Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Ostatní Metin2 Hacky

Multihacky, Fishboty, Expboty....
Pravidla fóra
Přísný zákaz do příspěvků přidávat e-mail adresu, NIKDO vám tam nic posílat nebude, když by náhodou chtěl, tak kontakt na sebe uvádíte při registraci! Pokud nějaký link nefunguje, napiš PM (zprávu) adminovi!!!

Hledám pokročilejší hack na offik

PříspěvekodKocourKargo » úte 09. čer 2015 5:04:28

Zdar, hackeři.
Používal jsem ModPL na offiku asi 2 roky, včera jsem dostal ban a to mě dopálilo. Proto jsem se rozhodl zkusit něco pokročilejšího, abych rychle znovu získal výzbroj, věci a yangy.
Proto tu nějakou dobrou duši žádám, aby mi poslala funkční link na MultiHack - chci ho zkusit. Pak by mi mohla nějak nastínit, jak ho nainstaluji.
Když to hledám na netu, jsou tam většinou viry, tak bych chtěl poslat něco odzkoušeného bez virů. Nechci zbytečně re-installovat PC.

Klidně jakýkoli jiný hack, hlavně pokročilejší, než modPL, ten je pro začátečníky.

Viděl jsem, jak v bakře bylo asi 8 postav, se zvláštními jmény, všechny na lvl 18, expily a pořád chodily všechny stejným směrem (občas se jedna oddělila a šla opačným směrem, všichni měli pořád aury meče a expily, na stejném místě byly na všech CH a dělaly to samé.

Je mi jasné, že to byl nějaký hack. Chtěl bych vědět, jaký a popřípadě poslat funkční link.

Dík.

KocourKargo
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Hledám pokročilejší hack na offik

PříspěvekodDeniskubisz1 » pát 24. črc 2015 15:46:07

Si sám vlastní udělej když chceš tak moc pokročilý.. nauč se s pythonem (2.7) a i základy u té (2.2) Dovol ještě dopředu abych ti řekl.. že pokud si jak chuj a máš něco zapnutého pořád a že se bez hacků neobejdeš vůbec.. tak se pak nediv.. já používám fixnuté liby.. mám rychlost útoku 450 a když ty ,,hacky" umíš alespoň trochu skrývat.. tak BAN nedostaneš..
Třeba si zaplať M2BOB ;) Nebo hledej na EPVP, teď tam toho moc není.. ale to jak se obrácíte na W3Z.. tady už to nemá budoucnost.. nikdo neporadí ;)

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Re: Hledám pokročilejší hack na offik

PříspěvekodKocourKargo » sob 29. srp 2015 12:52:55

Na EPVP nic nefunguje, včetně M2BOB (free) všechno jsou to faky.

KocourKargo
Začátečník
Začátečník

Zpět na Metin2 Hacky