Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Grafika Potřebuji poradit

Moderátor: Grafik

PS CS4 - Filtry.

PříspěvekodbeLeSe » pát 01. bře 2013 21:30:14

Zdravím Vás,

mám menší problém, jako nováček s Photoshopem jsem se rozhodl začínat podle tutoriálů a posouvat se výše a výše, no ale vyskytlo se pár chyb, nebo spíše překážek.

Ve většině tutoriálů které bych zvládl udělat, zároveň by mne zajímali (Např. označení určité oblasti obrázku a použití filtru jen na pozadí, tedy.. např. rozmazat jen pozadí ale tak aby vybraná část zůstala neporušena "zvýrazněna".) No, používá se na to podle návodů filtr "Oddělit", ale na PS4 prý není, co jsem alespoň hledal, tak se obracím na Vás, grafiky a lidi zběhlé v PS.

Co se týče změny verze, tak vzhledem k tomu že o svůj pracovní notebook jsem na celkem dlouhou dobu přišel a jsem na stroji z doby kamenné, mi nové verze PS nejdou, PS5 by fungovat měla, no leč nefungovala, tak jsem si stáhl jen CS4 která jede plynule, ale potíže jsou právě s oným filtrem.

Takže konktérní otázka/problém:
- jde nějak tento filrt do photoshopu cs4 dostat, případně jak a kde stahovat ? Našel jsem něco o stáhnutí z verze cs3, ale nic co by šlo jsem nenašel, proto díky za rady a tipy.
- existuje nějaká alternativa, která umí stejnou věc a je spíše dostupna i pro tuto verzi ? Sem s ní! :-)

Díky za každou odpověď, beLe.

beLeSe
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Potřebuji poradit