Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Private servery

Znáš cizí privat, přidej ho sem!

Moderátor: Herní poradce

Re: Novo-World

PříspěvekodFranky » úte 16. říj 2012 16:33:47

Forgik píše:
Franky píše:Dej sem třeba ještě Raty, Max Level, kolik hráču tam hraje apod. ..;)

Drahý Franky, ty jakožto herní poradce bys měl vědět jak ty raty zjistit, když je chceš udávat :-D
Přesně totiž udat nejdou.. je to spíše lákadlo na servery.. nemyslim si že všichni lidi s metinem umí přesně říct raty, ale říct že raty jsou 200%? co to vlastně znamená? jako že to je o 200% zvětšený? těžko.. to by muselo mít monstrum 200x větší počet expů/.. než současný jako od offika :))

Pod slovem "Raty" jsem po něm chtěl, aby řekl jestli to jde Pomalu, nebo Rychle.. nebo prostě za jaký čas dosáhneš určitý level -_-

Jsem Obrázek, jestli neco nevíš ohledně metinu, tak mi dej vědět pomocí PM a já ti rád odepíšu. :-)
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Obrázek[/url]
Zajdi na muj web:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
a třeba ho mužeš zdílat s tvými kámošmi! :)

Obrázek
Múj skype: frankiekubo
Muj email: franky@war3zone.eu
Franky
Herní poradce
Herní poradce

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Příspěvekodabuuuk » úte 16. říj 2012 18:30:35

Určitě mohu tento server doporučit.. Osobně si myslím že budoucnost má. Líbí se mi že mají vote for coin: a to jednou za dvanáct hodit ve výši 450coin za 3 hlasování... Jen bych se chtěl zeptat jestli něko neví jak se dostat do tý mapy od 90... :D absolutně netuším co ten NPC po mě chce :D
Hraju červenou- Surf

abuuuk
Fanatik
Fanatik

Příspěvekod  BoYShockiNQ » stř 17. říj 2012 19:38:11

abuuuk píše:Určitě mohu tento server doporučit.. Osobně si myslím že budoucnost má. Líbí se mi že mají vote for coin: a to jednou za dvanáct hodit ve výši 450coin za 3 hlasování... Jen bych se chtěl zeptat jestli něko neví jak se dostat do tý mapy od 90... :D absolutně netuším co ten NPC po mě chce :D
Hraju červenou- Surf

Do mapy od 90 musíš mít propustku, ta padá z bosse. Musíš do farm mapy, tak zabít toho bosse (piráta:D) z něho padá taková zlatá cihlička, tu otevřeš, z toho padne mince s bossem a z něho může padnout ta propustka, ale ne vždy.

BoYShockiNQ
Kamarád
Kamarád

Podpora: 5 Kč

Příspěvekodabuuuk » stř 17. říj 2012 19:49:24

BoYShockiNQ píše:
abuuuk píše:Určitě mohu tento server doporučit.. Osobně si myslím že budoucnost má. Líbí se mi že mají vote for coin: a to jednou za dvanáct hodit ve výši 450coin za 3 hlasování... Jen bych se chtěl zeptat jestli něko neví jak se dostat do tý mapy od 90... :D absolutně netuším co ten NPC po mě chce :D
Hraju červenou- Surf

Do mapy od 90 musíš mít propustku, ta padá z bosse. Musíš do farm mapy, tak zabít toho bosse (piráta:D) z něho padá taková zlatá cihlička, tu otevřeš, z toho padne mince s bossem a z něho může padnout ta propustka, ale ne vždy.

OK díky ;-)

abuuuk
Fanatik
Fanatik

Příspěvekodantonck » pát 19. říj 2012 6:15:33

kudy do farmapy a jso utam i metiny ?

Antonck
antonck
Člen
Člen

Příspěvekod  BoYShockiNQ » pát 19. říj 2012 14:12:29

antonck píše:kudy do farmapy a jso utam i metiny ?

Přes prsten, ano jsou.

BoYShockiNQ
Kamarád
Kamarád

Podpora: 5 Kč

Příspěvekodkuryr » ned 21. říj 2012 13:03:11

BoYShockiNQ píše:
Hraju červenou- Surf

ten pirát tam běhá mezi těmi metiny nebo je jinde , ještě sem ho tam neviděl :-(
a co dělají nebo přidávají ty perly, když na ně kliknu pravím tak zmizí ale nwm co mi přidali nebo co jsem dostal

kuryr
Člen
Člen

PříspěvekodRisti » úte 23. říj 2012 9:34:40

Som level 90 kde sa mám expiť ?... Až po 150

Obrázek
Risti
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodlisar77 » úte 23. říj 2012 15:03:04

Udělej si dropa udělej lvl 50 a jdi do ohnivé země stopni si exp a dropuj yangy a vydělávej na truhly a takhle to dělej pořád až budeš 150 ;)

lisar77
Člen
Člen

PříspěvekodRisti » úte 23. říj 2012 17:23:00

jj už som zistil ale dropoval som s malým levelom vo farm map :)

Obrázek
Risti
Kamarád
Kamarád

PředchozíDalší

Zpět na Private servery