Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery NARUTO Příběh

Moderátor: Herní poradce

Re: Dohazování

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 21:15:22

Dohazování - 31
Obrázek
Poté Naruto vzal Hinatu za ruku a utíkal s ní do třídy, ke třídě doběhli se zvonění a málem se přitom srazili se Sasukem a Sakurou.

Když se posadili do svých lavic zeptala se Hinata Sakury: "Saki, jsi v pohodě?" Sakura se na ni nechápavě podívala. "No kvůli tomu co řekl Naruto, Sasuke ti to určitě řekl a ..."

"Jo táák, tohle. Jistě, dokonce jsem se rozhodla, že bych to co řekl Naruto uskutečnila." Hinatě spadla pusa na lavici.

"TY JSI SE ZBLÁZNILA!!!!!!!!!!!!" vykřikla ve chvíli kdy přišel do třídy sensei.

"Slečno Hyuga, byla byste tak laskavá a nekřičela tady?" řekl sensei.

"Ano." špitla rudá Hinata.

-----------------------------------------------------------------------------------

Na druhé straně třídy:

"Mám úplně zalehlí v uchu." prohlásil Naruto. "Ale koukám, že se mi vrátila konečně má stará Hinatka."

"Hmmm."

"Sasuke, vždycky mě překvapí jak si výřečnej."Sasuke se na něho vražedně podívala Naruto řekl. "No nic, radši bysme měli plánovat ten mejdan."

"Naruto, pořádá se to u tebe, takže bys to měl připravit ty, ne? zabručel odpověď Sasuke.

"Jenže já to sám nezvládnu. Buď kámoš, Sasí."

Jakmile to dořekl dostal od Sasukeho po hlavě. Sensei to radši ignoroval. "Víš, za co, že jo?"

"AU. Ne." Sasuke na něj hodil vražednej pohled. Pak mu svitlo: "Hehehehe, promiň."

"To nic. Fajn pomůžu ti. Kdy mám přijít?"

"Hmmmmmmm, počkej......Naši odjíždějí v pět, takže o čtvrt na šest a mejdan začne v sedm."

Sasuke se zamyslel. "To bys mohl stihnout. Já přinesu nějaké jídlo z domu a ....."

Naruto ho přerušil. "Nebudeš ho, ale vařit ty, že ne?"

"Ne. Řeknu máti." odpověděl mu nadmíru uražený Sasuke. Naruto si zhluboka oddychnul, to Sasukeho, ještě víc popudilo. "Moje jídlo se narozdíl od tvojeho dá jíst."

Naruto radši složil zbraně, aby si to Sasuke náhodou s tou pomocí nerozmyslel. Stejně si myslel své, ale nahlas řekl je: "No tak brácho, neurážej se. Jen jsem si dělal legraci"

-----------------------------------------------------------------------------------

Když zazvonilo na přestávku a sensei odešel, Sakura se otočila k Hinatě. "Zajímalo by mě o čem ti dva pořád žvatlali."

"Kdo?"

"Naruto a Sasuke. Ti dva kují nějaký pykle. Mimochodem Hino, řekl ti Naruto o tom mejdanu?"

"Jo."

"Jakým?" zeptala se jí Ino. "O žádným mejdanu nevím."

"Je vidět, že tě nikdo nemá rád Ino - prase." řekla jí Karin.

Kdyby ji Hinata nechytila, zabila by ji. "PUSŤ MĚ HINO!!!!! ZABIJU JI!!!

"Copak se tady děje, lidi." zeptal se Naruto.

"Ona mi nadává! řekla naštvaně Ino a běžela si pro uklidnění k Saiovi do náruče.

"Ale no tak, Ino, nech toho. Vždyť ona ti za to nestojí. Jen žárlí, že není taky pozvaná." řekla škodolibě Sakura.

"Já nežárlím, ty jedno vysoký čelo." jakmile to dořekla všichni stuhli a Sakuře naskočila na čele žíla. Když promluvila, v jejím hlase byl znát náznak potlačovaného vzteku. "Tak to je zvlášní, protože tvůj nálodový prstýnek, který nosíš, zezelenal závistí. Asi bys ho měla jít vyměnit."

Karin se nafoukla a odkráčela za svými bratry, ještě přes rameno, řekla: "S takovou cháskou se bavit nebudu."

"Šak se tě o to nikdo neprosí!!!!!!!!" křikla za ní Sakura. "Takže kdy máme přijít Naruto?"

"Kam?" zeptaly zároveň Tenten a Temari.

"Ke mně, naši jedou pryč, takže si můžem uspořádat mejdan."

"Fajn, kdy?" zeptal se Neji.

"V sedm."

"Nebudeš to ty, Naruto, kdo bude dělat jídlo, že ne?" řekla mu Sakura, po tomto výroku se Sasuke neudržel a rozesmál se, Naruto se ve stejnou chvíli zatvářil ublíženě. Zmatená Sakura se zeptala Sasukeho: "Čemu se směješ?"

"To nic, to nic." odpověděl ji a opět vybuchl.

Naruto s pošramoceným egem odpověděl Sakuře na její původní otázku: "Ne nebudu. Nemusíš se bát."

"To je dobře.

"Poslyš, Naruto. Můžu vzít aji svoji holku?" zeptal se ho Gaara.

"Ty máš holku?!" zeptali se naráz všichni.

"Jo." odpověděl mu Gaara s červenými tvářemi. "Tak teda můžu?"

"Jasně, toužím ji poznat. Jaká je?" zeptal se ho Naruto.

Gaara se zamyslel. a pak odpověděl: "Udělej si obrázek sám." řekl a odešel.

"Zajímalo by mě proč s tím dělá takový tajnosti." řekla Temari.

"To je fuk." odpověděl ji Kankuro.

"To není, bydlím s ním pod jednou střechou a nic o tom nevím. Musím to zjistit." řekla rozhodně Temari

"To já si počkám až na mejdan." řekl Kankuro a loudal se zpátky na své místo.

Něco O Mně
1.Pravidla Pro mě nic neznamenaj
2.Můžeš Si mylet o mě cokoliv Život je takovej.
3.Byl sem už na Hodně Warez Fórech a Vždy sem měl Nějkou hodnost
4.Někdy se chovam jak De.il Předem Srry
5.Na Pm odpovim max Do 24H
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Dohazování

Příspěvekodpredy1 » pát 13. srp 2010 23:51:09

sakra ty mas ale vydrz :D a fantazii.. ;-D

Obrázek
predy1
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Předchozí

Zpět na Příběh