Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hardware Potřebuji poradit s ...

Moderátor: Hardware a Software poradce

Grafika ?

PříspěvekodSanako » sob 11. led 2014 10:38:33

Ahoj,
v poslední době se mi začaly sekat všechny hry.A po delším hraní se sekají tak,že nejde nadále v hraní pokračovat.A další věc co se mi děje je ta,že když kliknu na jakoukoli složku na ploše,ale i mimo plochu a vyberu např. vlastnosti,tak mi ty vlastnosti zůstanou nadále viset na ploše jsou lehce průhledné a nejde s tim nic udělat,zmizí to až po restartu nebo až během 2 hodin.Ptal jsem se kámoše a ten mi řekl že odchází grafika,ale řekl jsem si že se zeptam i tady.Děkuju všem za jakoukoli odpověď

Sanako
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Grafika ?

Příspěvekodsp0x1k » sob 11. led 2014 11:58:38

Ahoj. To, že se ti sekají hry, může mít víc důvodů. Tak jsem ti jich tu pár vypsal :-)
1) Můžeš mít zaprášeno ve skříni. Tak si tam buď opatrně vysaj, nebo použij stlačený vzduch (například kompresor).

2) Stáhni CCleaner (link) a zkus si vyčistit počítač a popřípadě registry.

3) Spusť občas Antivir. Existují viry, které zabírají velké množství operační paměti RAM.

4) Je tu i ta možnost, že Ti odchází grafická karta, ale ta šance, že někomu odejde grafika je tak 1:1000. Jak starý máš počítač?

5) Také to může být způsobeno tím, že je zaprášený procesor. Tak se zase vracíme k bodu 1). Zkus to profouknout

To je asi zatím vše, co by to z Tvého popisu mohlo být. Abych byl na 100% přesný, tak bych to musel vidět na vlastní oči.

...protože podpisy jsou moc mainstream
sp0x1k
Hardware poradce
Hardware poradce

PříspěvekodSanako » sob 11. led 2014 12:52:11

sp0x1k píše:Ahoj. To, že se ti sekají hry, může mít víc důvodů. Tak jsem ti jich tu pár vypsal :-)
1) Můžeš mít zaprášeno ve skříni. Tak si tam buď opatrně vysaj, nebo použij stlačený vzduch (například kompresor).

2) Stáhni CCleaner (link) a zkus si vyčistit počítač a popřípadě registry.

3) Spusť občas Antivir. Existují viry, které zabírají velké množství operační paměti RAM.

4) Je tu i ta možnost, že Ti odchází grafická karta, ale ta šance, že někomu odejde grafika je tak 1:1000. Jak starý máš počítač?

5) Také to může být způsobeno tím, že je zaprášený procesor. Tak se zase vracíme k bodu 1). Zkus to profouknout

To je asi zatím vše, co by to z Tvého popisu mohlo být. Abych byl na 100% přesný, tak bych to musel vidět na vlastní oči.

mám NTB to jsem zapomněl dodat a je starý asi 2,5 roku.CClean pouštím každý 2 den,defragmentuju každý týden a antivirák tak 1x za 14 dní.

Sanako
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Příspěvekodsp0x1k » sob 11. led 2014 13:16:47

Tak ho zkus vyčistit. Furt je tu ta možnost, že ho máš vevnitř zaprášený. Větrák od procesoru se zapráší rychle a ani o tom nemusíš vědět

sp0x1k
Hardware poradce
Hardware poradce

PříspěvekodSanako » ned 12. led 2014 15:43:48

sp0x1k píše:Tak ho zkus vyčistit. Furt je tu ta možnost, že ho máš vevnitř zaprášený. Větrák od procesoru se zapráší rychle a ani o tom nemusíš vědět

Takže rozebráno,vyčištěno.Sice se mi např. vlastnosti na ploše nezasekávají,ale PC se stále seká.Tak jsem na internetu našel různý čističe a programy na odvirování,malinko se zrychlil,ale to asi tak vše.Například když hraju metina,tak ho musim během 5 minut vypnout protože se neuvěřitelně seká.Bylo mi také doporučeno zkusit přeinstalovat windowsy,ale mám problém,nemám bitovou kopii WIN7 tak se chci zeptat,doma jsem našel starý originální DVD s WIN7 od starého PC mužu ho použít na přeinstalaci ? nebo co bych měl udělat ? :) Vim že tohle se týká softwaru,ale nebudu zbytečně zakládat nové téma.

Sanako
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Příspěvekodsp0x1k » ned 12. led 2014 21:28:03

Pokud je to cédo s WIN7 na více licencí, nebo si ho ještě nepoužíval, tak můžeš. Jinak je budeš muset buď stáhnout, nebo koupit.

sp0x1k
Hardware poradce
Hardware poradce

Zpět na Potřebuji poradit s ...