Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery

Máš svůj locale server? Přidej ho sem!

Moderátor: Herní poradce

Hazzard metin2 pvm/pvp

Příspěvekodcivauva » sob 25. črc 2015 22:45:27

Ahojte :) Rád vám představím po roce server(český) který mně docela natchl jedná se o dva podobné servery pod jedním jménem http://hazzard-mt2.cz/ najdete zde nové npc upravená (né moc) města,brnka,zbraně už od 1 lvl :)

na pvm začínáte klasicky na 1 lvl v shopu máte základní 1-5 bonusy + mramory na které vyděláte hned od 1 lvl dostanete brnění (akatsuki) tkže se nemusíte bát že to nebudete dávat sou tam nové vzhledy zbraní už od 1 lvl nová brnka metinland a mapy určené pro daný lvl.spelly klasicky knížky vše v shopu jen duše si musíte dropnout v metinlandu zezačátku dostanete i prsten se všema jezdeckýma zvířatama + u pacholka mužete za velmi jednoduchý quest dostat peta(fenixe) 6/7 bonusy opět drop metinu + bska atd :)

na pvp serveru se to liší jen tím že bska a vše dostupné máte v shopu + spelly na P přes duhák.Zezačátku dostanete 50kk tkže si mužete vše potřebné hned koupit jinak hned expíte :)

max lvl je nejspíš 250lvl podle map největší lvl tam je zatím 150 (na pvp serveru)

expíte klasicky 1mapa uděláte věci spelly dete pavouky a jeskyně do 90lvl od 90 lvl už máte mapy přes npc

pokud budete chtít nějak poradit ve hře(pvp server) mám nick LunarWar=modrá tk když tak tam.

Doufám že sem napsal vše potřebné tkže doufám že se komunita trošku rozroste :)

video z pvm serveru který se od pvp moc neliší tkže se nemusíte bát :D

civauva
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Hazzard metin2 pvm/pvp

PříspěvekodKratuz123 » pon 27. črc 2015 1:08:48

Škoda, že mě nejde se tam registrovat :-( Zkoušel to i kamarád a taky mu to nešlo. Píše nám to "Nepovolené znaky v kolonkách !".

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodcivauva » pon 27. črc 2015 11:09:39

to nwm všem to de musíš vypočítat správně ten příklad :D když tak si vem kalkulačku :D a musíš i potvrdit podminky VOP a heslo pro smazání postavy dej třeba 7x a a mělo by to jít hačky čarky nesmíš akorát nikde psát

civauva
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodKratuz123 » pon 27. črc 2015 11:56:15

civauva píše:to nwm všem to de musíš vypočítat správně ten příklad :D když tak si vem kalkulačku :D a musíš i potvrdit podminky VOP a heslo pro smazání postavy dej třeba 7x a a mělo by to jít hačky čarky nesmíš akorát nikde psát

No nevím, příklad jsem správně vypočítal (zas tak hloupej nejsem :D ), VOP jsem potvrdil, heslo pro smazání jsem dal těch 7x a, háčky jsem taky nikde nenapsal *WALL* Už to kvůli mě zkusilo 5 lidí a ani jednomu to nešlo, takže to spíš vidím na nějakou chybu u nich, ne u mě

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodcivauva » úte 28. črc 2015 8:10:12

nwm ted sem zkusil a mně to funguje jakej prohlížeč používáš? někdy i ten blbne

civauva
Kamarád
Kamarád

Zpět na České Locale servery