Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2

Moderátor: Herní poradce

NT 5.0

PříspěvekodHoumer698 » sob 06. pro 2014 15:21:36

Dobrý den chtěl jsem po dlouhé době stáhnout a zahrát metin 2 a 4story psal jsem tu dávno téma a šlo to teď to nejde. píše mě to Tento produkt vyžaduje windows NT 5.0 nebo vyšší. u 4story je to stejný problém. vubec to nejde stáhnout jsem si to skoušel pořád nic.

Houmer698
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: NT 5.0

PříspěvekodRisc » sob 06. pro 2014 23:14:38

Ahoj.

Za předpokladu, že máš Windows XP:
1) Radši ho dej pryč, jeho život už skončil :D
2) Ověř si, že máš nainstalovaný Service Pack 3. Jestli ne, nezbyde ti nic jiného, než ho nainstalovat. Problém by se tím měl vyřešit.

Pokud máš novější systém než Windows XP, klikni pravým tlačítkem na zástupce dané hry, vyber Vlastnosti a zvol řežim kompatibility minimálně pro Windows XP (omlouvám se za případné nepřesnosti, Windows nemám a už si to moc nepamatuju).

Obrázek
Risc
Fanatik
Fanatik

Re: NT 5.0

PříspěvekodHoumer698 » ned 07. pro 2014 8:25:09

Risc píše:Ahoj.

Za předpokladu, že máš Windows XP:
1) Radši ho dej pryč, jeho život už skončil :D
2) Ověř si, že máš nainstalovaný Service Pack 3. Jestli ne, nezbyde ti nic jiného, než ho nainstalovat. Problém by se tím měl vyřešit.

Pokud máš novější systém než Windows XP, klikni pravým tlačítkem na zástupce dané hry, vyber Vlastnosti a zvol řežim kompatibility minimálně pro Windows XP (omlouvám se za případné nepřesnosti, Windows nemám a už si to moc nepamatuju).

Ahoj mám windows 7,včera večer mi něco napadlo projet všechny aktualizace (180) a teď to najednou funguje díky moc moje chyba že jsem si vypnul aktualizace..

Houmer698
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Zpět na Metin 2