Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu
Sponzor VPS:


      

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery GTA GTA San Andreas O hře

Moderátor: Herní poradce

Hlavní Postavy

PříspěvekodMrPig » pát 11. úno 2011 19:19:20

1.Carl Johnson CJ
Na začátku nesmí chybět hlavní hrdina hry - Carl Johnson, zkráceně CJ, za kterého samozřejmě hrajete a který vás celým San Andreas provází. Po pětiletém pobytu v Liberty city se vrací domů, aby zjistil, kdo stál za vraždou jeho matky. Téměř ihned po návratu do Los Santos si ho odchytnou staří přátelé od policie, se kterými měl problémy i kdysi. Po návratu domů se setkává se svou sestrou Kendl, bratrem Sweetem a kamarády Big Smokem a Ryderem. Začne opět pomáhat svému starému gangu Grove Street families, který se sice rozpadá, ale vzpomínka, že ho založil společně se svým bratrem, mu říká, že jim snad něco dluží. Ze začátku se mu do toho moc nechce, protože právě kvůli gangsterským šarvátkám odešel. Časem objevuje nové i staré přátele a také nové oblasti celého San Andreas, skýtající tolik možností.

Sean Johnson Sweet
Sweety je váš starší brácha a také zřejmě vůdce gangu Grove Street famillies. CJovi nemůže odpustit, že se od nich odtrhl a jen si tak odcestoval do Liberty city. Nemůže také zapomenout na tragickou nehodu, ve které zemřel nejmladší bratr a z jeho smrti obviňuje právě CJe. Další ránou pro něj je, že jeho sestra chodí s Cesarem, vůdcem gangu Variors Los Aztecas. I přes tyto jeho záporné vlastnosti je velice loajální a hrdý vůči svému gangu, občas až posedle bránící jeho zájmy.

4. Kendall Johnson "Kendl"
Vaše sestra Kendl, které po smrti vaší matky připadla povinnost postarat se o rodinu. Snad právě proto se snaží CJe a Sweeta držet dál od nebezpečných akcí, ale ne vždy se jí to povede. Jejím přítelem je Cesar Vialpando a kvůli tomu, že vede jiný gang, se tak často dostává do hádek s bratrem Sweetem.

5. Beverly Johnson
Vaše matka, která byla před nedávnem zavražděna, je hlavním důvodem CJova návratu do Los Santos. Jediný obrázek, který vám ji připomene, visí ve vašem domě v Grove Street.

6. Lance Wilson "Ryder"
Ryder je jeden z klíčových členů gangu Grove Street famillies. Je to starý přítel CJe a nejčastěji ho můžete spatřit s nějakou ubalenou cigaretou v ruce, nejlépe domácí výroby. Sám o sobě tvrdí, že je génius, a že mu právě hulivo dodává inteligenci, ale každý o tom víme své. Později ve hře zjistíte, že je zapleten s gangem Ballas a T-Bonem Mendezem, a že zřejmě zradil Grove famillies, proto budete nuceni ho odstranit.

Melvin harris Big smoke
Big Smoke je dalším členem a potenciálním vůdcem Grove Street famillies. Jeho nadváha a touha po jídle v rychlých restauracích ho často staví jako terč výsměchu okolních lidí, ale nic si z toho nedělá a dál si vede svůj život podle sebe. Nicméně i ten je zapleten ve špinavých kšeftech gangu Ballas a i on bude muset zemřít.

Obrázek

Herní Poradce

Chcete z něčím pomoct?Napište mi,a já vám pomůžu!


Chcete Pomoct Z Gta a Metinem??Tak to jsem tu jedině Pro vás


Můj skype:Blahyc991
MrPig->Herní Poradce->Gta Poradce
MrPig
Kamarád
Kamarád
Uživatelský avatar

 
Příspěvky: 268
Registrován: pon 30. srp 2010 18:44:06
Bydliště: Židle u Compu
Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na O hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace