Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Software Vaše tvorba

Moderátor: Hardware a Software poradce

AirFlagOS - Operačný Systém

Příspěvekodmailo911 » čtv 27. pro 2012 23:06:41

Ahojte,
momentálne rozbiehame nový operačný systém AirFlagOS a hladáme finančných sponzorov na potrebné veci k práci. Tento OS by mal mať hlavnú výhodu pre slabé počítače ale nielen pre ne. Prečo mať pustení Chrome ktorý cca 100-250mb ram? Prečo nemať radšej nemať pustení Chrome ktorý bude zaberať len 30mb ram? A presne pre takéto veci zakladáme OS AirFlag.
Skúste sa na to kuknúť a podporte nás dosť nám to pomôže!
Náš web je momentálne na subdoméne jedného grafického štúdia ale zanedlho bude na doméne .com. Doména je:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Kontakt najdete na webe v pravom panely ďakujeme vopred.

AirFlagOS by Adam Škrobák.

Obrázek
Gaming portál: http://firegaming.eu/
mailo911
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: AirFlagOS - Operačný Systém

PříspěvekodBALTAZAR13 » sob 02. bře 2013 10:43:13

Ahoj neposlal by jsi mi prosím nějaký link kde je nějaký menší návod popř. tipy jak OS udělat?? jen si to chci vyzkoušet a zavzpomínat na nějaké to programování a do her či programů se mi nechce pouštět. (Jen něco podobného linuxu) . Jinak ten AirFlag je moc pěkný OS už podle obrázků ale ještě jsem nenalez čas ho vyzkoušet. Díky

BALTAZAR13
Kamarád
Kamarád

Re: AirFlagOS - Operačný Systém

Příspěvekodsp0x1k » čtv 30. kvě 2013 21:56:34

BALTAZAR13 píše:Ahoj neposlal by jsi mi prosím nějaký link kde je nějaký menší návod popř. tipy jak OS udělat?? jen si to chci vyzkoušet a zavzpomínat na nějaké to programování a do her či programů se mi nechce pouštět. (Jen něco podobného linuxu) . Jinak ten AirFlag je moc pěkný OS už podle obrázků ale ještě jsem nenalez čas ho vyzkoušet. Díky

Tady si můžeš vytvořit vlastní OS na bázi Linuxu. Pokud si s tím dáš zabrat, tak by to mohl být celkem dobrý operační systém. 8-)
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

...protože podpisy jsou moc mainstream
sp0x1k
Hardware poradce
Hardware poradce

Zpět na Vaše tvorba