Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Ostatní Metin2 Hacky

Multihacky, Fishboty, Expboty....
Pravidla fóra
Přísný zákaz do příspěvků přidávat e-mail adresu, NIKDO vám tam nic posílat nebude, když by náhodou chtěl, tak kontakt na sebe uvádíte při registraci! Pokud nějaký link nefunguje, napiš PM (zprávu) adminovi!!!

Hacky na Míru :)

PříspěvekodDeniskubisz1 » stř 02. dub 2014 18:39:55

Zdravím, Hledáte nějaký hack? Nebo chcete nějaký na míru? :)
Napište mi na skype:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Hacky předem ukazuju na Team-Vieweru/Skype.. A všechny jsou přes Python! :) Ale pokud bych měl tak dám i nějaký Injector+dll :)
Ovšem za to něco budu chtít, ale to se domluvíme :) Hacky nedávám bez toho aniž bych je ukázal.. předem ukazuji všechno co mám ;) Tak snad svou tvorbu neuvidím někde na uložto.. a přitom napsáno By (Nějaké jméno)..
Pokud to bude nějaký Hack na míru určitě za to budu něco chtít.. ale pokud chcete nějaký.. Který je už z epvp. tak ho dám :))
Většinu Hacků taktéž překládám :)

Alternativa:
Moje stránky:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

S pozdravem Deny :)

Edit 1.4
Omlouvám se, ale teď nemám zrovna čas na to abych odpovídal každému.. ve škole je toho moc, o víkendu tam snad budu :)

Edit 24.8
Mám svou vlastní stránku kde hacky najdete sami.. :)

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Metin2 Hacky