Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Software Potřebuji poradit s ... Operační systém Windows

Označení Windows je firmou Microsoft z obchodních důvodů používáno pro několik systémů, které používají různá jádra operačního systému. Všechny systémy poskytují aplikacím podobné aplikační rozhraní (tj. API, resp. Windows API, dříve Win32). Provozovány mohou být na různých hardwarových platformách, které se liší zejména použitým procesorem, případně i dalšími rysy.

Moderátor: Hardware a Software poradce

Aktualizácia windows vista

Příspěvekodbicebs » úte 06. led 2015 15:51:52

Chcem nainštalovať všetky aktualizácie pre vistu ale stále mi ich nájde až po veľmi dlhom čase. Keď kliknem na vyhľadať aktualizácie tak mi napíše že nie sú dostupné, ale na ďalší deň alebo skôr alebo neskôr mi ukazuje nové aktualizácie a keď ich nainštalujem tak znovu nemôžem nájsť nové aktualizácie. Pár krát mi spadol windows tak viem že tam nemám všetky aktualizácie a asi preto mi nefunguje mikrofón. Raz som našiel nejaké nastavenia kde sa dalo nastaviť koľko percent internetu sa používa na vyhľadávanie aktualizácií a zabudol som kde to bolo. Ak to niekto vie alebo ak viete ako inak stiahnuť tie aktualizácie tak mi prosím napíšte.

bicebs
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Operační systém Windows