Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu
Sponzor VPS:


      

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery

Máš svůj locale server? Přidej ho sem!

Moderátor: Herní poradce

Talmora server - inspirovaný ofikem

Příspěvekodrulz323 » pát 22. led 2021 7:01:15

TALMORA
Ahoj milí hráči/hráčky,

Chcete se podílet svými radami, návrhy, zdokonalením, vylepšením, vlastními věcmi budoucím testováním na doufejme jednom z lepších serverů, který se udrží?

Naše vize je zkusit udělat něco middle, něco na úrovni 2x zrychleného ofiku. Obtížnější server, kde ale hráč bude mít stále co dělat. Chceme přidat systémy, které nejsou nikde moc k vidění. Nechceme rychlokvašku, která skončí za měsíc. Zároveň si chceme opravdu zakládat na těžší obtížnosti. Nevím, kolik hráčů/hraček tím oslovím, ale třeba já si radši zahraji něco, kde nemám vše hned. Jsme za každého nového člena nesmírně rádi.

Server chceme zakládat hlavně na názorech a rozhodnutí komunity, jakožto vás - lidí, pro které server bude. Pro lidi, kteří na tom vyrůstali. Pro lidi, kteří na tuto hru přišli teprve nedávno. Na tom jediném nám záleží. Chceme, aby jste nemuseli do hry cpát tisíce, aby tamhle Franta od vedle, který do toho dal 5000 byl daleko jinde než vy. A o tom budete právě vy rozhodovat formou našich anket a návrhů.

V týmu jsme všichni dospělí lidé, pro které je tato hra srdcova záležitost. Nemáme v plánu nikomu škodit. Nikoho pomlouvat/ponižovat. S někým se hádat o číslech. Nikoho k ničemu nenutíme a je na každém, kde chce hrát a každý má svoji svobodu projevu. Nebudu nikomu mazat med kolem huby.

Momentálně je server na úplných začátcích, ale snažíme se intenzivně pracovat každý den(já konkrétně jsem jen plechová huba týmu, co rád komunikuje s lidmi a váží si každého názoru).
Díky tomu můžete už začít rozšiřovat naše počty komunity, myšlenky, nápady a vylepšení do hry. Moc rádi si to přečteme a třeba zrealizujeme.

Svoje drahocenné názory, nápady, projekty můžete s námi sdílet a nebo je sledovat na našich sociálních sítích
https://discord.gg/gZ6uTTMphf
https://facebook.com/talmora.online/
https://www.instagram.com/talmora.online/

Doufám, že jsem někoho oslovil a že někdo má rád tuto hru jako my a chce nám pomoci vytvořit něco, co tu ještě není. Děkuji všem

rulz323
Občasný uživatel
Občasný uživatel
Uživatelský avatar

 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. bře 2013 21:32:15
Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na České Locale servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace