Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Tvorba webu Potřebuji poradit s ... PHP (Hypertext Preprocessor)

PHP je skriptovací programovací jazyk, určený především pro programování dynamických internetových stránek.

Moderátor: Web poradce

Chyba při loginu.

PříspěvekodLeriX187 » úte 04. bře 2014 18:52:48

Zdravím, už jsem tu jednou psal ohledně velice podobného problému, který jsem vyřešil, ale objevil se nový. Kvůli němu jsem si řekl, že vytvořím vše znovu. Při dalším pokusu se tam chyba již nezobrazovala ovšem se naskytla ta první chyba kterou jsem vyřešil. Je to dost zamotané ale to je jedno. Vyhazuje to tuto hlášku: Undefined variable: nickvdatabazi in C:\wamp\www\Chataweb\prihlaseni.php on line 26
Při kontrolování jsem na nic nenarazil. Dokonce jsem si dovolil vyzkoušet zkopírovat kód z jednoho tutoriálu od Pavliczech. Jenže tam to píše taky...Databázi jsem dělal 3x ale stále to nefunguje zde je kód v kterém bude nejspíše chyba :/ a screen z databáze :
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

http://gyazo.com/106a3f2df7d72467dda4d14548c1b5e6

Zaregistrované tam mám 3 účty ale ani jeden nejde.
Jak říkám, už jsem podobný problém měl dokonce i vyřešil. Toto je dost podobné, ale nikoli stejné. Tak předem dík za jakékoli typy :)

LeriX187
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Chyba při loginu.

Příspěvekod  Pavliczech » čtv 06. bře 2014 9:00:29

ahoj, a mají všechny 3 účty jiný hash hesla? (pokud jsi jim teda dal jiné heslo)...
už se tu pár lidem stalo, že měli špatně napsanou registraci a ukládalo se jim prázdné heslo, což u hashe nepoznáš. Takže zkus založit nový účet s úplně jiným heslem, než ty zbývající účty. A podívej se do databáze, jestli je poslední hash jiný, než u předchozích dvou nicků

Pavliczech
Obrázek
  Pavliczech
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor

Podpora: 2000 Kč

Re: Chyba při loginu.

PříspěvekodLeriX187 » pát 07. bře 2014 22:18:22

Login už mám za sebou. Nějakým způsobem jsem to vyřešil, ale objevil se problém u chatu... :( + bych měl pár otázek...
problémem je při této funkci :

Ano refreshuje se to a jakmile se to obnoví tak mi zmizne celý pravý sloupec...Jakmile zase něco napíšu opět se ukáže. No a ty otázky :
1,jak udělat, aby se při refreshu stránky zpráva neposlala znovu.(četl jsem něco o tom že mám všechny POST přepsat na get.Nezkoušel jsem to protože se mi to moc nezdá)
2,Jak udělat aby když napíšu 10 zpráv z 10 zobrazených aby ta následující nahradila poslední zobrazenou. Potkal jsem se s problémem že po přesáhnutí limitu 10 zpráv se další následující zprávy nezobrazovali.
Doufám, že vám nevadí neustálé řešení mě a mých chyb :D
nevím z čeho přesně potřebujete kód, proto zde hážu jen ty dva ve kterých si myslím, že bude problém:
HEADER

A nakonec i INDEX:

Opět předem díky za rady :)

LeriX187
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na PHP (Hypertext Preprocessor)