Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery

Máš svůj locale server? Přidej ho sem!

Moderátor: Herní poradce

Castania nová éra

PříspěvekodCor » ned 26. říj 2014 12:48:53

Beta server bude spusťena dňa 30.12.2014

WEB: http://www.castania.cz

Facebook :
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Priďte si zahrať na betu testujte Q .... mapy vpripade niakeho problemu pište na skype

Môj skype : LejtoSvK

Client: https://mega.co.nz/#!ig8gCYya!_D6pQE3xR05VAfhePfxxY-O64yvHlmF4jtOuiR2YssY

Obrázek
image hosting 5mb

Obrázek

Obrázek

Naposledy upravil Cor dne pon 29. pro 2014 19:13:59, celkově upraveno 15
Cor
Banned
Banned

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Castania nová éra

PříspěvekodKratuz123 » ned 26. říj 2014 17:23:32

Určitě bych tam dal Katakomby, Nemerovu věž, Očistec.
Expy, dropy a yang byl nechal rychlý (200% raty).
Nedával bych nějaký extra drop z metinů, aby mohly normálně vydělávat i healeři a ty slabší postavy na pvm.
6/7 bonusy bych dal do shopu za nějakou normálnější cenu, nedal bych tam pvp bonusy, jen staty, příšery a utok.
Do obchodu bych dal zbraně od 1/30/65/75 a brnka od 26/54/66.
To expení bych nechal nějak tak po celou dobu rychlejí. Ne, že udělám např. 75lvl za tři hodiny a potom budu dělat level půl hodiny.
Do shopu bych dal i kameny na G/P - jeden třeba za 5kk. Nejdřív by byl kámen na G a až potom na P.
K pocholkovi bych dal pečetě na zvířata - 150 útok, 150 obrana, 10% příšery, 20% rychlost útoku, 20% exp.
Nedával bych tam moc zbraní a brnek.
Do IS bych dal jenom věci, které jdou získat i normálně ve hře, takže ne nějaký speciální brnka apod.
Max level bych dal 150 (expení asi na 15hodin čistého času) a staty bych dal na 125 max.
To je snad vše, takový server by se mi moc líbil :)

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodCor » ned 26. říj 2014 20:27:59

Dropy som nastavoval tak aby mohli zarabať aj na prutoch z metinoch + lovécke questy na metiny.

Cor
Banned
Banned

PříspěvekodTvojejMamkyOtec » ned 26. říj 2014 20:59:14

Čau, kedysi som hrával veeľa metin a rád by som si zahral, je to nejaký server alebo len plánuješ urobiť? :D Keďtak by som tam mohol byť každý deň ;).

Veterán - ktory zabúda všetky pw takže nový acc :D.

LoL,GO <3

Obrázek
TvojejMamkyOtec
Začátečník
Začátečník

PříspěvekodKratuz123 » pon 27. říj 2014 13:23:24

Ještě bych tam teda dal tu novou postavu, která by měla v blízké době dorazit na offik.
A možná bych změnil vzhledy kouzel, aby vypadaly trošku jinak, protože to není skoro na žádném privátu :'( :'(

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

Příspěvekoddroxel » ned 02. lis 2014 13:01:17

Ahoj, tak tenhle server určitě velice rád vyzkouším. A k nápadům Kratuz123... do obchodu rozhodně nedávej zbraně od 75 a brnění od 66, úplně by si tím skazil hru. Právě naopak, bych dal drop zbraní od 75 a brnění od 66 těžký, aby měly ty zbraně a brnění nějakou cenu a bsko a jedák tam neměl každej kašpar hned. EXP bych nedával nějak extra rychlej, ale ani nějak extra pomalej. Určitě ne tak rychlej, abych hned první den stihl udělat 75. Neměl bych nic proti tomu, kdybych si koně musel udělat sám, klidně od 0lv koně až po 21. lv. Určitě bych přidal biologa od 30. lv. Kdyby jsi chtěl přidávat 6/7 tak jen s pvm bonusama... Asi si potřebuješ vydělat, ale prosím tě moc, necpi do IS věci, které nelze získat ve hře a věci, díky kterým budou itemáci neporazitelní. Udělal bych težkej překov věcí a překované bych hodil do IS. Max level bych dal buď těch 105 a nebo max 125. Bylo by skvělé, kdyby si to nějak vymyslel s věží, vždy jsem hrozně rád chodil věž, určitě nejsem sám, tak třeba nějaké dropy do věže, apod. + popř. nějakej speciální drop z nějakých těch bossů (čarodka, zubatá, devítilofas, azrael apod.), klidně bych vynechal zbraně 65 v obchodě a dal je jako drop třeba z metinů a těch bossů, ale jen do určitého levlu, aby si tam 105 s full výbavou nechodila zabíjet bossa na pár seků. Takové to staré dobré PvM, kdy si chodíš věž, dropovat z bossů a metinů apod. Hlavně by lidi měli co dělat a ne, že dodělám 65, tak zajdu do obchodu koupit zbraň od 65 ... dodělám 75, jdu si koupit jedák do obchodu. Vždyť to je o ničem + biolog taky oživý hru, dropovat tabulky apod. :-) Teď mě ještě napadlo, na překov z bs na vodko bych nechal normálně šupiny apod. Aby člověk musel jít se skupinou zabít draka a takhle si postupně dropovali šupiny. Určitě bych takový metin ocenil, kde bych měl delší dobu co dělat, nic bych nedostal zadarmo a jen tak pro nic za nic. Pokud by si měl zájem a mě se server líbil, pomoh bych ti s propagací a videem, nic za to nechci. V případě zájmu mě kontaktuj normálně tady, nebo pokud máš steam, tak si mě přidej: theroxell - pošlu ti video, co už jsem dělal.

droxel
Začátečník
Začátečník

PříspěvekodCor » ned 02. lis 2014 14:01:12

OK biologa pridam ešte nevedel som či ho tam chceťe.

A dropy na zbraňe od lv 60 + je tak ako na offiku. + som pridal dropovanie prutou a ešte dorabam.

Cor
Banned
Banned

Příspěvekoddroxel » pon 03. lis 2014 8:16:28

Tak to je super *THUMBS* odevzdávání biologovi bych hodil buď 15 min / 30 min / 60 min ... A ještě jsem se tam nahoře dočetl, ty chceš dělat i novej vzhled epických zbraní? Já si myslím, že ty staré jsou super a neměnil bych je, ale je to tvoje volba. Já osobně bych nechal itemy jako na offiku + pár nahradil / přidal. Např.:
Obrázek Ale je to jen můj osobní názor *SMOKE*

droxel
Začátečník
Začátečník

PříspěvekodKratuz123 » pon 03. lis 2014 13:24:22

Tak tam dej aspon prosím jiné efekty kouzel, nebo přidej ke stažení nějaký program, který ty efekty změní - aby si mohl každej vybrat, jak to chce. A byl bych rád, kdyby byly v shopu aspon rukavky, rosy a šťávy. Přidal bych určitě ty nový runy - očistec, nemerova věž, to se mi hodně líbí a našli by na tom serveru aspon větší uplatnění i šamani a ninjové, jelikož v nemerově věži jsou určité části, když může brát dmg jen šaman a ninja. Ty runy bych dal od menšího levelu, např. 90. K tomu biologovi - čas na odevzdávání bych nechal po hodině.
Jinak mi celkem vadí, že se bude muset dropovat z metinů a tak.. Počítám, že právé toto mi zkazí celou hru, protože s healerem mě určitě nebude bavit mlátit metiny a dropa si dělat nechci.
Takže hodně štěstí a doufám, že hru uděláš příjemnou i pro ty slabší pvm postavy a ne jen pro auráky a wp :)

Kratuz123
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodCor » pon 03. lis 2014 13:49:45

Samozrejme budú aj stare zbraň napriklad čeple draka ... mesiční meč na suru.
A snažim sa tak urobiť aby bol server na pvm

Cor
Banned
Banned

Zpět na České Locale servery