Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi Vyřešená téma

Zde jsou příspěvky, na které bylo odpovězeno a problém byl vyřešen.

Moderátor: Herní poradce

Re: problém ze MT2 o Heliho

PříspěvekodGodfry68 » stř 16. črc 2014 7:25:38

abych ti udělal radost tak sem to prolezl snažil se to rozluštit protože ten překlad je děsnej :o) a promin že sem ročník 68 a neučili nas anglicky :-( bohužel sem z toho jelen. Ja mam pocit že to bude v win 7 kdysi už jsem zkoušel dělat si hamachi server na XP šlo mi to bez problemu. tred sem zkoušel dva a nejde ani jeden...ve virtual boxu to běží, navicat se do toho taky dostane akorát rozjet to je prakticky nemožne, když s tím komunikuje virtual box i navicat tak proč to nejede.návodu jsem shledl snad 50 prolezl cele forum to jen aby sis nemyslel že nic nedělam a chci přijít k hotovemu...ale nikde to prostě nemužu najít třeba když sem dělal SF od heliho ktreje k tomu ma všechno svoje přesně podle navodu ve finale když si spustíš registrační stránku tak mi naběhne misto regostrace že mam zadat stare heslo a dat nove .o))) a nechapu proč se na mě rozčiluješ ja u toho sedím už tři dny a cele dny se snažím to vyřešit ale když už si fakt nevím rady tak se zeptám. taky sem v sekci rady otazky odpovědi takže neni duvod se na mě čílit...a jestli to v těch navodech všem jde uplně normalně tak to bude nějaka blbinka. a promin mně když se někdo zepta na pravidla americkeho fotbalu taky mu neřeknu maš google....sednu a v kllidu to s nim proberu nic mně to nestojí a proč bych nepomohl když to znám. ber to tak , že každy prostě nemuže umět všechno....a blbej nejsem kompy sem skladal a instaloval už před 20 lety a nikdy sem neměl žadnej kurz ani nečetl žadnou literaturu...občas sem se zepatl kamarada a jinak samouk. Takže bys klidně mohl v klidu pomoct určitě bys na to neumřel .o)

Godfry68
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: problém ze MT2 o Heliho

PříspěvekodFreeLeito » ned 17. srp 2014 12:07:35

VYŘEŠENO. Téma bylo uzamčeno a přesunuto do vyřešených témat.

Jsem tvůj
Obrázek
„Rád ti pomohu s čímkoliv“
Obrázek
FreeLeito
Herní poradce
Herní poradce

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Předchozí

Zpět na Vyřešená téma