Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery WoW

Návody jen pro vás...

Moderátor: Herní poradce

Oregon Core prosím o radu

Příspěvekodkowwix » čtv 01. lis 2012 7:14:16

Ahoj.. chtěl jsem si založit svůj vlastní server.. našel sem si nějaký návod na netu postupoval jsem přesně podle něj, ale bohužel nedaří se mi ho rozjet nejprve mi nešel spustit realm, ale ten problém sem pak vyřešil.. chybička se vloudila. Bohužel mi, ale stejně nejde spustit world koukal jsem na log a jsou tu nejake errory kterým zas až tak nerozumím nejsem úplný expert...
Zde jsou:
ERROR: SQL: SELECT db_version FROM version LIMIT
ERROR: query ERROR: Table 'world.version' doesn't exist
ERROR: SQL: UPDATE version SET core_version = 'OregonCore Rev: 670 Hash: 05870089b997 (Win32,little-endian)', core_revision = '670'
ERROR: SQL ERROR: Table 'world.version' doesn't exist
ERROR: Map file './maps/0004331.map' is non-compatible version (outdated?). Please, create new using ad.exe program.
ERROR: Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the oregoncore.conf file.

tak to je tak v stručnosti co hlásí world.log

teď ještě db errors.log....
SQL: UPDATE version SET core_version = 'OregonCore Rev: 670 Hash: 05870089b997 (Win32,little-endian)', core_revision = '670'
SQL ERROR: Table 'world.version' doesn't exist

tot vše koukal sem po netu na návody a různé jiné, ale už si vázně nevím rady prosím poraďte někdo

kowwix
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Oregon Core prosím o radu

Příspěvekodkevco » čtv 08. lis 2012 17:50:09

Stáhni si nové mapy a vmapy aktualizuj core, protože 670 je hodně zastaralá a je tam dost bugů. Pokud chceš poradit více, tak naštiv
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
Je tam hodně užitečných návodů a expertů.

Na forum jsem něco přes rok, takže se už mírně vyznám. Pokud bys chtěl nějak poradit, tak napiš určitě se budu snažit vyřešit tvůj problém.

Kdyby si měl dotaz na Wowko nebo minecraft určitě poradím.
kevco
Kamarád
Kamarád

Re: Oregon Core prosím o radu

PříspěvekodMoravanz » sob 05. led 2013 4:03:56

Nahodou, revize 670 je o dost lepsi než nějaké ty novější revize. Samozřejmě má své bugy... ale třeba Psycho Fun na ní jede... a nevidím na tom problém... jinak k chybě chybi ti tam vmapy a mapy.. jak již říkal kevčo... dělají se tak že dáš ad.exe do složky z WoW a to co se ti udela das do slozky s jadrem... doufam ze jsem pomohl.. a pardon za Old Post.. :D

Dělám WoW servery 2.4.3 : Emulátor Oregon Core.. kdo má zájem napiště (nemám moc času udělám starší revizi a updatnete ne novou sami tak snadné.. :)
Obrázek

WoW,Shakes and Fidget,Minecraft atd... a abych nezapomněl Pascal s vámi

Znalosti :D :
HTML - 95%
CSS - 90%
SQL - 100%
C++ - 90%
PhP - 70%

Snad de... Tak zdar... jo kdyztak se kdyztak pokusim udelat Web nazakazu... a to Zdarma.. :).. Kdyztak piste do PM
Moravanz
Fanatik
Fanatik

Zpět na WoW