Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Grafika Hledám

Moderátor: Grafik

Hledám webgrafika/čku odměna vysoká

Příspěvekod  autoprd » pát 16. bře 2012 14:30:40

Ahojte chtěl bych se zeptat zda by byl ochotný/á nějaký grafik/čka který by udělal/a theme do php fusion.
Co za to ?
Když web bude s vaším témem opravdu krásný nabízím hosting jakéhokoliv webu. Lépe řečeno zasponzuruju vám vlastní web druhého řádu http://www.vasweb.cz .eu .com .net .....
Pište na skype : dutahlava3
Nebo rovnou sem do tématu :)

Metin 2 knížka.
Já sem vaše uklízečka fóra war3zone.eu, mojí povinností je vám zařídit čisto a pohodlné procházení fórem, ať žijí uklízeči xD.
  autoprd
Kamarád
Kamarád

Podpora: 15 Kč

Re: Hledám webgrafika/čku odměna vysoká

Příspěvekod  Goodman » pát 16. bře 2012 15:17:08

Pokud si zakladas natom ze to musi byt nekdo z hodnosti grafik (uz sem se stim parkrat setkal) tak potom dalen ecti.

Ja sicen jsem grafik ale web grafiku delam. Nerikam ze sem vni expert ale pokud by si opravdu chtel tak bych ti ji mohl udelat, ale jen ciste grafiku na ten styl co tam mas.
Bohuzel skypa nepouzivam ale najdes mne na QIPu (ICQ): 334746570 tam sem nonstop a tam resim veskere veci co se tyka grafiky ci programovani.

Staci se jen prokousat antispamem (odpoved je praha :D) a domluvime se ;)

Obrázek
Skyp: ten desny program nepouzivam:P
QIP: alias ICQ 334746570 NONSTOP
  Goodman
Kamarád
Kamarád

Podpora: 200 Kč

Zpět na Hledám