Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2

Moderátor: Herní poradce

Hľadám sponzora

PříspěvekodFalconer99 » čtv 07. črc 2016 20:06:27

Zdravím. Hľadám niekoho kto by sponzoroval server aspoň pri začiatkoch. Server ešte nie je ale začne sa keď sa nájde niekto. Jediná podmienka je aby v hlave mal poriadok. :) Odmenou by mohol byť aj post GM, prípadne nejaké výhody v hre no to už je na dohode. Píšte SS. :)

Falconer99
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Hľadám sponzora

Příspěvekod  Scofield_CZ » stř 14. zář 2016 16:43:07

Nemyslím si, že když jenom tak sem napíšeš, že někdo hned jenom tak zasponzoruje nějaký server, a ani vlastně neví co to je. Pokud bys od někoho chtěl zasponzorovat, tak si udělej kompletní server na hamachi, promakej to, pak někde publikuj výsledek, ať člověk ví, do čeho de. A z vlastní zkušenosti vím, že sponzoring si můžeš vyřídit aj sám u nějakého poskytovatele VPS. Nedávno sem si domluvil na jeden projekt sponzoring od hostingu (4 jádro Xeon E5, 4GB RAM a 200GB SSD). Je to jenom v tom, dobře podat žádost, dělat jim reklamu, a v momentě, kdy dostaneš něco na zkoušku tak začít opravdu makat, ať jim můžeš ukázat výsledek.

Máš Problém s Metinem?? napiš mi PM a poradím ti!
Máš problém s PC [Hardware nebo software]? Napiš mi, rád poradím! :)

Moje Tvorba
Obrázek http://www.skateclub.wgz.cz
http://www.metin2-private.wgz.cz[/color]
Obrázek
  Scofield_CZ
Kamarád
Kamarád

Podpora: 114 Kč

Zpět na Metin 2