[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4639: file_get_contents(http://www.geoplugin.net/json.gp?ip=54.204.95.166) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out
M2bob | war3zone.eu

Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Ostatní Metin2 Hacky

Multihacky, Fishboty, Expboty....
Pravidla fóra
Přísný zákaz do příspěvků přidávat e-mail adresu, NIKDO vám tam nic posílat nebude, když by náhodou chtěl, tak kontakt na sebe uvádíte při registraci! Pokud nějaký link nefunguje, napiš PM (zprávu) adminovi!!!

M2bob

Příspěvekodmoncuskacz » sob 16. kvě 2015 20:03:20

Zdravím.

Dneska jsem si stahovala prográmek M2bob, který jsem již dřívě měl a fungoval mi. Dnes jsem si také stáhla metin. Jelikož vím jak tento program pracuje tak jsem také tak učinila a vše jsem udělala stejně jako cca před 3 měsícema. Když jsem zapínala Metin2 Torrent a chtěla se logovat do hry tak mi to pokaždé vypnulo a napsala, že mě Shield našel hack. A přitom tento soubor má být chráněn před odhalením.

stránka:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

PS: viděla jsem snad všechny tutorialy na googlu a YT, že už jsem se musela obrátit sem o radu.

(Pokud by někdo měl nějaký funkční multihack na M2 offik tak mi prosím poraďte a napište co mám dělat)

Děkuji za všechny rady. :) *KISSED* *BYE*

moncuskacz
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Metin2 Hacky