Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Návody Jak na klienta

Moderátor: Herní poradce

[TUT]Jak extrahovat nové item_proto (60k)

PříspěvekodDeniskubisz1 » sob 07. úno 2015 20:34:46

Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Naposledy upravil Deniskubisz1 dne úte 03. bře 2015 12:41:23, celkově upraveno 1
Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: [TUT]Jak extrahovat nové item_proto (60k)

PříspěvekodGrou » stř 25. úno 2015 11:54:37

NeXus je k ničemu :) Nevím přesně ale buďto ignoruje efekty a nebo antiflagy...

Grou
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodDeniskubisz1 » čtv 26. úno 2015 17:27:21

Pokud máš lepší.. poděl se :)

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGrou » čtv 26. úno 2015 17:32:30

O něco se dělím, o něco ne :)... Tohle mě stálo až moc práce na to abych se dělil s nevděčníkama :) Kdyžtak jen individualně kdo si zažádá ;)

Grou
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodDeniskubisz1 » čtv 26. úno 2015 20:23:39

Grou píše:O něco se dělím, o něco ne :)... Tohle mě stálo až moc práce na to abych se dělil s nevděčníkama :) Kdyžtak jen individualně kdo si zažádá ;)

Trochu tvrdší slova nemyslíš? Začínám fakt pochybovat o tomhle foru.. že já sem vůbec něco dávám a radím ostatním.. Když je to stejně zbytečné ;)
Pak se podívám na DEV a přidám sem nějaký funkční item_proto UN-Packer..

Dávám sem na Forko hodně věcí a ještě k tomu je uploaduju na uložto.. (Viz. Můj profil) a pak někdo označí za nevděčníka, když nikdo za mou práci ani nepoděkuje (Áno hodně lidí by zabilo kdyby napsali dolů pod toto Děkuji).. že se vůbec namáhám a pomáhám.. kašlu na to.. Už neodpovídám na SZ, jak co udělat a nevím co všechno i když to jsou banální otázky..

Ale budíž.. Končím tady, je to s vámi všemi zbytečné..

Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGrou » pát 27. úno 2015 14:57:35

A kdo prosímtě osočil tvou osobu ? Nebylo to ani trochu myšleno na tvou osobu, ba naopak jsem rád, že ty lidem pomáháš (alespoň někdo)... I já se snažím pomáhat a proto problémy řeším ale něco, co si defakato sám zařídím, udělám a stojí mě to spoustu práce sem dávat právě pro ty, kteří nejsou schopni ani poděkovat nebudu... Tobě to milerád dám i s návodem... Jen opravdu nechápu, co se tě dotklo ;) Nevděčníci jsou jiní.. Btw úroveň tohoho fóra byla dobrá, dokud tu nezačali psát všichni se vším...

Grou
Fanatik
Fanatik

Zpět na Jak na klienta