Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu
Sponzor VPS:


      

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery NARUTO Příběh

Moderátor: Herní poradce

Nová cesta - 2: Setkání

Příspěvekodandyilmaz » pát 02. dub 2010 20:26:05

Nová cesta - 2: Setkání
Obrázek
asuke se probudil. „Je divný, že se mi ten sen dneska nezdál.“ Podíval se na oblohu a v ten moment Slunce silně zazářilo, až si musel zakrýt oči. „K sakru, co to…“ pak si všiml, že z nebe něco padá a spadlo to přímo do křáku.

________________________________________________________________________

Sasuke se šel podívat blíž a uviděl konečně ji, dívku s růžovými vlasy, oblečenou v červené kombinéze a měla křídla. „Je to vůbec možné? Ona má křídla.“ říkal s úžasem v hlase Sasuke. Úžas vystřídal šok, křídla najednou zmizla. Sasuke na ni chvíli zíral, protože ležela v klidu jako by byla… najednou začal panikařit. „Panebože, co když je mrtvá? Takovej pád nemohla přežít, ikdyž spadla do měkkýho. Otec, musím zavolat otci.“ Hysterčil Sasuke, běžel k telefonu a už vytáčel číslo, ale než zmáčkl poslední, zarazil se. „Sakra, otec by se dostal do pěkné kaše, kdyby vyšetřoval záhadné úmrtí na svém dvoře!“ Sasuke se zhluboka nadechl a vydechl. „Klid Sasuke, to zvládneš. Sakra, sakra. Musím ji někam odklidit.“ Řekl si pro sebe a vrátil se zpět k dívce. „Tak fajn. Klid, prostě ji vezmu do náruče, strčím do auta a odvezu někam pryč.“ Po tomto výroku se zarazil. „Proboha, dělám jako bych ji zabil a pak se chtěl zbavit mrtvoly.“ Vzal ji tedy do náruče a odnášel ji k sobě do pokoje, položil ji na postel a nechal ji spát. „Vypadá to, že je v pořádku, ale radši zavolám doktorovi.“ Ještě nestačil ani vyjít z pokoje a za jeho zády se ozvalo zasténání. Otočil se a uviděl dívku svých snů, jak se probírá. „Ahoj. Takže ses konečně probrala. Jak se cítíš?“

„Ciao. Indicar me Sakura Haruno e…“ (Ahoj. Jmenuji se Sakura Haruno a…) Sakura se zarazila, protože si všimla, ze se na ni dívá jakoby spadla z višně. "Qué de accidit?" (Co se děje?)

„Eh? Co to řekla? Tak fajn, počkej tu.“ Řekl a zároveň ji to naznačil rukama, jenže ona to nepochopila a jako ocásek se vydala za ním. „Počkat. Tys tam měla zůstat.“

„ Malenteder te.“ (Nerozumím ti.)

Sasuke si povzdechl, konečně našel dívku svých snů, ale ani jeden tomu druhému nerozumí. "Tak fajn, pojdˇ. Aspoň tě budu mít na očích." Šel k telefonu a vytočil Narutovo číslo, po třetím zazvonění to konečně zvedl.

"Ano?"

"Ahoj Naruto, tadySasuke. Mám takovej menší problém."

"Jo? A jakej?"

"Víš, jak jsem ti říkal o té holce ze sna?"

"Jo. A co s ní?"

"No...." Podíval se na Sakuru. "Prohlíží si vázu mé matky."

Na druhé straně bylo chvíli ticho. Pak ale Naruto zařval nahlas až se Sasuke i Sakura lekli a bohužel upustila vázu. "VÁŽNĚ?! TAK TO MUSÍM PŘIJÍT!"

"Usuratonkachi, neřvi!

"Disculpación me." řekla mu Sakura, když k němu přistoupila. (Omlouvám se.)

"To nic. Teda, pokud to byla omluva." Sasuke se poškrábal ve vlasech a měl ve tváři nečitelný výraz, takže nemohla odhadnout jestly se zlobí nebo ne. Rozhodla se vrátit do zpět a napravit to co rozbila.

"Co to bylo za krásný hlas?"

"To byla ona. Přijď s Hinou sem, ta je takoj specialista na jazyky."

"Jasně, zatím, kámo. a chovej se slušně."

"Na...!" Nestihl nic dodat, protože ten zbabělec Naruto zavěsil. Podíval se na Sakuru, ta se na něj usmála až mu zčervenali tváře. RozpakyObrazek však vystřídal úžas a šok, držela totiž v rukách spravenou vázu. "Ehm, dík. Mamka by byla nešťastná kdyby ji tu nenašla. Má ji totiž ráda." Říkal zatímco dával vázu na místo kam patří, pak se otočil. "Kde zas sakra je?" řekl a začal ji hledat po celém bytě, nakonec ji našel v kuchyni, jak čichá ke kořence s pepřem. " Ne tohle nedělej." jenže to řekl pozdě, růžovláska začal pšikat. Sauke k ní se smíchem přiběhl, oddělal ji kořenku od nosu a podal ji papírový kapesník. Sakura se vysmrkala a zastrčila do kapse. Opět se podívala na Sasukeho a jejich oči se setkali. Chvíli se jeden druhému dívali do očí, pak se začal Sasuke pomalu sklánět, když byl svými rty skoro u jejích, zazvonil zvonek u dveří. Snový opar se okapžitě rozplynul a dřív než se Sasuke vzpamatoval, běžela Sakura otevřít dveře. "Počkej, jestli tě tu někdo uvidí ..."

"Proboha, co jsem to málem udělala? Tohle já nesmím! Ale ..." pomyslela si Sakura a otevřela dveře. Usmála se a zeptala se: "Ciao. Qué quiere?" (Ahoj. Co chcete?)Obrázek

Něco O Mně
1.Pravidla Pro mě nic neznamenaj
2.Můžeš Si mylet o mě cokoliv Život je takovej.
3.Byl sem už na Hodně Warez Fórech a Vždy sem měl Nějkou hodnost
4.Někdy se chovam jak De.il Předem Srry
5.Na Pm odpovim max Do 24H
6.Sem Tu denoDeně
andyilmaz
Banned
Banned
 
Příspěvky: 214
Registrován: úte 22. pro 2009 15:00:08
Bydliště: Praha Best
Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Příběh

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace