Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Counter Strike 1.6 /\ Source

Moderátor: Herní poradce

CS:GO SKIN HACK! Plně funkční! Nejcennější SKINY!

PříspěvekodDkocir » pát 21. čer 2019 15:19:38

Čau lidi,
tak jsem nedávno zkoušel ten nový hack, co je teď na české servery. "Jedná se o simulaci těch nejcennějších skinů na trhu". Zkoušeli jsme to s kámošem a fakt to funguje. :D Prvně jsem myslel, že se jedná o nějaký virus nebo o krádež přihlašovacích údajů, ale stačí do programu zadat emailovou adresu steam účtu a fakčí to. :-) Nemají šanci vám ukrást účet pomocí mailu. (nemají heslo a i tak dnes má mnoho lidí dvoufázové ověření přes telefon) A nejlepší na tom je, že je úplně zadarmo, heh. :D :P Jaké máte zkušenosti s hackama ke hře CS:GO vy? :) Pamatuju si, kdy jsem hrál CS 1.6 s Wallhackem. :D Hráli jste někdo COD 4 MW? Ten skandál s hackováním serverů, které instantně po připojení daly každému uživateli všechny zbraně a maximální level... :D A to bylo prosím na PS3, ne na PC. :) Jo, hackeři dnes ovládají svět. :D

Jinak, zde je odkaz na ten hack: https://counter-strike-skin-hack.webnode.cz/ :)

Nechcete někdo někdy zahrát CS:GO? :D Můj steam: Patrix45. :) *DRINK*

Níže posílám obrázek hacku pro představu. :) No nic, já už pádím, tak zatím ahoj. :)
Obrázek

Dkocir
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Counter Strike 1.6 /\ Source