Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Grafika Nabízím

Moderátor: Grafik

Artwork na míru

PříspěvekodTeresei » ned 12. bře 2017 20:38:41

Zdravím, jmenuji se Tereza a jsem studentka 4. ročníku střední školy užitých umění a designu.

Již nějakou dobu dělám digitální artworky jen tak pro zábavu ve photoshopu a nyní bych chtěla na svých schopnostech nějak trhnout :-P . V poslední době se věnuji především artworkům ve stylu anime, ale není podmínkou aby práce byla právě v tomto stylu. Cena by se pohybovala okolo 2-5 tisíc korun, v závislosti na komplikovanosti daného artworku. Přijímám platby pomocí PayPalu nebo bitcoin. Nabízím také možnost zaplatit předem polovinu částky, a po odeslání hrubého návrhu druhou polovinu :-) .

Kreativitě se meze nekladou, a tak můžete psát s jakýmikoliv návrhy chcete, záleží jen na vás.
Pokud máte zájem rozhodně neváhejte napsat do soukromé zprávy, nebo přímo na email tereseidesign@gmail.com a rozhodně se domluvíme.
Rozhodně jsem také otevřena jakýmkoli otázkám a kritice. :-)

Samozřejmě zde přikládám artworky z poslední doby, samozřejmě nezapomeňte zhodnotit :-)).

Artwork 1:
http://i.imgur.com/kp0gUfJ.jpg

Artwork 2:
http://i.imgur.com/5LFMp07.jpg

Obrázek

Můžete přispět chudé studentce třeba kryptoměny :P
Bitcoin: 1TerezdJmAdEZaDsw5NqzD9yabYTKQARP
ZCash: t1fJ3ytqhbKHQagNjMy6bAgyKukvAQKafwe

Pokud by se zde našel nějaký tatér, ať se mi okamžitě ozve, již mám představu co bych chtěla:
Obrázek
Teresei
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Nabízím