Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

VPS HOSTING

Příspěvekodmirecoo » ned 29. lis 2015 15:10:09

Zdravím

Mám záujem vytvoriť zcela nový , jedinečný lokálny server v Česku a Slovensku .
Hľadám hosting , na ktorom by mohol tento server bežať , ale chcem sa najprv o tom poradiť s vami . Aký hosting by ste mi doporučili ?
Zozačiatku bude server bežať na minimálnych požiadavkach , nechcem platiť 4 gb ram , a 2 procesory za 4 ľudí (GM/GA a pod) ktorí tam budú testovať veci a podobne . Preto hľadám hosting , na ktorom bude aj slabší vps server za dobrú cenu , ale neskôr sa bude dať v pohode počet jadier , ramiek zvýšiť ...
Nejde o to , že by som nemal na to zaplatiť aj silnejší server , lenže server bude dlhú dobu upravovaný , a preto nechcem prichádzať o peniaze zbytočne ... Akonáhle sa server spustí , zaplatím si silnejší a pôjdeme na tom :) ...

Ďakujem za každú radu :)

mirecoo
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: VPS HOSTING

PříspěvekodKillZ0ne » pon 30. lis 2015 6:11:26

A prečo by sme ti mali stim poradiť ??? keď si prenás iba konkurencia !

Končím z metinom a radenín
KillZ0ne
Fanatik
Fanatik

Příspěvekodmirecoo » sob 12. pro 2015 21:14:16

Tvoj názor ... Ak ma berieš ako konkurenciu , fajn poradiť mi nemusíš ...

Túto tému som založil s myšlienkou , že na ňu nejakou náhodou narazí človek čo s tým má skúsenosti , a chcel by sa pričiniť aspoň takouto maličkosťou k niečomu novému ...

mirecoo
Člen
Člen

Příspěvekodwright491 » ned 13. pro 2015 16:41:36

to zatiaľ môžeš ísť aj na hamachi servere, keď ho chceš pre pár ľudí, potom by som až radšej riešil vps prípadne dedic neviem aký bude tvôj server populárny.

Ak hľadáš niečo lacné s dobrým výkonom tak to ti určite odporúčam eterhost.net s ktorými robím už cez 1,5 rok veľká spokojnosť aj keď mali niektorí ľudia problémy ja som nikdy nemal.

Ak hľádáš niečo lacné s vynikajúcim výkonom (dedic) tak to ti odporúčam ovh.com v ktorom som aj pracoval aj ho používam cez 3 roky, vysoký výkon s DDOS skoro zadarmo.

Ak hľadáš niečo lacné s dostatočným výkonom tak potom asi tie cz/sk vpska. hosting90.cz atď.

wright491
Člen
Člen

Příspěvekodmirecoo » ned 13. pro 2015 19:51:19

Hamachi určite nie , napríklad tých 5 CZK [hosting90] na deň za stroj na ktorom sa bude dať pracovať a testovať nieje nič ...
Ďakujem za návrhy , určite sa na to pozriem bližšie :)

mirecoo
Člen
Člen

Zpět na Rady,otázky a odpovědi