Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Ostatní Off-Topic

Zde můžete psát témata, která nemají co dočinění v jiných kategoriích! Jinam tyto věci nepište!
VAROVÁNÍ: Při čtení příspěvků v této sekci můžete utrpět psychickou újmu a kulturní šok!!!
Pravidla fóra
1.Spamy povoleny, ale ne v tom, že Název nového topicu spam a do něj napsat spam to ne!!!(chápete ne? :D třeba jo a tak odpovedi, ale aby to navazovalo na téma.)
2.nepsamovat tím třeba milóny smajlu, spam je taky jen odpověď jo určitě........to je v poho, ale tohle ne!!!
3.uvidíme časem ne? :D mě už teď nic nenapadá :D tak, když tak admine je to na tobe :D

[HLEDÁM] Sponzor, co by poskytl VPS

Příspěvekodpeupuppy » čtv 17. bře 2016 17:37:33

Dobrý den,
Hledám nějakého sponzora, co by poskytl našemu Gaming Portalu jménem ShacK (http://shck.eu/) nějaké to VPS.
Máme v plánu rozjet servery na hry SA-MP, Counter Strike 1.6, 7 Days to Die a možná 4story.

Mé požadavky k VPS:
- HDD: min. 85 GB
- CPU: min. 2,5 GHz
- RAM: min. 4 GB
- Operační systém: Windows 7
- Veřejnou IP adresu

Nabízím:
- reklamu/banner o velikosti 780x130 na všech stránkach našeho webu
- reklama v chatu každých pár minut na všech serverech
- po zavedení VIP Systému na serverech nabízím 50% provize z každé objednávky

Pokud máte zájem, napište mi na můj E-Mail (peupuppy@gmail.com) nebo na Skype (mrkew-pp).

----
S přáním hezkého dne, PeuPuppy :)

peupuppy
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Off-Topic