Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery

Máš svůj locale server? Přidej ho sem!

Moderátor: Herní poradce

Nejhranější československé priváty?

PříspěvekodKratuz123 » pon 06. bře 2017 15:26:57

Ahoj, jaký jsou nejhranější priváty u nás v česku a slovensku? :) Vím, že Ekura, možná ještě Quadcore, ale ten nechci hrát a SpaceWorld, ten má okolo 150 hráčů online, ale půlka jsou stánky nebo lidi v obchodce. Dalších, pořád ještě aktivních, privátů už moc není. Vím třeba o Wod, Laraxion atd., ale na webu nemají počet hráčů a každý se mi stahovat nechce. Laraxion mi ani nejede kvůli erroru po připojení do hry.
Jaký hrajete priváty Vy? A jaký můžete doporučit, kde je aktivní komunita. Díky a všem ahoj :)

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Nejhranější československé priváty?

PříspěvekodQuiter » pon 06. bře 2017 21:44:54

Popravde, tiež by som si nejaký metin zahral. QC a Ekura sa mi nechce, to už je ohrané... :D

Ale teraz pracujem na svojom metine, avšak to ešte potrvá nakoľko ho plánujem celý prerobiť ;)

Quiter
Fanatik
Fanatik

Re: Nejhranější československé priváty?

PříspěvekodKratuz123 » úte 07. bře 2017 14:24:42

Quiter píše:Popravde, tiež by som si nejaký metin zahral. QC a Ekura sa mi nechce, to už je ohrané... :D

Ale teraz pracujem na svojom metine, avšak to ešte potrvá nakoľko ho plánujem celý prerobiť ;)

Hodně štěstí s vlastním privátem :) Kdybys na nějakej, kterej se dá hrát, narazil, tak sem napiš, at mám taky co hrát :D

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

Zpět na České Locale servery