Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Návody Jak udělat server

Moderátor: Herní poradce

Čo potrebujem na vytvorenie serveru

Příspěvekodsamo14445 » sob 07. úno 2015 14:07:54

Zdravím, prosím vás bola by tu nejaká ochotná duša .. a vypísala by mi čo potrebujem na vytvorenie vlastného serveru?.

samo14445
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Čo potrebujem na vytvorenie serveru

PříspěvekodDeniskubisz1 » ned 15. úno 2015 16:30:07

Určitě svůj/stažený Server-Files+Client.
Hamachi (Který není třeba pokud server děláš lokálně)
Virtual-Box/Vmware
Filezilla/WinSCP
Navicat/heidiSQL
Putty (Není ale zas tak moc potřeba)
Nějaký editor na upravování .py/.quest atp.. Lze to upravovat i v klasickém textovém dokumentu, ale je to nepřehledné.. takže doporučuji PSpad (který používám já a vyhovuje mi).

Pak už jen samotná instalace.. což tady máš xx návodů.

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodBanqeeR » pon 16. úno 2015 18:33:17

Vše již bylo napsáno přede mnou. Já akorát doplním, že putty je potřeba pokud vytváříš lokální server. Dále na editaci klienta doporučuji eternexus, bohužel nevytváří .xml soubor což ti tedy znemožní přidávání předmětů atp., ale to vyřeš tím, že si na přidávání předmětů atp., stáhneš file archiver v2, který ti již .xml soubor vytvoří.

Obrázek
BanqeeR
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodLyrae » stř 18. úno 2015 16:03:25

BanqeeR píše:Vše již bylo napsáno přede mnou. Já akorát doplním, že putty je potřeba pokud vytváříš lokální server. Dále na editaci klienta doporučuji eternexus, bohužel nevytváří .xml soubor což ti tedy znemožní přidávání předmětů atp., ale to vyřeš tím, že si na přidávání předmětů atp., stáhneš file archiver v2, který ti již .xml soubor vytvoří.

Já nechci platit za VDS tak proto mám svůj server na virtualboxu k upravování source atd. Tak i na hamachi můžete používat putty.. podle mne je to lepší než nějakej virtualbox :D ale i tak ho musíte mít zaplý.

Fear-inside.eu
Lyrae
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodDeniskubisz1 » stř 18. úno 2015 20:26:21

Lyrae píše:
BanqeeR píše:Vše již bylo napsáno přede mnou. Já akorát doplním, že putty je potřeba pokud vytváříš lokální server. Dále na editaci klienta doporučuji eternexus, bohužel nevytváří .xml soubor což ti tedy znemožní přidávání předmětů atp., ale to vyřeš tím, že si na přidávání předmětů atp., stáhneš file archiver v2, který ti již .xml soubor vytvoří.

Já nechci platit za VDS tak proto mám svůj server na virtualboxu k upravování source atd. Tak i na hamachi můžete používat putty.. podle mne je to lepší než nějakej virtualbox :D ale i tak ho musíte mít zaplý.

Dobře vím proč mluvím o putty (I když máš lokální server).. Můžeš do něj kopírovat což do VB to nejde..
A u novějších FreeBSDček se špatně píše, některé písmena mám přeházené ;) Proto raději používám putty.. a ani tak moc paměti nežere.. takže si myslím že mít to místo VB je mnohem lepší..
A jistě že VB musí být zapnuté.. :D :D

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Zpět na Jak udělat server