Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Re: Bonusy na veciach

PříspěvekodNecroOfficialPage » stř 19. črc 2017 9:46:07

Garzard píše:
NecroOfficialPage píše:
Garzard píše:A co na tom mám asi dělat za návod, když už tam vše je? Stačí otevřít a dopsat si pety.. A že to je jen výrazné? Ne, bere se to automaticky z item_proto, automatické zarovnání, atp... Když o tom nic nevíš, zdrž se raději rad..

Právě, že o tom vím to, že to tvé "jednoduše dopsat" nemusí být až tak jednoduché pro někoho jiného.... Si asi prostě až tak moc dobrý, že zapomínáš, že ostatní toho neumí tolik s pythonem jako ty. *HELP*

Popravdě? Jsem asi jeden z posledních na tomhle fórku, kdo opravdu něco ví.. A nevidím důvod na to psát návod, protože když bude chtít, poradí si s tím.. Stačí se nad tím jednoduše zamyslet, najde přesně, kde tam ta funkce je a taky, jak si ji upravit tak, aby fungovala i pro pety, nebo mounty.. Nevím už o čem to ani bylo :) A když ty to víš, proč jsi ten návod teda neudělal a radíš mu tady, ať to píše do itemdesc? :D

Já nepsal ať to udělá do itemdesc a ten návod se mu poslal, píšeš nesmysly... :D :D

Viz:
NecroOfficialPage píše:
Garzard píše:Co to meleš že je lepší itemdesc? Napsal jsem jak to udělat a přesně tak to má být udělané, tak sem nepleť itemdesc.. Pokud ti to nefunguje jak má, tak jsi to jednoduše udělal blbě.

Tak přes itemdesc to lze udělat také, akorát to nebude zvýrazněné. A pokud jde to ten tvůj "návod" tak si nenapsal jak to má přesně být, když si sem hodil jen odkaz na soubor.... :D Takže bych to uklidnil a nebo, pokud tě to psaní sem natolik vyčerpává, že si z toho ve stresu, tak sem psát přeci nemusíš :D

Co se týče těch bonusů u petů, tak sem dělal návod na jiné fórum, tak vám sem hodím odkaz, je to docela jednoduché a u mountů to bude podobné.

https://metin2dev.org/board/index.php?/topic/12933-r-pets-bonus-in-description/

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Bonusy na veciach

PříspěvekodGarzard » pon 31. črc 2017 19:37:48

Alespoň něco jsi udělal tak nějak pořádně :D V tom případě nechápu, proč se zastáváš toho, aby to dal do itemdesc.. Když jsi na to ten návod i napsal

Garzard
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Předchozí

Zpět na Rady,otázky a odpovědi