvůli oboum antivirům jsem 2x musel přeinstalovávat pc, jelikož to mazalo i systémové soubory. Antivirus ESET nehlásí pro změnu vůbec nic, tomu antiviru je jedno jestli tam je někde vir, prostě to ignoruje a hraje si na to, jakože je antivir. Adysi prosímtě, mám s tím taky velké zkušenosti, od doby, co nepoužívám antivirus, žádný vir v pc jsem neměl a to stahuji cracky a všechno možné, antivirům nemůžeš věřit :) Antivirus je sám o sobě "vir", který se většinou hádá se soubory, které se mu nelíbí :)

Možná máme s antivirem odlišnou představu o viru než ty. :D

Jak si můžeš být jistý že nemáš " VIR " když nemáš nic proti nim ? :D

Hrozby malware, spyware, adware. Které nikdo u sebe hostit dobrovolně nechce :D . V metinu nejvíce známí " Ramnit " který nechutně zpomaluje PC a zařízení. Nevím kde si ho metin2 vzal ale jeho zdroje open source které byli a jsou volně ke stažení jsou jím nasáklí .
Také je můžeme najít na svích serverových strojí ale tam tolik nevadí.

Takže logicky chyba není na straně antiviru ale tvůrce binky. ( Která už ramnita obsahuje ve zdrojovém kódu. ) :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

Zpět na Jak opravit chyby