Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Tvorba webu Potřebuji poradit s ... PHP (Hypertext Preprocessor)

PHP je skriptovací programovací jazyk, určený především pro programování dynamických internetových stránek.

Moderátor: Web poradce

Download dema

Příspěvekodbor0 » pát 04. črc 2014 16:43:15

Zdravim, mám problém z downloadom súboru ktorý si sám uploadne jedná sa súbor typu application/octet-stream takže mozilla ho číta a nie stiahne takže som tam vložil script ktorý mi ten súbor začne sťahovať, celý script vyzerá takto
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

po sitiahnutí mi ten súbor (.dem) v csku nefunguje ale ked si ho sám stiahnem z ftp tak funguje a preto potrebujem poradiť kde mám chybu poprípade pošlem aj súbory kde sú všetky scripty toho uploaderu a dema, za odpovede dakujem.

bor0
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Download dema

Příspěvekod  Pavliczech » ned 06. črc 2014 13:08:05

Ahoj, pokud ti prohlížeč soubor rovnou otevírá, tak jedna z možností je na serveru ten soubor zazipovat a pak stáhnout zip

Pavliczech
Obrázek
  Pavliczech
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Podpora: 2000 Kč

Re: Download dema

PříspěvekodRisc » pát 25. črc 2014 21:41:31

Ahoj.
Po stáhnutí souboru do PC si ověř, zda-li jsi skutečně stáhl to, co jsi chtěl (jinými slovy si ověř, jestli má soubor stejný obsah, sázel bych, že ne). Pokud tomu tak skutečně je, chtělo by to, abys sem dodal i některé řádky z tabulky "dema" z databáze, abychom viděli, jestli není chyba někde v určování názvu souboru.

Obrázek
Risc
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na PHP (Hypertext Preprocessor)