Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery NARUTO Příběh

Moderátor: Herní poradce

Dohazování

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:39:05

Příběh se odehrává v Konoze na střední škole. Začíná v momentě, kdy se do třídy vřítí bouře jménem „ Naruto Uzumaki. “ Slepice (tak říkají kluci holkám) si jsou hned jisti, že zapadne mezi pitomce (přezdívka kluků). Hinatě se nový kluk okamžitě zalíbí. Když se přijde na to, že Naruto její city opětuje. „Pitomci a Slepice“ se je snaží dát dohromady. Mezi všemi začnou vnikat pouta, výjimkou jsou ovšem velitelé Uchiha Sasuke a Haruno Sakura, kteří se nemohou vůbec cítit, přesto spolu spolupracují kvůli těm dvěma. Sasuke nakonec podlehne Sakuřinýmu kouzlu, ale co Sakura zapomene konečně na minulost a začne žít normálně. Toť otázka….
A teď k příběhu
Dohazování - 1
Obrázek
Bylo horké letní dopoledne a žáci 3.A střední školy se museli učit. Nikdo však učitele neposlouchal, kluci chrněli nebo zírali do blba, holky si pro změnu lakovaly nehty a nebo si posílaly psaníčka. V tomhle tom chuchvalci byli jen dva lidé, kteří seděli vzpřímeně a měli chladné výrazy. Jeden z nich byl vysoký hubený kluk s černýma vlasama a stejně tak černýma i očima, který se jmenoval Sasuke Uchiha, velitel klučičí party a neustále si měřil svými chladnýma očima štíhlou, růžovlasou dívku se zelenýma vlasama, Sakuru Haruno, velitelku dívčí party ta mu jeho pohled oplácela. Skoro to vypadalo, že soutěží o to kdo má nejvražednější pohled. Najednou se otevřely dveře a když do nich vešla blondýnka s bujným poprsím - Tsunade, ředitelka místní školy - všichni ihned zanechali svých činností a postavili se. Věděli totiž, že s ředitelkou si nesmí nikdo zahrávt, povídalo se, že když ji jeden student rozčílil prohodila ho oknem své kanceláře. Ředitelku následoval dlouhý a štíhlý bonďatý kluk s hloupím výrazem. Ředitelka se postavila před třídu a řekla: "Sedněte si. Třído, tohle je..."

Dál to nedořekla, protože byla přerušena. "JMENUJI SE UZUMAKI NARUTO! A BUDU Z VÁS NEJLEPŠÍ!" Třída na Naruto hleděla s otevřenou psou.

"Ach jo, už podle toho výrazu bylo jasné, že zapadne mezi ty pitomce. Proč nemůžeme mít ve třídě aspoň nějakého civilizovaného kluka." pomyslela si Sakura.

"Ach ten je hezký" říkala si černovlasá dívka s bílíma očima po Sakuřině pravici, Hinata Hyuuga.

Na druhé straně místnosti si i kluci promítali svůj první dojem na nováčka.

"Idiot. Škoda, že to není holka, výborně totiž zapadá mezi ty slepice." přemýšlel v duchu Sasuke.

"Páni to je otrava. Jdu spát, není na něm ni zajímavého." s těmito myšlenkami Shikamaru usnul. Byl to kluk s hnědýma vlasama dlouhýma až po ramena, které si stahoval do culíku.

"Naruto, tvé dosavadní výsledky neodpovídají zrovna tomu co říkáš." Řekla Tsunade a třídou pro změnu zaburácel smích.

"Hele nepodceňujte mě, jasný. To, že nemám moc dobrý známky neznamená, že nemůžu být nejlepší. Rozumíte mi, vy staře-"

"Naruto, co kdyby ses šel posadit tam vzadu je volná lavice." Řekl sensei honem, aby Tsunade náhodou nezačala řádit. Ta se jen otočila na podpadku a odešla.

"Vždyť už jdu." Při cestě do lavice se rozhlíže po třídě a pak si konečně všiml černovlásky z bílýma očima. "Wau, ta je hezká." přemítal v mysli Naruto. Hinata jeho pohled zpozorovala, zčervenala a otočila se na druhou stranu.

"Podíval se na mě. On se na mě podíval." a s těmito slovy v mysli omdlela. Přitom zazvonilo, takže nikdo neslyšel tu ránu. Všichni se zveli když sensei odcházel pak se posadili.

"To byla, ale zvláštní hodina, co Hinato?" Řekla Sakura a otočila se k ní."Hinato?! Co se děje , Hinato?! Slyšíš?!Jestly to má být vtip tak není moc dobrej!"Řvala Sakura. Všechny holky se kolem shlukli.

"Mám nápad, jak jí pomoct." Řekl Naruto a všichni se na něj pochybovačně otočili. "Zkusíme umělý dýchání"

"To ti asi neprojde, pač tahle růžovlasá boxerka ti to nedovolí."Řekl s nenuceným hlasem Sasuke.

"To je fakt, nedovolím, aby někdoz Vás dýchal Hinatě do pusy svým smradlavým dechem." Odsekla mu.

"To to uděláš sama, lesbičko?" Škádlil ji dál Sasuke.

To, ale byla pro Sakuru poslední kapka. V rekordním čase se zvedla a kdyby ji holky nedržely, dodržela by přesně to co říkala. "JÁ TĚ ZABIJU UCHIHO! ZABIJU!" Řvala na něj, vykroutila se jim ze sevření a brala všechny věci co ji přišly pod ruky a házela je po něm. Pouzdro, které nedopatřením vyletělo z otevřeného okna.

"Huso! Zešílelas?!" Zeptal se když po něm hodila knížku biologie.

"Možná jo, pač mě neustále doháníš k šílenství, ty pitomče" Teď prozměnu letěli tabulky

Mezitím se Hinata probrala a koukala na tu rvačku, která se odehrávala mezi Sasukem a Sakurou."Co se stalo?" zeptala se.

"Hinato si v pohodě? Omdlelas." řekla Tenten.

"Jo. Omdlela?" Řekla a opět se zahleděla na rvačku. "ehm, co se jim stalo?

"No trochu se porafali jako obvykle." Řekla Ino a rozhlédla se. A uviděla jak Sakura hází po Sasukem židlu, které jen tak tak unikl, zhrozila se. "Sakuro, ovládej se, nechceš ho přece zabít."

"Ale chci! Chci toho proklatého bastarda zabít. Rosekám tě na kusy. Mizero!" Křičela.

"Hele, ale vážně nech toho, to byla jen legrace." Chlácholil ji. "Páni, nikdy bych nevěřil, že se dožiju dne kdy se přestane chladná Haruno ovládat" pomyslel a uhnul před pomerančovým džusem, který se rozbil o stěnu.

"Nikdy bych nevěřila, že se dožiju dne kdy bude někoho chladný Uchiha uklidňovat." pomyslela Sakura. Hluk přilákal senseie, který měl dozor, podíval se do třídy a uviděl Sakuru jak drží v ruce mobil a chystá se ho hodit po Sasukem, ten se zrovna chtěl přestat bránit a tak zdvyhl svou láhev s pitím a chtěl ji po ní hodit.

"Kakashi - sensei"Řekli oba najednou.

"Co se to tady děje, vy dva?" zeptal se.

"Nic, jen menší výměna názoru." Kličkovala Sakura. "Doprčic, tohle není dobrý stačí se podívat kolem se . No podívej se cos to provedla" Ozvalo se její vnitřní já. "Sklapni!" Řekla jí v mysli.

"Výměna názorů, hmm...."Řekl a podíval se kolem. " Výte co, oba do kanceláře" Rozhodl nakonec sensei. " Z hodiny Vás omluvím. Koho teď máte?"

"Kurenai - sensei" Odpověděli oba hříšníci, když kráčeli za ním k Tsunade.

"Je to tvoje vina." Řekl šeptem Sasuke.

"Ne tvoje, ty sis začal."Odsekla. Pak se, ale na něj podívala a zamračila se. "Proč si neřekl, že to já jsem udělala ten nepořádek ve třídě?"

"Sám nevím. Možná mi to nepřipadalo správný, zvlášť když si přišla o pouzdro i o pití a taky stálo zato to, že ses konečně přestala ovládat. Nikdy bych, ale nevěřil, že se necháš tak snadno vyprovokovat."Řekl jí a zkoumavě si ji prohlížel, když se k němu otočila usmál se.

"Panebože, ten kluk by se neměl usmívát, ten úsměv by jednoho zavraždil." pomyslela si a uhnula očima. "To nemuselo být, měl si to klidně říct, já bych to přežila."

"To klidně mohl, ale moje mužská ješitnost by utrpěla značnou ránu. Nemůžu přece říct, že mě málem zabila holka."

"Tak fajn."

Když se ocitli před dveřmi ředitelny řekl sensei" "Počkejte tu."

Něco O Mně
1.Pravidla Pro mě nic neznamenaj
2.Můžeš Si mylet o mě cokoliv Život je takovej.
3.Byl sem už na Hodně Warez Fórech a Vždy sem měl Nějkou hodnost
4.Někdy se chovam jak De.il Předem Srry
5.Na Pm odpovim max Do 24H
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Dohazování

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:40:00

Dohazování - 2
Obrázek Když se ocitli před dveřmi ředitelny řekl sensei" "Počkejte tu."

Zaklepal na dveře a když se ozvalo: "Dále." vztoupil. Sakura a Sasuke ¨si sedli, každý na opačný konec místnosti.

--------------------------------------------------------------------------------------

Ve vedlejší místnosti:

"Co se stalo, Kakashi?" zeptala se Tsunade.

"Jde o třídu 3.A...." Řekl Kakashi.

"Už zas! Co se tam pro změnu teď stalo?!zařvala Tsunade.

"Sasuke Uchiha a Sakura Haruno po sobě házeli věcmi a ve třídě to vipadá teď jak na smetišti, takže jsem ....."odpověděl.

"Uchiha a Haruno, to bych nikdy do těch dvou neřekla. Je někdo zraněný?!"

"Ne, jen je rozbitá Vaše fotka."

"COŽE!!!!" zařvala až to šlo slyšet vedle.

Mezitím vedle:

"Zdá se, že ředitelka nemá dobrou náladu" prohlásila Sakura.

"To by neměl nikdo, když zjístí, že má rozbitou fotku a ve třídě to vipadá jak na skládce." odpověděl.

"Já se tě na to neptala, pitomče." řekla trucovitě

"Já ti taky neodpovídám, slepice."

"Pitomče."

"Slepice."

"Pitomče."

Pak se ozvalo: "UCHIHO, HARUNO, KE MNĚ!"

"Jak na psi." řekla Sakura. Když Sasuke otevřel a vešel, řekla: "Hele, dámy mají přednost!"

"Žádnou dámu tady nevidím."Pak radši dodal. "Tedy kromě paní ředitelky."

"Nemysli si, že lichotkami si mně získáš, Uchiho Sasuke!" přesto trochu zčervenala rozpaky. "Kakashi, můžete jít"

"Naschle."

"Takže, můžete mi vysvětlit co se vlastně stalo?! zeptala se když se za Kakashim zvřely dveře

"Pouhá výměna názorů." opakovala znovu Sakura.

"Při výměně názorů se nerozbije moje fotka a pak to nevipadá ve třídě jako na smetišti. Tak znova, co se stalo?"

Nic.

"Opakuji, co se stalo?!

Opět ticho.

"TAK ZATRACENĚ, CO SE TAM STALO!!!!!!"

"Hinata omdlela a Sasuke si ze mě dělal legraci tak jsem vylítla."

"Chtělas mě zabít!"

"Každý by zabil člověka který ho nazve lesbičko a růžovlasá boxerka."

"To byli jen kraviny. Ty s tím naděláš. Já to měl mnohem horší! "

"Fakt a jak?"

"Musel jsem uhýbat těm tvým předmětům cos na mě házela, měl jsem štígro, že mě ta židla netrefila!"

"Kdyby tě trefila aspoň by se ti rozvítilo v té tvé hloupé palici, pitomče."

"To říká ta pravá. Škoda, že sem neměl čas hodit na tebe to pití, bylo by to zajímavé, třeba bys pak přestala kdákat, ty slepice."

"Já tě....."

"DOST!"

"Jak jsem slyšela, jste oba na vině. Takže, oba budete po škole spravovat třídu."

"Co?" ozval se duet.

"Slyšíte dobře. Dáte dopořádku mou fotku, vymalujete stěnu a tak dále. V opačném případě bych Vás pak musela potrestat horším způsobem."

"Radši to nechci vědět." zašeptala Sakura.

"Můžete jít do třídy a řekněte všem, třídu přestěhujeme do učebny 203, teď běžte."

"Nashle." řekli oba najednou.

"Ach jo, jako bych měla na práci něco lepšího než malovat třídu."skuhrala Sakura.

"Hele, to já bych si měl štěžovat, byl jsem nespravedlivě odsouzen."řekl Sasuke.

"Patří ti to začal sis."

"Jenže tys udělala takový bordel. Je to tvoje vina"

"Ne tvoje."odporovala mu Sakura a tak se hádali celou cestu do třídy. Sakura zaklepala na dveře a vešla.

"Dobrý den." pozdravili oba."My jsme byli v ředitelně a paní ředitelka vzkazuje, že dokud se to tady neupraví budeme se učit v učebně 203." řekla Sakura.

"Dobře. Posaďte se."odpověděla. "Takže, co sem to říkala? Á ano, vypracujete cvičení 5 - 10 na stranách 66 a 67." Jakmile to dořekla zazvonilo. "Nashle."

"No jak vidím, ještě žiješ, takže to nebylo tak hrozný co?" zeptala se Temari.

"Ale jo bylo, ta ženská z nás normálně dostala jak to bylo."

"Fakt, ty jo, je dobrá." obdivovala Ino.

"Prosím tě." dívala se na ní znechuceně Sakura.

"A jak?" zeptala se zaujatě Tenten.

"Nejdřív na to šla v klidu pak nás začla řvát, jak to umí jen ona. Potom jsem, ani nevím jak, řekla že Hinata omdlela a že ten pitomec Sasuke mi nadával." Holky se po sobě podívaly, protože to bylo poprvé co Sakura vyslovila jeho jméno. Ta, ale nevzrušeně pokračovala dál. "Ten se do toho pak vmýchal a začli jsme se hádat no a tak se to sozvěděla všecko. Nejhorší je ten trest co jsme dostali."

"A co je to?"zeptala se Ino.

"Máme To tady celý, každý den, po škole uklidit. Ach jo."Sakura utrápeně položila hlavu na lavici, pak si ale na něco vzpomněla. "Hino, proč si vlastně omdlela?" řekla a podívala se na ni. Hinata se dívala Sakuře přes rameno, ta se podívala tím samím směrem a nemohla uvěřit tomu so vidí: "Hinata pozoruje toho pitomce Naruta.To není možný! Počkat a on na ni taky čumí." přemýtala v duchu.

Mezitím na druhé straně:

"Tak co Sasuke, jak to šlo u řídi?" zeptal se Sai

"Nic moc. Tak ženská nás vyprovokovala k tomu, abychom ji řekli pravdu."

"Nekecej a jak?" zeptal se Kiba.

"Zařvala na nás a ta slepice Sakura to celý vyklopila a pak jsme se tam pohádali a bylo to venku. Prej ¸ Uklidíte, spravíte mi fotku a vymalujete třídu¸ baba" Pak koukl na Sakuru a viděl jak drmolí s holkama. "No koukněte na ni, ta Sakura musí všechno vykdákat."

Kluci se po sobě podívali a Neji řekl: "Sasuke není ti nic?"

"Ne, proč?"

"No, že si vyslovil jméno té růžovlasé slepice." doplnil Nejiho Kiba.

"Pomatení smyslů." řekl nakonec a když kluci zvedli obočí přehodil rychle vyhýbku. "Hele, Naruto, odkud jsi?" zeptal se Sasuke ale když viděl, že ho nevnímá a dívá se na druhou stranu místnosti podíval se tam taky. "Eh, co?! On kouká na tu slepici Hinatu, to je dnes zvláštní den. Páni co se stane zítra. Přijdou za námi slepice, že je chtěj dát dohromady?" přemýšlel Sasuke.

Na druhé straně:

"Podívejme, on ji, ale taky pozoruje. Musíme je dát dohromady." rozhodla se Sakura. "Víš, že to znamená, že se musíš spřáhnout s těma pitomcema?" řeklo její vnitřní já."Šak já to přežiju."řekla. "Jen, aby to přežili oni." řekla vnitřní Sakura "Zmlkni!"

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:41:19

Dohazování - 3
Obrázek
"Eh, co?! On kouká na tu slepici Hinatu, to je dnes zvláštní den. Páni co se stane zítra. Přijdou za námi slepice, že je chtěj dát dohromady?" přemýšlel Sasuke.

Na druhé straně:

"Podívejme, on ji, ale taky pozoruje. Musíme je dát dohromady." rozhodla se Sakura. "Víš, že to znamená, že se musíš spřáhnout s těma pitomcema?" řeklo její vnitřní já."Šak já to přežiju."řekla. "Jen, aby to přežili oni." řekla vnitřní Sakura "Zmlkni!"

Když další přestávku odešla Hinata na záchod Sakura svolala všechny holky k sobě. "Hele nezdá se Vám, že Hinata pokukuje po tom novým klukovi?" zeptala se.

"Taky jsem si všimla." řekla Tenten.

"Já sem zas viděla jak on zírá na ni." prohlásila Temari.

"Já viděla oboje. Takže mám takový menší plán." řekla spiklenecky Sakura a podívala se jestly se Hinata už nevrací.

"Jaký?" řekla nedočkavě Ino.

"No přece, že je dáme do kupy. Co vy na to?" řekla

Holky na ni chvilku hleděly. Temari se jako první odvážila. "Ehm, Sakuro, jeti dobře? Nemáme tě dovýst ke školní doktorce?"

"Já jsem naprosto v pořádku!" zakřičela na celou třídu.

Sasuke na druhé straně jen zamumlal:"No jasně."

Když Sakura uviděla jak se Hinata vrací řekla jen: "Promyslete sito a zítra mi řeknete, pač budem muset spolupracovat s těma pitomcama."

"Cože zbláznila ses. To nemůžeš myslet vážně."řekla nešťastně Ino.

"Co nemůže myslet vážně?" zeptala se Hinata když si k nim přisedla.

"Ale nic." odpověděly všecky naráz.

"Fajn."

"Poslyš, Hinato?" zeptala se opatrně Sakura.

"Co je?"

"Co si myslíš o tom novým klukovi?"

"No...on....je hezký .... a ....vipadá ...no zájímavě." odpověděla ostýchavě a s růměnce na obličeji.

"Takže se ti líbí." doplnila Sakura.

"Ne... totiž .... ano... ne .... to je přece jedno?" koktala zoufalá a rudá, jak rajče, Hinata.

"No jo. Co teď máme?"

"Fyziku." odpověděla ji Temari, která kroutila hlavou. "Ty si to nepamatuješ?"

"Mám v hlavě jiný starosti. Sakra, neumím veličiny a ona zkouší." panikařila Sakura.

"Ach jo, není se co divit když myslí jen na to jak dát někoho dohromady." přemýšlela Temari. "No, ale když se tak koukám musím dát bohužel svý šéfce za pravdu, sakra." Nahlas řekla jen: "Poslyš Sakuro, souhlasím s tvým nápadem." řekla když její vůdkyně zvedla hlavu.

Sakura se ušklíbla a řekla: "Fajn."

"O jakým nápadu to mluvíš?" zeptala se Hinata.

"Překvapení." řekla Sakura aniž by se na ni podívala.

--------------------------------------------------------------------------------------

Na druhý straně místnosti:

"Ty slepice něco kujou."řekl zamračeně Sasuke.

"Nemyslíš, že je začínaš nějak mos pozorovat, šéfe?" zeptal se Lee.

"Ne."odpověděl ztroze Sasuke.

"Ty Sasuke, proč říkáte holkám slepice?" zeptal se zvědavě Naruto.

"Protože jsou to slepice."odpověděl

"To moc nechápu."

"Neustále melou pantem až to zní jak kdákání, tak proto. Už to chápeš?"

"Docela jo. A co naše pohlaví, má taky přezdívku?"

"Jo pitomci."řekl Sasuke naštvaně. "Prý vypustíme z pusy samí pitomosti. Css, slepice jedny."řekl a vstal."Jdu se projít."

"Páni,co to s ním dneska je?" zeptal se Shikamaru.

"Nevím, od té doby co po něm Haruno házela věci se chová divně." řekl Gaara.

"Myslíte, že ho mrzí?" zeptal se všech Kankuro. Kluci se na něj podívali jako by se zbláznil. "No co?"

"Prosím tě, proč by to mělo Sasukeho mrzet?" zeptal se Naruto

"Co by mě mělo mrzet?" zeptal se Sasuke, který stál za nimi.

"Nic. Co tu děláš?" zeptal se jako by nic Kiba.

"Zvonilo. Tak teď mi řekněte co by mě mělo mrzet."

"No chováš se divně." nevině Gaara.

"To, ale není problém, že?"

"Ne. Myslel jsem, že tě mrzí co se stalo mezi tebou a Haruno. Že ti na ní záleží." řekl Kankuro.

"TAKOVOU KRAVINU UŽ NIKDY NEŘÍKEJ!"zařval Sasuke ve chvíli kdy přišel Iruka - sensei.

Všichni se na něj otočili a sensei řekl: "No tak Sasuke¨zachovej chladnou hlavu."

Sasuke se posasil a Sakura prohlásila: "Něco takového neumí."

"To říká ta pravá." vrátil ji poznámku Sasuke.

Sakura už už chtěla něco říct, ale Iruka - sensei ji přerušil: "Otevřete si sešity napíšeme si zápis a já si pak někoho vyvolám."

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:42:09

Dohazování - 4
Obrázek
"Ne. Myslel jsem, že tě mrzí co se stalo mezi tebou a Haruno. Že ti na ní záleží." řekl Kankuro.

"TAKOVOU KRAVINU UŽ NIKDY NEŘÍKEJ!"zařval Sasuke ve chvíli kdy přišel Iruka - sensei.

Všichni se na něj otočili a sensei řekl: "No tak Sasuke zachovej chladnou hlavu."

Sasuke se posasil a Sakura prohlásila: "Něco takového neumí."

"To říká ta pravá." vrátil ji poznámku Sasuke.

Sakura už už chtěla něco říct, ale Iruka - sensei ji přerušil: "Otevřete si sešity napíšeme si zápis a já si pak někoho vyvolám.

"Tak koho pak si vyvoláme. Kdo bude ten šťastný a šťastná. Tak třeba Temari a Shikamaru pojďte k tabuli."

Oba zkoušení se přišourali k tabuli a zalezli si každý za jedno křídlo tabule. "Takže budu Vám dyktovat veličiny a vy my napíšete jaké jsou vzorečky." řekl Iruka. "Čas, el. napětí, el. proud, síla, tlak, příkon a to je vše. Dopište a otočte tabuli." Oba otočili a čekali na rosudek.

"Shikamaru, el. napětí se značí U a ne N, příkon máš celý blbě, ale jinak je do dobře 2-. Temari máš jen špatně vzoreček pro tlak a značku el. proudu, takže si zasloužíš 2. Posaďte se. Tak na teorii si vyzkouším....."nestačil doříct a zazvonilo."Hmmm, to jsme toho zase probrali." Když si žáci stoupli, řekl může te se sbalit. Nashle."

Všichni se začli balit kromě dvou lidí.

"Tak ahoj Sakuro" řekly holky. "A hodně štěstí dodala šeptem Tenten.

"Sklapni." Zavrčela Sakura a holky odešly.

Na druhé straně:

"Čau Sasuke.řekli hoši. Kiba pouze dodal: " Hodně štěstí, kámo."

"Trhni si." řekl nakvašeně Sasuke a kluci se odebrali k odchodu.

Takže teď ve třídě zůstala jen Sakura a Sasuke. Chvíli se na sebe dívali a pak Sakura prolomila ticho. "No asi nejdřív vyčistím podlahu a lavice, ty si zatím můžeš skočit ke školníkovi pro barvu, abys zamaloval tu skvrnu po džusu."

"Neříkej mi co mám dělat." s těmito slovy odešel pro potřeby na malování. Když se vrátil Sakura už umývala skříně. "Doufám, žes tu podlahu neumyla."

"Nejsem blbá. Promíchal jsi tu barvu?"

"Nejsem blbej. Školník sem přijde a zasklí za nás ten obraz."

"Fajn. Ať tam nejsou fleky."

"Přestaň se do mě navážet."

"Nenavážím."

"Ale jo."

"Ne."

"Vidím, že se činíte." ozvalo se ode dveří.

"Jo." odpověděli oba.

"Pozor na čmouhy, Sasuke."řekla Tsunade. Když Sasuke zavrčel Sakura se uchichtla.

"Doufám, že jste oznámili třídě, že se budete učit ve 203?"

"Jo."řekli oba.

"Fajn, až to bude můžete jít domů."

Oba pokračovali mlčky v práci. Konečně bylo po všem, obraz byl spraven, třída vyleštěná a stěna zamalovaná. Oba se zbalili a bez rozloučení odešli.

Na druhý den:

Holky se sešly před školou, Hinata tam ještě nebyla tak mohly projednat Sakuřin nápad.

"Tak co? Jak jste se rozhodly?" zeptala se nedočkavě Sakura. "Temi, mi dala už včera odpověď. Tak co vy?"

"Jdu do toho!"křikla Ino

"Když to vezmu kolem a kolem toho co říkala Hinata." soukala ze sebe Tenten. "Tak musím souhlasit."

"Fajn. Hele, támhle vidím ty podvraťáky a bez Naruta, aspoň to půjde bez překážek. Jdem nato." povzdechla si a šla za nima, holky ji následovaly. "Hej, Uchiho! křikla.

Kluci se otočili. "Haruno, co chceš?" zeptal se Sasuke jako velitel bandy.

"Chci s tebou mluvit."řekla.

"Fajn, mluvilas, ahoj."řekl a otočil se.

"Je to důležitý!" křikla

"Tak o co de?"

"Naruto kouká po Hinatě a ona po něm, toho sis musel všimnout, ne?"

"Jo, a?" měl takový pocit, že ať to bude co chce nebude se mu to líbit.

"Mám nápad. Dáme je do kupy. Když se maj rádi tak ať spolu chodí." řekla prostě.

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:43:05

Dohazování - 5
Obrázek
"Mám nápad. Dáme je do kupy. Když se maj rádi tak ať spolu chodí." řekla prostě.

"To bude asi problém. Co Vaše pravidla?"

"Hele, v lásce pravidla neexistují, jasný. Nech si to projít hlavou a odpoledne mi řekni odpověď. Ahoj" a odešly.

"No páni, nikdy bych nevěřil, že se dožiju dne kdy se s námi budou chtít ty slepice spojit." řekl Gaara když holky odešly.

Sasuke se díval jak Sakura mává na Hinatu, která k nim běžela. Zamračil se a řekl: "Zajímavá situace a mám pocit, že to bude, ještě zajímavější."

Kluci na něj zírali s otevřenou pusou, pak se ale přihnala bouře. "Ahoj, kluci." řekl Naruto.

"Ahoj." pozdravili všichni až na Sasukeho, který něco zamručel a odešel.

"Co mu je? Takový je každý ráno?"zeptal se Naruto.

"Ne. Asi na něj něco leze."

-------------------------------------------------------------------------------------

Během hodiny matiky:

"Je neuvěřitelné o co mě ta slepice Haruno požádala." přemýšlel Sasuke, podíval se na Naruta a zjistil, že doopravdy kouká na Hinatu a ona pokukuje po něm. "Pane na nebi, za co mě trestáš."

"K tabuli jde Sasuke Uchiha." řekl Asuma - sensei.

Sasuke jen seděl a přemýšlel o Sakuřiným nápadu. "Měl bych souhlasit nebo to radši nechat být?" ptal se sám sebe, když se rozhlídl všichni se dívali na něj. "Řekl sem snad něco s toho na hlas?"

"Sasuke, pojď k tabuli." opakoval sensei.

"Aha tak vo to de." říkal si v duchu a šel k tabuly.

"Ten kluk bude vážně asi nemocnej." poznamenal šeptem Sai zatímco byl Sasuke zkoušený.

"Spíš bych řek, že je to jen pomatení smyslů." řekl Shino.

"Shikamaru co říkáš tomu návrhu co nám dala ta slepice."zeptal se šeptem Chouji svého souseda.

"Mohla by to být zábava. Jdu spát, vzbuť mě až to bude zajímavý." poslední slova jen zamumlal a usnul. Zazvonilo a Sasuke šel s 2 na místo.

"Dvojiku bych od tebe nečekal, Sasuke." řekl posměšně Naruto a cpal se salámem a mlíkem.

"No a?" řekl uraženě, pak se ale podíval co jí a dodal: "Po tObrazekomhle ti bude zle."

"Nebude, jím to skoro poř...." nedopověděl to, protože ho rozbolelo břicho. "Moje břicho. Musím na záchod." řekl a vyběhl jako o závod ze třídy. Všichni za ním jen zírali.

"[*CENZURA*]. Jako bych to neříkal." povzdechl si Sasuke pak opět promluvil."Co říkáte tomu nápadu o kterým se zmínila ta růžovlasá slepice?"

"Shikamaru říká, že by to mohla být zábava a já si to myslím taky."řekl Chouji.

"Při hodině jsem o tom přemýšlel a pozoroval Naruta s tou slepicí Hinatou. No a ...." Sasuke to nedopověděl protože ho vyrušil Kiba."Takže v hodině si byl mimo kvůli tomu?"Když Sasuke kývnul, dodal: "Páni, tak teď to dává smysl." řekl a zasmál se.

"Když ses konečně pobavil na můj účet dopovím to. No, skrátka došel jsem k závěru že mělo to vysoký čelo pravdu."

"Hmm tak to asi do toho půjdem, ne? Ikdyž to bude nepříjemný." řekl Neji. Všichni přikývli. Sasuke se najednou zvedl.

"Kam jdeš?" zeptal Gaara.

"Říct jí odpověď."

"Tak to musím vidět." řekl Lee když Sasuke odešel.

-------------------------------------------------------------------------------------

Na druhé straně místnosti:

"Ehm, Haruno, potřebuju s tebou mluvit."

"Fajn, mluv."

Sasuke koukl na Hinatu, která seděla vedle a tak řekl: Jde o ten tvůj nápad."

"Aha tak to pojď se mnou."vzala ho za košili a táhla ho na chodbu. Kluci i holky se zvedli, aby se šli podívat co se bude odehrávat.

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:43:57

Dohazování - 6
Obrázek
"Aha tak to pojď se mnou."vzala ho za košili a táhla ho na chodbu. Kluci i holky se zvedli, aby se šli podívat co se bude odehrávat.

"Fajn, teď můžeš mluvit."vyzvala ho.

"Všichni jsme na to přikývli."

Chtěl odejít, ale ona ho zadržela slovami: "To je všechno?"

Sasuke se na ni udiveně otočil: "Co tím myslíš?"

"No, žadný pravidla či co?

"Na tohle přece nejsou pravidla."

"Já myslela takový, abychom se nepozabíjeli, pitomče."

"Tak fajn, předem žádný nadávky, budem se oslovovat jmény. Tak, toť vše."

"Prej toť vše. A víš ty vůbec jak se jmenujem?"

"Jistě, nejsem blbej."

"O tom, že seš blbej bych pochybovala, ale budiž tak jak se jmenujem, hmm?"

"To musím."Když kývla, tak řekl: Ty si Sakura, ta s těma havraníma vlasama co ji chceš oženit..."

"Vdát, holky se vdávají, trdlo."

"Mírná nadávka na ni. No nic tak, dál." říkal si v duchu Sasuke a pokračoval: "Fajn, ta co chceš,aby se vdala za Naruta je Hinata, ta bloncka s dlouhýma vlasama je Ino, ta s těmi čtřmi culíky je Temari a ta hnědovláska je Tenten. Tak co spokojená a teď ty."

"Ty Sasuke, ten co neustále chrápe Shikamaru, tlusťoch je Chouji, ten dlouhovlasej je Neji, ten s tetováním na čele je Gaara a ten s tím pomalovaným obličejem je Kankuro. Pak, ten s tím účesem podle kastrólu je Lee, ten co má toho ratlíka je Kiba, ten podivýn s černýma vlasama je Sai a ten v těch slunečních brýlích je Shino, tak hotovo."

u dveří třídy:

"O čem asi mluvijou." zašeptala Temari.

"Já bych řekla, že se na něčem domlouvají." odpověděla ji Hinata. " Víš, třeba na nějaké schůzce."

Všichni se na ni otočili s výrazem "copak to ví?"

"Haha, neplácej hlouposti Hino, ti dva nikdy." odporovala Temari se smíchem.

"Já si myslím, že na tom co říká Hinata něco je. Sasuke se dneska chová fakt divně. Třeba je nervózní, protože ji chce pozvat na rande." řekl Naruto.

"Blbost." odporoval Kiba, protože stejně jako ostatní věděl o co de. "Ti dva jsou přece na sebe jako kočka s myší."

V tom se, ale Sasuke naklonil. "Ty vole on ji chce políbit tady na chodbě." řekl Naruto.

Moc se nemílil, ale ve skutečnosti to bylo takto: "Nikdy neříkej Choujimu, tlusťochu jinak dopadneš špatně."

Sakura přišla blíž a stoupla si na špičky, aby byla o trošku vyšší a řekla: "No tak, Uchiho přece by ses o mě nebál, ne?"

Naklonil se ještě blíž, když¨si stoupla na paty. Ostatní napjatě čekali u dveří. "Ne." řekl, ale neustoupil. Její oči ho magnetizovaly, podíval se na její rty a nakláněl se k ní blíž.

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:44:48

Dohazování - 7
Obrázek
Naklonil se ještě blíž. Ostatní napjatě čekali u dveří. "Ne." řekl, ale neustoupil. Její oči ho magnetizovaly, podíval se na její rty a nakláněl se k ní blíž.

"Je ti něco?" zeptala se nejistě Sakura.

Sasuke ji neodpověděl, ale rána která se ozvala ho probudila ze snění o tom, jak asi chutnají její rty a podíval se směem odkud se rána ozvala. "Dík, Naruto." řekl v duchu Sasuke.

"Hlupáku, mohlo to bejt zajímavý" křičela Ino.

"Nebyla to moje vina." řekl na svou obhajobu.

"Divadlo skončilo co takhle zpět do třídy." řekla Sakura. Holky se tedy vrátily.

"To platí i pro vás." řekl Sasuke.

Zazvonilo na hodinu a všichni se usadili do svých lavic. Sasuke v hodině přemýšlel o tom co málem udělal o přestávce. "Musí uznat, že má ty nejkrásnější oči." přemýšlel v duchu a povzdechl si. "Co to zase meleš, hlupáku. Ikdyž přece jenom ..."

"Sasuke, snít se má v posteli a ne za bílího dne." upozornil ho Kakashi - sensei.

"Já jenom přemýšlím nad učivem."

"Aha tak to je něco jiného." řekl a pokračoval dál ve výkladu.

Skončila škola a všichni se rozeběhli domů. Rozloučili se z kamarády a odešli zustala tam pouze parta holek a kluků ze 3.A, samozřejmě bez Hinaty a Naruta.

""Tak fajn jak je chcete dát dohromady."zeptal se Shikamaru a zívl.

"To ještě nevíme, ochrapo."odpověděla mu Temari.

"Cos to řekla, ty culíkatá slepice."

"Culíkatá slepice, ty ...."

"DOST!" zakřičela Sakura. "Tys jim pravidla neřekl?" otočila se na Sasukeho.

"Nevím o čem mluvíš." řekl nevině Sasuke

"Ty moc dobře víš o čem. Ty pravidla nebo lépe jedno pravidlo o třech částech." připomněla mu naštvaně Sakura.

"Hmm, stejně mi to připomeň. Protože sem na ně úplně zapomněl"

Sakura si všimla jak zdůrazil slovo úplně, ale ignorovala to: "To pravidlo znělo. Žádné nadávky a mlácení, pouze oslovování jménem."

"CO?!!!!!!" zařvali všichni najednou.

"Jo rozumněli jste všichni dobře. Teď zpět k Hinatě a Narutovi. Takže, návrhy." ujala se Sakura opět slova.

Nastalo ticho jak všichni začli přemýšlet. Po chvíli se ozval Sai: "Co kdyby holky zavolali Hinatě a mi Narutovi, že se někde sejdeme, ale přijdou jen ti dva."

"To je dobrý nápad."řekla Ino a usmála se na něj. Pak se, zeptala: "Co vy na to?"

Všichni přikývli. "Ale kde se sejdou?" zeptala se Tenten. Opět všichni přemýšleli.

"Už to mám" řekla Temari.

"Tuhle větu nikdy neříkej." okřikla ji Sakura.

"Proč?"

"Protože se pak něco špatnýho stane." odpověděla ji.

"Fajn, dostala sem nápad co kdyby chom jim zavolali, že maj jít já nevím v 7 na diskotéku a že se setkáme u stolu číslo 10. Co vy nato?"

"Já myslím, že by to šlo. Ale Hinata musí přijít první." řekla přemýšlící Sakura.

"A proč?" zeptali se kluci.

"Protože je stydlivá." odpověděla za ní Tenten.

"Fajn, tak do toho já zavolám Narutovi." řekl Sasuke. Vytočil Narutovo číslo, chvilku čekal. Pak se v mobilu ozval Narutův hlas : "Čau, co je?"

"Jo. Jen co takhle zajít večer na diskotéku?"

"Hmm, proč ne. V kolik?"

"V 19:05, to znamená v sedm večer a pět minut, jasný?"

"Jasný."

"Stůl číslo 10. Už je to zamluvený. Nazdar."

V tutéž dobu volala Sakura Hinatě:

"Ahoj, Hino. Jak je? Máš večer čas?"

"Mám se fajn. A mám večer čas. Proč?"

"Tak mě napadlo, co takhle zajít večer na diskošku?"

"Hmm proč ne. A v kolik."

"V 7, kdybys přišla dřív je to stůl 10, jo?"

"Jasně. Ahoj"

"Ahoj. Jo, Hino, počkej."

"Copak?"

"Obleč si ten kompletek, který jsem ti dala k narozkám." řekla Sakura a holky vyprskly.

"To nikdy!" zakřičela a zavěsila.

"Hej, Hino." zasunula mobil do kapsy a pohlédla na ostatní: "Asi nás přerušili. Fajn, Hina de. Co Naruto?"

"Jo." odpověděl ji Sasuke

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:45:54

Dohazování - 8
Obrázek
Fajn, Hina de. Co Naruto?"

"Jo." odpověděl ji Sasuke

Kiba se otočil k Sakuře: "Hele, můžu se na něco zeptat?""

"Na co?"

"Co je to za kompletek? Musí to být úlet když tak rychle zavěsila."

"Byly jsme přerušeny." odporovala mu.

"Fajn, jak myslíš. Ale teď vážně, co to je za kompletek."

"No, Sakura si z Hinaty chtěla udělat srandu tak jí to koupila." začala Ino.

"INO!!!!"

"No co?" zatvářila se navině Ino."Skrátka, je to černý kompletek...."

"TO STAČÍ!"

"No tak, stejně si to neoblékne ani za nic na světě."řekla Tenten. "Obsahuje to těsnou minisukni a ...."

"TEN-TEN!!"

"A bolérko s hlubokým výstřihem." doplnila Temari.

"TEMARI!!!!"

"Wau, začíná mi být horko" řekl Kiba. "Když si to představím, Hinata je totiž dobře vyvinutá." jakmile to dořekl spadl na zem, to mu Sakura dala pěstí.

"Myslím, že jedna z podmínek byla žádné mlácení." komentoval tento výjev Sai.

"Tohle je něco jiného."zařvala na něj Sakura.

"No tak, Sakuro, uklidni se. Dýchej, to pomůže." radila Tenten.

"Já dýchám, kdybych nedýchala, tak mě vezete do špitálu!"zařvala.

"Páni, ty se vážně dokážeš hádat se všemi."řekl ji Sasuke, ale pak se ještě zeptal: "Jak se dozvíme, jestli to byl úspěch?"

"Budeme je sledovat." oznámila nadšeně Temari.

"SLEDOVAT!!" vykřikli všichni.

"Já osobně bych nechtěla, aby mě na rande někdo sledoval." řekla Sakura.

"S tou tvou povahou nevím, jestli budeš mít někdy rande." provokoval Sasuke.

Sakuře zableskla v očích zlost, ale i slzy: "Já už jsem měla rande. Fajn, sejdeme se o třičtvrtě na sedm před dízou. Mějte se." řekla a pelášila domů.

"V- viděli jste to? Ona brečela?" zeptal se Sasuke.

"Jo viděli, ale co to znamená."řekla Ino.

"Tak, Ino přemýšlí. To miluju." zasmála se Tenten.

"Jo, přemýšlím. Zdá se, že máme další úkol."

"Jakej?" ozvali se všichni.

"Odhalit tajemství Sakury Haruno! A můžem do toho zasvětit Naruta i Hinatu. Co vy na to?"

Všichni se na sebe koukli a přikývli, pak se rozešli domů.

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:47:35

Dohazování - 9
Obrázek
"Odhalit tajemství Sakury Haruno! A můžem do toho zasvětit Naruta i Hinatu. Co vy na to?"

Všichni se na sebe koukli a přikývli, pak se rozešli domů.

U Hinaty:

"Co si mám oblíct?!" Panikařila Hinata, v tom se ji v duchu vynořila Sakuřina slova "Obleč si ten kompletek, který jsem ti dala k narozkám." "Ani zanic na světě, Sakuro!" řekla na hlas a oblekla si černé džíny, tmavě fialové triko a přes to si dala světle fialové kimono.

Hinata se koukla na sebe do zrcadla a přikývla: "To je mnohem lepší než ten provokativní obleček."

NRPG__The_Dance_by_Seventh_Seal.jpg Hinata dance image by shy_Mikuru

U Sakury:

"Co si mám oblíct, pomóc." hysterčila Sakura a vytočila Hinatino číslo.

"Prosím?" ozvalo se na druhém konci.

"Hinato, pohotovost. Musíš mi pomoct. Nevím co mám dělat." hysterčila dál Sakura.

"Proboha, co se stalo.O co de?" říkala se strachem v hlase Hinata.

"Nevím co na sebe." vysoukala ze sebe a na druhé straně slyšela hluboké oddechnutí. "Nevím co si mám vzít, chápeš to?"

"Ne. Ty to obvykle totiž víš."

"Ale teď je to jiný, musím ho vyprovokovat. Chci, aby se mi ten ničema omluvil, aby trpěl."

"Fajn, ale kdo?"

"Uchiha, kdo jinej. Řekl mi, že se mnou nikdo nepůjde na rande, no věřila bys tomu?"

"Věřila." zašeptala Hinata

"Cos říkala?!"

"Ehm, nic. Víš co, vem si ty černé šaty a k tomu tu červenou mikinu."

Na druhé straně bylo chvíly ticho a pak se ozvalo:"Fajn."

"Hele, proč to všechno stejně tam nebude, ne?"

"Náhoda je blbec. Tak ahoj a dík"

"Ahoj."

"Těš se, Uchiho. Je po tobě." říkala se se škodolibostí Sakura.
Obrázek

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:49:32

Dohazování - 10
Obrázek
"Těš se, Uchiho. Je po tobě." říkala se se škodolibostí Sakura.

"Do háje, kde je, ta Sakura." Strachoval se Sasuke. "Řeklo se o půl sedmé a už je skoro třičtrtě. Myslíte, že se na mě zlobí a proto nejde." než stihl někdo něco odpovědět řekl: "Asi jsem to přehnal."

"Ale prosím tě, Sasuke, vzpamatuj se, ona určitě příjde." když se na Ino nechápavě podíval, pokrčila rameny a řekla: "Nesnáší tě, takže to nebude brát vážně. Hmm, ale možná se ti bude chtít pomstít." řekla mu chlácholivě, pak se otočila na Saie: "Co tak zíráš? Mám něco někde špinavího nebo co?"

"Ne. Jen vypadáš hezky." řekl Sai a Ino zrudli tváře tak se raději otočila.

"Panebože" zabručel si pro sebe Sasuke.

"Ahoj, lidi. Promiňte, že du pozdě, ale musela jsem si, ještě vyzvednout vstupenky." volala na ně udýchaná Sakura. Sasuke při pohledu na ni musel polknout sliny.

"To určitě je ta pomsta o které mluvila Ino." pomyslel si Sasuke.

Sakura se na něj podívala a její vnitřní já se radovalo: "Zdá se už trpí, hahaha. Hmmm, ikdyž taky nevipadá špatně, mňam." Nahlas, ale jen řekla: "Co na mě zíraš jak hladovej lev, který se chce co nejdřív vrhnout na svou kořist?" řekla mu a ostatní se zasmáli

"To není pravda." řekl a tvář mu polil trochu ruměnec. "Já jen nevěděl, že máš v šatníku, takovou věc, které si říkají šaty."

"To nechápu."

"No jen, že se ráda rozčiluješ, tak že by ses mohla i poprat, takže by byli lepší kalhoty."

"Já se umím ovládat a kalhoty mám ve svém šatníku taky." Pak přistoupila blíž a řekla mu: "Dokonce i mini kraťase, které zakrývají jen spodní prádlo."

Sasuke začal cítit jak mu krev z mozku míří do spodní části těla, raději se otočil. "Ona mě chce zabít. A myslím, že se ji to daří. To mám za to, že sem ji řek tak hroznou věc.No nic" rozmlouval sám se sebou v duchu Sasuke.

"Takže, lidi, tady jsou lístky." rozhlédla se, protože neviděla všechny: "Kde jsou ostatní?" zeptala se Sakura.

"Choujiho bolí žalůdek, protože se zase přecpal; Kibovi onemocněl Akamaru, takže ho nechce nechat samotnýho; Kankuro s Garrou mají zaracha, Lee si zlomil nohu na tréninku a Shino studuje nový druh broka, který našel." odpověděl ji na otázku Skamaru.

"No neva, stejně mám jen 10 lístků." povzdechla si Sakura.

"Deset? Ale nás je osm." řekl Sasuke.

"Ty máš snad místo mozku slámu." řekla a povzdechla si.

"Nemám, jen se mi tam, ještě nevrátila krev, hlupaňo, je to jen a jen tvoje chyba, že nedokážu ovládat své hormony." přemítal v duchu Sasuke.

"Ty zbývající dva jsou pro Hinatu a Naruta." přistoupila k němu a on znovu ucítil její parfém. "Teď poslouchej, až příjde Naruto půjdeš za ním a dáš mu to." ukázala na lístek, pak pokračovala: "Pak mu řekneš, že musíš něco zařídit a že kluky něco zdrželo tak ať de dovnitř a počká tam, jasný?"

"Jo, jo, jasný. Přece nejsem blbej." řekl ji.

Sakura se jen spiklenecky usmála a zašeptala:"To ne, ale nadrženej ano."po tom to prohlášení odešla. V Sasukem se jen vařila krev.

"Hele, Hinata už jde a vipadá fakt suprově." zvolala Tenten a holky se podívaly.

"Jo fakt supr přidala se Temari."

"Hele, Neji. Proč tak zíráš Tentenin na zadek?" zeptal se ho šepten Shikamaru.

"Asi ze stejného důvodu, jako ty zíráš Temari do výstřihu. Vipadá hezky." oplatil mu narážku Neji.

Fajn, tak já jdu na to." řekla Sakura a odběhla, všichni jen zírali jak dokáže lhát, protože vždycky, když se Hinata na něco zeptala měla okamžitě nějakou větu na jazyku. Za chvíli se stejný proces opakoval s Narutem, ale výhoda pro Sasukeho byla ta, že on nepotřeboval žádné vysvětlení. O minutu později vešli nenápadně ostatní dovnitř, Naruto si zrovna u baru objednával pití a Hinata seděla u stolu a čekala. Ostatní si sedli tak blízko, aby věděli a slyšeli co se děje, ale zároveň, aby nebyli spatřeni. Naruto si to rázoval ke stolu. Když k němu došel nikdo ze spiklenců nedokázal odhadnout, jestli je v šoku víc Hinata nebo Naruto.
"H-Hinato?"

"N-Naruto?"

Něco O Mně
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned

Další

Zpět na Příběh