Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Autopůjčovna
Autopůjčona Czechocar, Rent Car

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hardware Recenze

Moderátor: Hardware a Software poradce

Nokia n95

PříspěvekodMr.fake » úte 09. srp 2011 11:52:03

Takže tuto recenzi jsem se rozhodl udělat jelikož si to náš oblíbený pavliczech přál a co bych pro něho neudělal že? :D

U tohoto mobilu mě překvapil velký displej což je určitě velké plus...Je to o něco starší mobil a tak mě překvapila možnost Wi-Fi což je sice u dnešních mobilů samozřejmost ale u mobilu z roku 2007 je to obdivuhodné...Jelikož tento mobilní telefon jsem měl možnost vyzkoušet mohu říct že uspokojí leckterého posluchače hudby díky velkému reproduktoru který je opravdu vynikající...Také mě v celku překvapil 5 megapixelový fotoaparát s optikou Carl Zeiss kterou využívají dokonce i digitální kompakty...Další výhodou je připojení na sluchátka která je formou jacku 3.5mm takže tam lze zapojit většinu sluchátek.Také velké + je paměť která činí nějakých 8GB.

No do teď' to byla samá chvála co takhle se podívat na nějaké ty "tmavší" stránky?

Takže jedna právě ta temná stránka je zamazávaní no ale co se dá čekat od Sybianu ;-)
Co jsem četl různé články a recenze na tento mobil tak jsem zaregistroval že jsi lidé stěžují na výdrž baterie...(950mAh což není moc)
Dále jsem četl že jeho zadní kryt je náchylnější na praskání některých části...
Potom si osobně myslím že je škoda že tento mobilní telefon nemá krytý fotoaparát.
No a taky mě moc neoslovila cena ta je poměrně vysoká za tuhle tu cenu jste schopní koupit nějaký ten mobil s Androidem apod.

Cena se pohybuje na portálu Heureka.cz nějakých 8000Kč-9000Kč

Moje hodnocení: Tento model má mnoho funkci a myslím si že až na drobné nedostatky je výborný.I když je tento mobil starý nějakých 3let tak si myslím že pořád má svoje zastánce a myslím si že tento mobil se stále prodává.
Ta cena je pouze za úplně nový kus třeba tento mobil na Aukru naleznete v dobrém stavu za krásných 4 000Kč..
¨
Obrázek

Obrázek
Mr.fake
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Nokia n95

Příspěvekod  Pavliczech » úte 09. srp 2011 12:44:56

Tak tento mobil mám 2 roky a jsem s ním plně spokojen, využívám ho hlavně jako GPS navigaci na GeoCaching, protože má interní GPS čip. Když jsem si ho kupoval, tak jsem se rozhodoval mezi dotykáčem a tímto mobilkem, jelikož jsem ho chtěl používat na GeoCaching, tak jsem si vybral tento, protože není to tak úplně čistá hra a nesnesl bych pak poškrábaný display, když je trošku písku/hlíny/vody na tlačítkách, tak se to lehce umyje. A k těm nedostatkům, tak ta výdrž baterie (hlavně při navigaci) je opravdu špatná, se symbianem problém nemám, je svižný. Zadní kryt jsem musel vyměnit, ale to byla moje chyba, že mi omylem spadnul ze dvou metrů na zem :-(. Nic se mu nestalo, jen ty "pacičky" na krytu se ulámaly. Fotky jsou z něj na hodně dobré úrovni a videa taky. Mobil je sice dražší i v dnešní době, ale je kvalitní.

Pavliczech
Obrázek
  Pavliczech
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Podpora: 2000 Kč

PříspěvekodMr.fake » úte 09. srp 2011 12:48:29

Aha tak to jo no já ho nemám osobně vyzkoušený psal jsem to z různých recenzích které jsem našel..

Obrázek
Mr.fake
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Příspěvekod  Pavliczech » úte 09. srp 2011 12:50:52

však jasný, já jen píšu názor jako majitel toho zařízení :D

Pavliczech
Obrázek
  Pavliczech
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Podpora: 2000 Kč

Zpět na Recenze