Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 České Locale servery

Máš svůj locale server? Přidej ho sem!

Moderátor: Herní poradce

Re: GIGAZONE

PříspěvekodAdeimon » pon 07. dub 2014 15:43:03

kopineq píše:Nový ? Ten server běží už minimálně 2 roky .

Ano ale je restartovaný a jsou tam nové věci atd .

Adeimon
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

PříspěvekodAdeimon » pon 07. dub 2014 15:45:28

server vlastní Nanotech tebo nějak tak se jmenuje a jo stránky na ty doslova serou ale ty když hraješ tak u toho nemáš zaplé stránky a nekoukáš na ně nebo snad jo ?

Adeimon
Člen
Člen

PříspěvekodSkipr226 » sob 12. dub 2014 9:13:56

Tak jak jen začít, měl jsem ten server asi 2 měsíce během kterejch se opravila většina chyb, všichni děláte z Lochyho bůh ví co ale je to šašek co ani neumí pořádně psát.. Ty chyby ve questech byla opravdu gramatika level 1 třída :D A nedávalo to ani smysl.. Potom jsme to zabalily protože Lochy tomu serveru totálně posral jméno a pověst svou arogancí a namyšleností. Asi o týden později ani ne to prodal tomuhle šaškovi co ani nic neumí, prej už měl několik serverů ale nevypadá to tak když ani nic neumí, prodal to i s DB kde bylo například 25 000 účtů ale naštěstí neměnil údaje na web takže jsem to přes jednoduché php vše smazal a následně i s webem.. Ta hra vždy stála za hovno a vždy stát bude, škoda že jsem tam dělal nové jádro a tím jsem vlastně opravil většinu bugů co tam udělal jeho profi difama což bylo například že i na 250 levelu padaly dropy ze psů a také yangy.. Ale to je jedno, jednoduše řečeno je to sračka a vždy bude, pokud by to někdo totálně nepředělal a na to nikdo nemá nervy..

Připravovaný PVP server:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
Skipr226
Banned
Banned

PříspěvekodMadisonWeldrom » sob 12. dub 2014 9:43:33

Ten co to má s tím nic nedělá, nebo to tak aspoň vypadá. Ale díky tomu odešla většina lidí - skoro všichni a teď tam nikdo nehraje. Server je to vymyšlený hodně dobře, třeba mě takový styl baví, ale jen když se o to ten co to má stará, a to se tady bohužel tvrdit popravdě nedá... Škoda dobrého serveru... :-!

MadisonWeldrom
Člen
Člen

Předchozí

Zpět na České Locale servery